در حال حاضر یا هرگز برای کوین ناکس نیکس نیست

در حال حاضر یا هرگز برای کوین ناکس نیکس نیست


علیرغم شکست کوین 19 لیگ تابستانی کوین ناکس ، هنوز چشم اندازی از چرخش نیکس در این فصل وجود دارد.

انتخاب قرعه کشی نیکس 2018 می داند که برای بازیابی اعتماد به نفس تام تیبودو باید چه کار کند. نه فقط یک ضربه 3 امتیازی در پیش فصل از سه شنبه و مقابل ایندیانا.

ترکیب 6-9 پا که از کنتاکی ارائه شد هنوز معتقد است که او می تواند چهار موقعیت و آینده را در نیویورک تضمین کند. ناکس وارد آخرین سال قرارداد جدید چهار ساله خود می شود.

“[Thibodeau] اگر تیراندازی شما اتفاق نیفتد یا یک ضربه بد رخ ندهد ، چه چیزی می توانید برای تیم به ارمغان بیاورید؟ با این کار من واقعاً بر بازسازی و محافظت از طرف دیگر تمرکز کردم. من واقعاً احساس می کنم می توانم 1 تا 4 را پس انداز کنم. این چیزی است که او واقعاً می خواهد در من ببیند – آن گوشه را قفل کنید.

او می داند که در پایان حمله چه کاری می توانم انجام دهم. او می خواهد این قدرت دفاعی را ببیند ، چگونه دوباره بلند شود و چگونه در حال پرواز باشد و چگونه از تمام وقتم در زمین استفاده کنم.

بدون نقشی مشخص ، آینده ناکس در تردید است زیرا او پس از پایان فصل به یک بازیکن آزاد بدون محدودیت تبدیل می شود. این بازیکن 22 ساله فرصت های بسیار کمی برای تمدید قرارداد خود تا پایان این ماه دارد.

کوین ناکس
کوری زیپکین

ناکس در پاسخ به این س ifال که آیا فکر می کند تمام فصل در اینجا حضور دارد یا خیر ، گفت: “هنوز هیچ کس دقیقه را جمع نکرده است ، بازیکنان اصلی و نیمکت تقویت شده اند. بنابراین قرار است به اردو برود ، با طرز فکر درستی به فصل بروید که می خواهم امسال بازی کنم. بنابراین باید راهی برای گذراندن چند دقیقه در دادگاه پیدا کنم. بنابراین من نگران تجارت و سایر موارد نیستم. من نگران نوبت و حضور در دادگاه هستم.

تیبو گفت که از دست دادن لیگ تابستانی ناکس ضربه بزرگی برای پیشرفت او بود. سرمربی نیکس ، اوبی تاپین و امانوئل کوئیکلی ، انتخابیان دور اول 2020 ، نحوه حضور آنها در تاروتاون را هر روز شرح دادند.

ناکس به طور گسترده ای در میامی و زادگاهش تمپا آموزش دید. او سه هفته قبل از اردوی آموزشی وارد تاریتاون شد.

ناکس تأیید کرد که در میامی به کووید -19 مبتلا است و علائم متعددی دارد. ناکس به تئودور گفت: “من می خواستم در لیگ تابستانی بازی کنم.” ناکس طرفدارش بود

ناکس گفت: “من در میامی ماندم و مریض شدم.” “هفته ها بود که پایین بودم. سخت بود. من سخت تمرین کردم تا به لیگ تابستانی بروم ، بازی کنم و واقعاً گل بزنم و دقیقه به ثمر برسانم. بدنم را آماده کردم و کووید به من ضربه زد. ”

ناپدید شدن تخته شش بازی تنها شکست نیست. ناکس گفت: “من 10 روز بیرون بودم و سپس توانستم دوچرخه سواری کنم و فشار بیاورم.” “من کمی وزن کم کردم ، اما خیلی سریع وزن خود را کاهش دادم ، اما هرگز وزن خود را کاهش ندادم. در یکی دو هفته اول برایم سخت بود که باد خود را به عقب برگردانم ، اما به محض این که دوباره آن را به دست آوردم ، همچنان به تنظیم وزن خود ادامه دادم. شرایط برای اردو.

پست همچنین گزارش داد که تیبوردو ناکس به دلیل موتور کم بازیکن مدافع تمایلی به بازی در روز جمعه نداشت. او در پایان ژانویه چرخش را کنار گذاشت.

تیبودو گفت ، فقط می توانید بر اساس زمان او و کارهایی که انجام می دهد ، آن را پایه گذاری کنید. متأسفانه او آن را از دست داد [summer-league] یک فرصت. او از عادت های واقعا خوبی پیروی کرد. او باید به کار خود ادامه دهد. سپس به این ترتیب او در تیم جا می گیرد.

“نقاط قوت او نقاط قوت او هستند. تیراندازی. او باید زمینه بازی خود را بهبود بخشد – این همه. برای اینکه بدانید اگر خوب شوت نزنید می توانید خوب بازی کنید. هیچ کس در هر ورزشی خوب شوت نمی زند. جنبه های دیگری از بازی نیز وجود دارد.” برای پیروزی باید خوب بازی کرد و این چالش است – ورزشکار بودن از هر نظر. “

اینطور نیست که ناکس حالا یا همیشه نیک باشد. رئیس تیم لئون رز نزدیک به جان کالیپاری مربی کنتاکی است ، اما ناکس وقتی نهم شد ، یک آژانس هنرمندان خلاق بود.

ناکس گفت: “من باید برای آن رقابت می کردم.” “هر چیزی که دزدان تبلیغ می کنند برای محل شما مفید است و برای دقیقه شما مفید است. این ذهنیت من در مورد اردو رفتن است. برای دقیقه سخت کار می کنم ، سخت کار می کنم تا وارد چرخش شوم. این انگیزه من است – اگر واقعاً می خواهم در زمین باشم ، در هر دو طرف زمین بسکتبال سخت بازی می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *