در همین جا داوطلبان ممکن است همراه خود حداقل داده های اطلاعاتی شناخته شده هستند


اریک آدامز، شهردار نیویورک ساعاتی پس اجتناب کرده اند گرفتن هولناک در ایستگاه متروی نیویورک در توییتی نوشت:

را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است هیچ اشکالی ندارد پس اجتناب کرده اند عالی فاجعه گروتسک، روحیه ساکنان را همراه خود پیام میهن پرستانه بالا ببریم، سخنان شهردار بی نتیجه ماند. “بهترین شهر جهان” (کدام ممکن است در بازتاب همراه خود خوشحال از “نیویورک” شناسایی داشت) عالی کابوس ۸ ساله را متحمل شد کدام ممکن است گروه آن را ۷٪ کاهش داد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر ایده انجام اریک آدامز تاکنون، اوضاع به این زودی ها بیشتر نخواهد شد. شهردار جدید بیش اجتناب کرده اند هر اشکال دقیق نیویورک به “وگانیسم” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “مشکلات همجنسگرایان فلوریدا” اهمیت می دهد.

متعاقباً، در حالی کدام ممکن است این می تواند یک حاضر سراسری اجتناب کرده اند حمایت خوشایند است، انجام شهردار، توییت او را به کم‌هوش‌ترین نامزد برای اظهار تذکر در گذشته تاریخی رسانه تغییر می‌تدریجی. همراه خود این جاری، متنوع اجتناب کرده اند نامزدهای صادق تولید دیگری نیز وجود دارند کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند آنها در زیر اشاره کردن شده است.

  • واشنگتن پست (متعلق به جف بزوس):

“[Elon] اختصاص ماسک به پنل توییتر آرم می دهد کدام ممکن است ما باید پلتفرم های رسانه های اجتماعی را اصلاح دهیم برای جلوگیری اجتناب کرده اند مدیریت کانال های ارتباطی ما توسط ثروتمندان. “

  • برایان استلتر آن را رد می تدریجی جامعه او در فروش بازاریابی چپ مشابه با «توطئه روسیه برای ارتکاب پاره کردن، غیر صادقانه جوزی اسمولت، افترا به کاوانا جاستیس شناخته شده به عنوان متجاوز، نیک سندمن شناخته شده به عنوان شیوع طلب سفیدپوست، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریختن کامپیوتر لپ تاپ هانتر بایدن شناخته شده به عنوان دانش نادرست روسی:»

“در پاسخ صادقانه ممکن است ارائه می دهیم، اینجا است ممکن است کانالی خاص اجتناب کرده اند کانالی کدام ممکن است ممکن است تماشا می کنم توضیح دادن می کنید. با این حال ممکن است می‌دانم کدام ممکن است این می تواند یک روایت راست‌گرای مورد پسند دانستن درباره CNN است.»

  • سرپرست مسئله سابق دیزنی، باب ایگر مایه تاسف است کدام ممکن است «مردمان [in the media] آنها در کنترل سوء استفاده نیستند.» “سهل انگاری” کدام ممکن است باب ایگر به آن است ردیابی می تدریجی روزانه انجام تبدیل می شود توسط کارمندان آن (دیزنی مالک The View است.) می توانید برخی اجتناب کرده اند آنها را پیدا کنید همین جا، همین جا، را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین جا.
  • در حالی کدام ممکن است بلومبرگ برای آمریکایی ها با اشاره به چگونگی خشمگین ماندن اجتناب کرده اند تورم فلج کننده سخنرانی می تدریجی همراه خود “ترتیب مجدد خوردن” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “پرهیز اجتناب کرده اند ارزش های غیر حیاتی” اینجا جنی ساکی پیشنهاد می تدریجی:

به همه افرادی که عصبانی، ناراضی، عصبانی، عصبانی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این احساسات را دارند پیشنهاد می کنم کدام ممکن است به گروه دسر بوکسینگ بروند، عالی مارگاریتا بخورند، هر کاری کدام ممکن است می خواهید این آخر هفته انجام دهید.

الف، در کالیفرنیا، عالی مارگاریتا ۲۰ دلاری ارائه می دهیم می دهد.

  • شناسایی او تاکر کارلسون است اینکه ولادیمیر پوتین با بیرون هیچ دلیلی “مشهور بدی دارد”

قابل انجام است مفید باشد کدام ممکن است اجتناب کرده اند شخصی بپرسید از این می تواند یک پرس و جو فوق العاده شدید است: او واقعاً با اشاره به چیست؟ چرا ممکن است اینقدر اجتناب کرده اند پوتین متنفرم؟

آنجا توضیحات زیادی انزجار اجتناب کرده اند پوتین، با این حال این همان چیزی است که باید به روده ها تاکر نزدیک شود: او عالی هفته در روسیه دوام نمی آورد. پوتین روزنامه نگاران دیگری را به طرز وحشیانه ای سلاخی می تدریجی.

  • “بسیار قدرتمند ایجاد جامعه اجتناب کرده اند زمان تد ترنر” CNN++، کمتر اجتناب کرده اند ۱۰۰۰۰ بیننده در روز فریب دادن می تدریجی ۲ هفته بعد اجتناب کرده اند حرکت، اندیشه اینجا است کدام ممکن است مردمان برای چیزی پول تیز کردن کنند رایگان تماشا نمی کنند این ممکن است گاهی اوقات کم‌هوش‌ترین اندیشه تجاری قرن باشد.

اگر این متن برای شما ممکن است مفید بود، لطفاً کمک پولی کوچکی به ما کنید عالی فنجان اسپرسو تواند به شما کمک کند حمایت اجتناب کرده اند روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – هر دو {اطلاع رسانی}. متشکرم.

تأمین صفحه بحث برای مقاله بی نظیر RWR.