دستورالعمل های دستیابی به اهداف تناسب اندام تا سال 2021

دستورالعمل های دستیابی به اهداف تناسب اندام تا سال 2021


تناسب اندام همیشه آسان نیست ، اما اگر می خواهید سالم بمانید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که متناسب با شما و شیوه زندگی شما باشد. در این پست وبلاگ ، ما در مورد شش مورد مختلف بحث می کنیم که می تواند شما را برای رسیدن به اهداف خود در سال 2021 انگیزه دهد!

1. پیشرفت خود را با Fitness Tracker پیگیری کنید

می توانید از یک برنامه تلفن استفاده کنید تا از میزان کالری سوزانده شده در طول روز ، چند قدم یا مایل پیاده روی مطلع شوید. برخی از ردیاب های تناسب اندام شامل یک مانیتور ضربان قلب و یک ردیاب خواب هستند که برای نظارت بر پارامترهای سلامتی ایده آل هستند. این ابزارها مشاهده پیشرفت را در طول زمان آسان می کنند و به جای تسلیم شدن می توانید بر پیشرفتی که انجام داده اید تمرکز کنید.

2. با تعیین اهداف و یادآوریهای واقع بینانه ، تمرین را برای خود عادت کنید

بهتر است اهداف واقع بینانه برای خود تعیین کنید – سعی نکنید از 0 دقیقه کار به 60 دقیقه در روز برسید. در عوض ، تفکر خود را به سمت چیزهای خوب زندگی منحرف کنید ، چیزهایی که به نفع شما نتیجه می گیرد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه کار کنید ، سعی کنید هر ساعت به خودتان یادآوری کنید ، هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت در محل کار ، سریع ورزش کنید.

3. فعالیتی را که دوست دارید انجام دهید پیدا کنید ، سپس می توانید برای مدت طولانی به آن پایبند باشید

چه در حال دویدن هستید ، چه وزنه برداری یا بوکس- سعی کنید ورزشی را که دوست دارید پیدا کنید. اگر فعالیت را دوست دارید ، ممکن است بخواهید مدتی با آن بمانید و به سفر تناسب اندام خود ادامه دهید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها برای شما جذاب نیست (یا هیچ کدام) ، سعی کنید تمرینات مختلف را کاوش کنید تا تمرین مناسب خود را پیدا کنید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب می تواند منجر به بی حالی و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم شود. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این کار انرژی شما را افزایش داده و به شما انگیزه می دهد تا آن روز بیشتر کار کنید.

5. به کلاس تناسب اندام گروهی بپیوندید

پیوستن به تیم برای کار به شما در حفظ انگیزه و پاسخگویی کمک می کند. این یک راه سرگرم کننده برای بیرون آمدن از خانه و شکل گرفتن است! اگر به دنبال رفتن به باشگاه بدنسازی برای گذراندن دوره تناسب اندام هستید ، با مراجعه به وب سایت ما به آدرس www.fitnessfor10.com ، Fitness را با 10 دلار بررسی کنید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *