دموکرات ها از مادر برایان اسکینیک در تبلیغی استفاده می کنند تا کری لیک را مسئول مرگ این پسر بدانند! ۲۰ خبرگزاری برتر


حزب دمکرات و چپ شرم و وجدان ندارند. آنها باعث شده اند که مادر جدا شده و داغدار برایان سیکنیک، نماینده کنگره آمریکا، دریاچه کری را برای همه مردم مقصر مرگ خود بداند. این فقط مریض است

پسرم به خاطر افرادی مثل کری لیک مرد.

“این خیلی وحشیانه است. من واقعا برای برایان اسکینیک متاسفم که به هر حال مرد خوبی است که توسط خانواده و دوست دختر سابقش برای اهداف سیاسی مورد سوء استفاده قرار گرفته است.”

برایان اسکنیک دو روز بعد در ۶ ژانویه درگذشت و کالبد شکافی مورد بحث قرار نگرفت. حتی پلیس کنگره آمریکا نیز یافته های آن را پذیرفت.

«اخبار زندگی»:

«افسر ارشد پزشکی دی سی تشخیص داده است که برایان شنیک، افسر پلیس کاپیتول، پس از ماه‌ها گزارش فعالانه رسانه‌ها و نخبگان لیبرال مبنی بر اینکه وی بر اثر جراحات وارده در اعتراضات کنگره در ۶ ژانویه جان باخته است، به مرگ طبیعی درگذشته است.

برایان دی. اسکنیک ۴۲ ساله در جریان اعتراضات کنگره در ۶ ژانویه در حال انجام وظیفه بود و در ساعت ۲۱:۳۰ روز ۷ ژانویه درگذشت. در اوایل ۸ ژانویه، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه مرگ افسر اسکنیک واقعا “غیر صادقانه” بوده است. وضعیت.” سیک نیک دو سکته کرد و بعداً به دلایل طبیعی درگذشت.

ذره برای بدن مستقیم واشنگتن ایمیل با معاینه پزشکی، فرانسیسکو جی. دیاز در مصاحبه ای همچنین هرگونه ارتباط مستقیم اسپری فلفل را با مرگ اسکی نیک رد کرد. دیاز خاطرنشان کرد که کالبد شکافی “هیچ مدرکی دال بر آلرژی افسر ۴۲ ساله به مواد شیمیایی تحریک کننده نشان نداد” و همچنین “هیچ مدرکی دال بر صدمات داخلی یا خارجی وجود نداشت.”

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.