در مصرف بنزین صرفه جویی کنید، باغ وحش مرکزی فلوریدا را با یک کالسکه رایگان دریافت کنید


سنفورد، فلوریدا با افزایش شدید قیمت بنزین، همه ما به دنبال راه های مختلفی برای دور زدن بودجه هستیم. باغ‌وحش مرکزی فلوریدا و باغ‌های گیاه‌شناسی با SunRail همکاری کرده‌اند تا تجربه‌ای منحصربفرد از سفر Choo-Choo را به باغ‌وحش بیاورند.

سارا هلر از وینتر پارک گفت: «این یک روز بسیار سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز و تجربه‌ای عالی برای بچه‌ها بود که می‌توانستند بر روی SunRail سوار شوند.

[TRENDING: Disney’s Cirque du Soleil show offers Florida resident ticket deal | Merritt Island girl struck by lightning fights for her life | Become a News 6 Insider (it’s free!)]

تبلیغات

هالر و پسرانش ابتدا از راه آهن استفاده کردند و Sanrill را از Winter Park به Sanford و سپس از ایستگاه Sun Rail به باغ وحش مرکزی فلوریدا و باغ‌های گیاه‌شناسی بردند.

پسرها تجربه خود را در یک کلمه خلاصه کردند.

زاخاری و ایوان هلر گفتند: «عالی.

SunRail و باغ وحش مرکزی فلوریدا Choo-Choo را به باغ وحش منتقل کرده اند.

اکنون سفر به اندازه بنزین ارزان نیست. مایک هافینگر گفت: «در حال حاضر، می‌توانید از هر یک از ۱۶ ایستگاه ما سوار سانریل شوید، در ایستگاه سنفورد توقف کنید و هر ۱۵ دقیقه یک واگن شما را سوار کند.

قطار مسافرتی SunRail از Poinciana، Osceola، به DeBary، Volusia حرکت می کند و دارای Wi-Fi و تهویه مطبوع خوبی است.

هافینگر گفت: «بدون ترافیک و بدون علائم توقف، قطار به حرکت خود ادامه خواهد داد.

نرخ SunRail بسته به میزان سفر شما متفاوت است. فرض کنید از دورترین نقطه از پوینسیانا سفر کرده اید، و از باغ وحش در ایستگاه سنفورد دیدن کرده اید، که برای یک بلیط رفت و برگشت یک و نیم بزرگسال برای بچه ها کمتر از ۸ دلار هزینه دارد. حتی ارزان تر با Suncard پیش پرداخت. سبد خرید باغ وحش از ایستگاه سنفورد رایگان است.

تبلیغات

این به خانواده ها یک راه منحصر به فرد برای رسیدن به باغ وحش می دهد تا باغ وحش را تجربه کنند، باغ وحشی که در طول تابستان تحت بازسازی و بازسازی قرار گرفت.

ریچارد گلاور، مدیر باغ وحش مرکزی فلوریدا و باغ‌های گیاه‌شناسی گفت: «ما می‌خواهیم بتوانیم به بازدیدکنندگان خود نشان دهیم که چه کاری انجام می‌دهیم، کارهای حفاظتی که انجام می‌دهیم، و پایداری برخی از برنامه‌هایی که در اینجا داریم.» . ما مذاکرات زیادی با دروازه بان داریم که دوباره شروع کردیم، در دوران کووید نتوانستیم این کار را انجام دهیم.”

Choo-Choo to the Zoo تا ۲۹ جولای باز است، اما در صورت درخواست می توان آن را تمدید کرد. همچنین می توانید بلیط SunRail خود را برای دریافت ۲۰ درصد تخفیف در باغ وحش نشان دهید.

Choo-Choo to the Zoo از دوشنبه تا جمعه از ساعت ۹:۴۵ صبح تا ۳:۴۵ بعد از ظهر باز است.

حق چاپ ۲۰۲۲ توسط WKMG ClickOrlando – کلیه حقوق محفوظ است.