در اینجا چیزی است که می توانید از بازی انتظار داشته باشید – Big 24 News


یک نسخه کاملا جدید از The Last of Us قسمت ۱ این بازی در ۲ سپتامبر ۲۰۲۲ به طور خاص برای PS 5 منتشر شد. سونی یک تریلر منتشر کرده است تا نگاهی اجمالی به تصاویر خیره کننده داشته باشیم. نسخه ریمستر شده به زودی برای کامپیوتر در دسترس خواهد بود. سونی ویدیوهایی را به اشتراک گذاشته است تا تفاوت نسخه جدید آینده و نسخه بازطراحی شده بازی را به شما نشان دهد.

اکنون در سه نسخه پیش خرید موجود است. سونی همچنین اشاره می‌کند که بازی دارای “بازنگری کلی از تجربه اصلی” است. دارای گیم پلی مدرن، گزینه های دسترسی گسترده و کنترل های بهبود یافته است. این تیم صدای سه بعدی پخش می کند، کاوش و افکت ها بهبود یافته است.

قیمت نسخه اصلاح شده ۷۰ دلار است. اگر نسخه ۸۰ دلاری Digital Deluxe را انتخاب کنید، می توانید ویژگی ها و موارد بیشتری را زودتر از سایرین باز کنید. از ویژگی های آن می توان به حالت عنکبوتی، گلوله های سلاح، تیرهای انفجاری و … اشاره کرد.

همچنین دارای اصلاح کننده های بازپرداخت سریع و حرفه ای است. نسخه ۱۰۰ دلاری Firefly یک پوسته سخت از نسخه فیزیکی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین، چهار شماره از کمیک The Last of Us: American Dreams با تمام آن پاداش ها وجود دارد.

The Last of Us Part 1: در اینجا چیزی است که می توانید از بازی انتظار داشته باشید

طراحی بازی

وقتی تریلر را تماشا می کنید، می بینید که داستان درباره شخصیت اصلی الی و جوئل است. فقط به این دلیل که خیلی براق به نظر می رسد. مبارزه، هیجان، شفقت و استراتژی بیشتر است. DLC نیز قرار است در نسخه جدید قرار گیرد.

در این تریلر همچنین اشاره شد که این بازی به زودی برای رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد. سونی همچنین فاش کرد که قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ نسخه موبایل و رایانه شخصی را ببیند که تقریباً نیمی از بازی های پلی استیشن را تشکیل می دهد. همچنین امیدوار است تا پایان سال ۳۰۰ میلیون دلار فقط برای بازی های رایانه شخصی جمع آوری کند.

نیل داکمن، مدیر استودیو درباره The Last of Us صحبت کرد. او اگرچه نقش های این سریال را فاش نکرد، اما گفت که به زودی طرفداران بیشتری درباره این سریال خواهند شنید.

ویدیو از پلی استیشن