دلیل افزایش مراکز جرم و جنایت در آمریکا چیست؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


با انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ که چند هفته مانده به آن، جرم و جنایت در آمریکا در ذهن رای دهندگان بسیار زیاد است. کانون های جرم و جنایت در آمریکا کجاست و چه چیزی باعث افزایش جرم و جنایت می شود؟

بر اساس داده‌های اداره تحقیقات فدرال، ناحیه کلمبیا بالاترین میزان جرایم خشونت‌آمیز را در سال ۲۰۲۰ در ایالات متحده داشت. این ایالت به ازای هر ۱۰۰۰۰۰ نفر تقریباً ۱۰۰۰ جنایت خشونت آمیز دارد. در انتهای دیگر طیف، مین (۱۰۹ در هر ۱۰۰۰۰۰)، نیوهمپشایر (۱۴۶) و ورمونت (۱۷۳) قرار داشتند.

آلاسکا همچنین دارای نرخ بالای جرایم خشونت آمیز است، ۸۳۸ در هر ۱۰۰۰۰۰ ساکن. همانطور که نقشه ما نشان می دهد، ایالت های جنوب شرقی نیومکزیکو، آرکانزاس، تنسی و لوئیزیانا نیز اعداد بیشتری را نسبت به بقیه کشور نشان می دهند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

جنایات ایالات متحده توسط ایالات 2022

اگرچه نمودار فوق به صورت موردی است، اما در داخل یک ایالت، می توان آن را به مناطق اصلی جمعیت در داخل ایالت تقسیم کرد. در اینجا نگاهی دیگر به جرم و جنایت در آمریکا داریم، در اینجا لیستی از بهترین شهرهای جرم و جنایت آورده شده است. تاکر کارلسون یک سخنرانی تکان دهنده در مورد برخی از دلایل نرخ بالای جرم و جنایت که امروزه در آمریکا می بینیم ارائه کرد. به طور خلاصه، اینها سیاست های رهبران سیاسی (عمدتا دموکراسی های آبی) در این کانون های جنایت است. تاکر برخی از سیاست‌های ضعیف کلیدی این رهبران سیاسی گمراه را برجسته می‌کند.

  • از بین بردن بودجه برای پلیس اجرای قانون
  • عدم تعقیب مجرمان توسط دادستان های «بیدار».
  • بدون وثیقه برای مجرمان، حتی مجرمان مکرر.
  • تشویق به آموزش در مورد نفرت نژادی برای ارائه توجیهات نادرست برای جنایات.
  • حقایق آمار جنایت و علل واقعی جنایت را پنهان کنید و سپس مخالفان را نژادپرست توصیف کنید.

مونولوگ تاکر را در ویدیوی زیر ببینید (زمان شروع ۴.۴۵) که به تفصیل آن را توضیح می دهد.

برای ارائه برخی داده ها در مورد آنچه مونولوگ تاکر توصیف می کند، گزارش اخیر FBI نشان داد که میزان قتل آمریکایی های آفریقایی تبار از ۵۶.۶ درصد به ۶۰.۴ درصد از کل قتل های شناخته شده در آمریکا افزایش یافته است. این یک آمار نسبتا تکان دهنده است. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

نرخ قتل سیاه 2020-2021بدیهی است که اکثر آمریکایی های آفریقایی تبار مرتکب جنایت نمی شوند و سایر نژادها قطعاً مرتکب جنایت می شوند. متأسفانه، حزب دموکرات جامعه آفریقایی آمریکایی را با طعم تنفر نژادی هدف قرار داده است تا آرای آنها را به دست آورد. این باعث شده است که برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار به این باور برسند که می توانند بدون مجازات مرتکب جنایت شوند.

راه تغییر پویایی این واقعیت ناگوار، تغییر تفکر سیاسی رهبران ماست. ما می توانیم با رای دادن به مقامات فعلی در انتخابات میان دوره ای آینده شروع کنیم.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.