در مورد قوانین جدید قرنطینه مدارس نیویورک س questionsالی دارید. ما پاسخ ها را داریم.

در مورد قوانین جدید قرنطینه مدارس نیویورک س questionsالی دارید.  ما پاسخ ها را داریم.


به الیزابت بتینگ دوشنبه شب اطلاع داده شد که کلاس درس پسرش PS87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض فردی که تست کووید -19 مثبت است به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شگفت زده شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در سیاست تعطیلی شهر برای کاهش تعداد قرنطینه های کلاس درس طراحی شده است و این تغییرات در همان روز اعمال شد. او گفت: “با اعلام هفته گذشته ، همه ما در مورد بستن کل کلاس گیج شده بودیم.”

همانطور که مشخص است ، دانش آموزان سابق K در معرض معلمی قرار گرفتند که نتیجه آزمایش او مثبت بود و باعث شد کلاس آنها و چند نفر دیگر بسته شود. در حال حاضر صدها دانش آموز در قرنطینه هستند.

به گفته چندین والدین ، ​​معلم بهبود سریع و واکسن علائم خفیف دریافت کرد. وزارت آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا Batting مشکلاتی دارد. او می خواهد بداند چرا – بر اساس سیاست جدید – یک فرد بزرگسال که ماسک می زند باید فرزند خود را بعد از نیم ساعت در معرض قرنطینه قرار دهد ، اما نه اگر کودک برای مدت طولانی در کلاس درس با دانش آموز مثبت شرکت کرده باشد. او متعجب است که چرا دانش آموز کلاس دوم خود ، که در معرض معلم نبود اما قبلاً در معرض پسرش قرار داشت ، باید قرنطینه شود.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر دانش آموزانی که از ماسک صورت استفاده می کنند ، در معرض بزرگسالان مبتلا به کووید بیش از 15 دقیقه و کمتر از 6 پا قرار بگیرند ، مطابق دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، این سیاست باید قرنطینه شود. مقامات گفتند که آنها به وضوح اعلام کرده اند که از این دستورالعمل ها پیروی خواهند کرد. باتین گفت ، اما بسیاری از والدین از سیاست های جدید بی اطلاع یا بی اطلاع هستند. “چرا آنها نمی توانند کمی بیشتر توضیح دهند؟” او پرسید.

در اینجا برخی از سوالات مربوط به پروتکل قرنطینه جدید که والدین به WNYC / Gothamist ارائه کرده اند و بر اساس پاسخ اداره آموزش و پرورش شهر ارائه شده است ، آورده شده است.

چه کسی رابطه نزدیک در زمینه مدرسه را در نظر می گیرد؟

در محیط خانه ، همکلاسی هایی که ماسک صورت خود را بیش از 15 دقیقه برداشته اند سه پا دانش آموز کسانی که تست مثبت می دهند روابط نزدیک محسوب می شوند. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه وقت صرف می کنند شش پا یک فرد بالغ افرادی که تست مثبت دارند ، در تماس نزدیک هستند ، چه از ماسک استفاده کنند یا از ماسک استفاده کنند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

قوانین چگونه بر روابط نزدیک غیر واکسینه شده و غیر واکسینه شده تأثیر می گذارد؟

علامتی ندارد واکسن داده می شود دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به قرنطینه ندارند. علامتی ندارد واکسینه نشده دانش آموزان و بزرگسالان در قرنطینه 10 روزه قرار خواهند گرفت.

آیا یک کودک یا معلم در کلاس نوزادان خود آن را رابطه نزدیک نمی داند ، اما آیا در صورت انجام آزمایش مثبت به والدین اطلاع داده می شود؟

به همه دانش آموزان و کارکنان یک مورد مثبت اطلاع داده می شود در مدرسه، و کسانی که روابط نزدیک دارند این را می گویند. اما همه در a کلاس اگر روابط نزدیکی در نظر گرفته نشوند ، آنها در مورد یک رویداد مثبت در کلاس خود به شما خواهند گفت.

چه کسی تصمیم می گیرد که کدام کودکان در معرض دید قرار بگیرند و چه کسانی “روابط نزدیک” دارند؟ آیا این مسئولیت معلم کلاس است؟

تیم بازرسی و ردیابی شهر برای شناسایی روابط نزدیک با مدیران کار خواهد کرد.

درخت حیاتی تماس و قرنطینه دانش آموزان در خارج از کلاس درس

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

اگر دانش آموزی رابطه نزدیک با فردی را که آزمایش او مثبت است در نظر می گیرد ، آیا خواهر و برادرهای وی نیز باید در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که ارتباط نزدیک با وضعیت مثبت دارند باید در خانه بمانند. اگر خواهران و برادران در معرض فرصت های مثبت در مدرسه قرار نگیرند ، نیازی به حضور در خانه ندارند.

وقتی دانش آموزان تصمیم می گیرند “روابط نزدیک” داشته باشند و برای 10 روز قرنطینه به خانه فرستاده شوند ، چه کسی تدریس می کند؟

دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی در خانه تکالیفی را از معلم خود دریافت می کنند و می توانند برای “ساعت اداری” ثبت نام کنند. در مواردی که گروهی از کودکان واکسینه نشده قرنطینه شوند ، معلم تقریباً کل کلاس را راهنمایی می کند.

چه زمانی می توان اتصالات به کلاس را دوباره بست؟

آنها می توانند در روز پنجم آزمایش شوند و در صورت منفی بودن نتایج می توانند در روز هشتم بازگردند. در صورت عدم بررسی ، می توانید به یازدهم برگردید.

بسیاری از دانش آموزان در کلاس های درس خود ناهار می خورند. آیا به این دلیل است که همه همکلاسی ها “روابط نزدیک” را پوشاندن صورت خود در زمان غذا نمی دانند؟

آره. همه دانش آموزان بدون واکسینه که با هم در کلاس غذا می خورند ، از خویشاوندان نزدیک محسوب می شوند. اگر کودکان زیر 12 سال که هنوز واجد شرایط واکسن نیستند در کلاس های خود ناهار بخورند و شانس مثبت داشته باشند ، کل کلاس به مدت 10 روز در قرنطینه خواهد بود.

اگر موردی در یک رستوران شلوغ وجود داشته باشد ، چطور؟

هیئت کیفیت ، مرکز هماهنگی بین ادارات بهداشت و آموزش و پرورش برای پاسخگویی به دعاوی ، با رهبران مدارس کار می کند تا تشخیص دهد چه کسی در فاصله 6 فوتی از فردی که آزمایش او بیش از 10 دقیقه مثبت بوده است ، قرار دارد. رهبران مدرسه به دانش آموزان دستور داده اند تا با همسالان خود بنشینند تا روابط نزدیک را مشاهده کنند ، اما گروه های بزرگ دانش آموزی ممکن است مجبور شوند در فرصت مناسب در کافه تریا قرنطینه کنند.

اگر در آزمون سریع یک دانش آموز مثبت باشد اما در آزمون های بعدی منفی شود ، چه می شود؟ آیا می توانم از قرنطینه به کلاس بیایم؟

بخش بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و سایر عوامل خطر را مانند نزدیک شدن به سطح مثبت تأیید شده با خانواده در میان می گذارد. آنها تصمیم خواهند گرفت که آیا قرنطینه را معکوس یا لغو کنند.

چرا کودکان پیش از K و مهد کودک بررسی نمی شوند؟ چگونه شهر از انتقال در کلاس های درس بدون آزمایش جلوگیری می کند؟

وزارت آموزش و پرورش می گوید: “به دنبال توصیه متخصصان پزشکی ، در این سن چالش هایی در جمع آوری نمونه ها وجود دارد که می تواند به قابلیت اطمینان نتایج آسیب برساند. اگر یک فرد جوان علائمی دارد یا ارتباط نزدیکی دارد ، باید همچنان آزمایش شود ، اما ما باید نتایج قابل اطمینان را برای نظرسنجی های خود بدست آوریم. ”


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین ، داده های ما را در مورد موارد ، تعطیلی و تهویه در مدارس دولتی NYC مشاهده کنید: آمار ویروس کرونا ، بازگشت به مدرسه نسخه: نظارت بر اپیدمی ها در آموزش و پرورش نیویورکبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *