در اینجا ۱۰ راه برای کسب درآمد وجود دارد – بیگ ۲۴ خبر


فقط ارزش خالص رایان سیکرست چقدر است؟ این سوالی است که باید در ذهن افراد کنجکاو مجری برنامه امریکن آیدل ایجاد شود. در این وبلاگ می توانید پاسخ خود را به این سوال بیابید رایان سیکرست چقدر می ارزد؟

رایان سیکرست در ۲۴ به دنیا آمدهفتم دسامبر ۱۹۷۴، در آتلانتا، جورجیا. او میزبان چندین پلتفرم رسانه ای از جمله American Top 40، American Idol و On-Air با رایان سیکرست بوده است.

رایان همیشه به چنین مشاغلی علاقه داشت. او حتی در زمانی که دبیرستان بود در ایستگاه رادیویی WSTR-FM کارآموزی کرد. اما پس از سال اول تحصیلی را رها کرد و در رادیو در هالیوود مشغول به کار شد. و سپس مرحله شروع شد رایان سیکرست ارزشش را ندارد مجموعه.

بیایید به نمایش هایی که ساخته شده اند نگاه کنیم دارایی خالص رایان سیکرست ۲۰۲۲ به مقدار انبوه

رایان سیکرست کار خود را با میزبانی برنامه های بازی کودکان از جمله “گلادیاتور ۲۰۰۰” و “کلیک” از سال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۶ آغاز کرد. او به عنوان مجری برنامه “شنبه شب در سینما” در NBC به اوج و شتاب جدیدی دست یافت. سال بعد، او موقعیت را به عنوان مجری برای بلوک تلویزیونی صبح شنبه NBC به دست آورد. او سپس از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۳ مجری برنامه “انتقام نهایی” شبکه TNN بود.

رایان سیکرست 450 میلیون دلار ارزش دارد: در اینجا 10 راه برای کسب درآمد وجود دارد.

سپس فرصتی پیش آمد که رایان سیکرست را به یک نام آشنا تبدیل کرد. او در سال ۲۰۰۲ میزبان رقابت معروف واقعیت خوانندگی در فاکس، “American Idol” بود. و او به عنوان مجری آن ادامه داد تا اینکه فصل آخر آن در فاکس در آوریل ۲۰۱۶ به پایان رسید. او حتی برای فصل “American Idol” ABC بازگشت. این رویداد او را نه تنها در تاریخ آمریکا بلکه در سطح بین المللی به یک شهرت برجسته تبدیل کرد. و به احتمال زیاد این دلیلی است که باعث می شود مردم بخواهند بدانند – دارایی خالص رایان سیکرست چقدر است؟

فعالیت رادیویی آمریکایی رایان با میزبانی «۴۰ برتر آمریکایی» آغاز شد، که بعداً به «در حال پخش با رایان سیرکرست» تغییر نام داد.

اضافه کردن لور به دارایی خالص رایان سیکرستاو در سال ۲۰۰۵ به عنوان تهیه کننده اجرایی و همچنین مجری برنامه Rockin Year’s New Year’s Eve از دیک کلارک در شبکه ABC انتخاب شد.

رایان حتی میزبان چندین رویداد فرش قرمز هالیوود از جمله جوایز امی و اسکار بوده است. او سال بعد یک قرارداد ۲۱ میلیون دلاری سه ساله برای تولید و همچنین میزبانی کانال کابلی ایالات متحده E!

در حال حاضر او مجری برنامه های رادیویی صبحگاهی iHeartMedia ‘On Air with Ryan’، ‘American Top 40’ و ‘Live with Kelly and Ryan’ است. رایان تهیه‌کننده اجرایی چندین نمایش واقعی از جمله «همگام با کارداشیان‌ها» بوده است. او چندین اسپین آف نیز تولید کرده است.

دارایی خالص Ryan Seacrest در سال ۲۰۲۲ مبلغ هنگفتی معادل ۴۵۰ میلیون دلار است. صحبت کردن در مورد حقوق رایان سیکرست، امپراتوری کارآفرینی و سرگرمی او سالانه ۶۰ تا ۸۰ میلیون دلار حقوق برای او به همراه دارد.

دارایی های رایان سیکرست شامل خط مراقبت از پوست پولیش برای مردان و خط لباس های Distinction که به طور انحصاری در میسی به فروش می رسد. او همچنین دارای خانه هایی در کالیفرنیا، ناپا، ایتالیا و شهر نیویورک همراه با لس آنجلس است.

همه اینها در مورد دارایی خالص رایان سیکرست و امپراطوری عظیمی بود که او برای خود ساخته است.