در داستان GOP چاک شومر ، سناتور جو مانچین ناامیدی را نشان می دهد

در داستان GOP چاک شومر ، سناتور جو مانچین ناامیدی را نشان می دهد


سن من جو مانچین طاقت تماشای پنجشنبه شب چاک شومر ، رهبر اکثریت مجلس سنا را نداشت و چهره اش را در کامنت ها پوشاند و سرانجام رفت.

واکنش این انیمیشن در حالی رخ داد که شومر در حال صحبت قبل از تمدید رسمی وام دولت از سوی مجلس سنا بود – همه اینها با دوربین CSN ضبط شد.

شومر در حالی که پشت سر او مقابل دوربین منچین نشسته بود ، گفت: “جمهوری خواهان یک بازی حزبی خطرناک و پرخطر انجام دادند و من خوشحالم که حد آنها کار نمی کند.”

هنگامی که شومر میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا و سناتورهای جمهوری خواه را مقصر دانست ، مونچین ابتدا سر را برید و سپس با دیوانگی دست خود را به صورتش کوبید.

“[Senate Minority] رهبر [Mitch] شومر گفت که مک کانل و سناتورها اصرار داشتند که راه حلی برای بحران بدهی می خواهند – اما دموکرات ها باید به تنهایی از طریق یک روند آشتی گیج کننده و خطرناک پیش بروند.

جو مانچین سرش را تکان داد و سپس با شنیدن صدا از صحبت های زمینی چاک شومر در GOP ، دستش را روی صورتش فشار داد.
AP

کمتر از یک دقیقه بعد ، منچین در حال خروج دیده شد و شومر مک کانل را هدف قرار داد.

بعداً ، خارج از اتاق ، منچین داستان را محکوم کرد.

مونچین به خبرنگاران گفت: “فکر نمی کنم در حال حاضر مناسب باشد.

“ما باید خلع سلاح کنیم. شما نمی توانید سیاست انجام دهید. هیچ یک از ما – در هر دو طرف ، “منچین گفت. “تمدن از دست رفته است.”

اندکی پس از آن ، چاک شومر خود را در سخنرانی عمومی میچ مک کانل ، رئیس مجلس سنا منفجر کرد و منچین در حال حاضر سر بریده می شود.
چاک شومر در سخنرانی GPP رهبر اقلیت سنا ، میچ مک کانل ، خود را منفجر کرد ، که در آن زمان منچین سر بریده شد.
AP

هیچ یک از جمهوری خواهان به تصویب قانون واقعی افزایش محدودیت اعتباری رای ندادند ، اما 50 دقیقه قبل از رای گیری 11 حزب برای خاتمه بحث در مورد این اقدام با 50-48 رأی قبل از آن موافقت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *