“دموکرات ها به آمریکا هشدار می دهند” ۲ ژوئیه ۲۰۲۲ – ۲۰ داستان برتر


“گام ساده یک انسان شجاع این است که دروغ را نپذیرد. کلمه حقیقت از دنیا بیشتر است.” الکساندر سولژنیتسین

من در یک راز به نام “The Big Easy” به دنیا آمدم و بزرگ شدم. در آنجا، در امتداد سواحل می‌سی‌سی‌پی، بین خلیج کریپینگ و دریاچه پونتچارترین، برای انجام تمام کارهایی که به طبیعت انسان مربوط می‌شود، خدمت کردم. من یک زن جنوبی کامل هستم، به عبارت دیگر، با بسیاری از آنها روبرو خواهم شد که هرگز نمی توانند دقیقاً بگویند این برچسب نشان دهنده چیست. آب نمک زیر سطح دریاست که آدم احترام می گذارد. محله‌های دائمی، قدرت طوفان‌ها، اخلاق مردی گراس، تخطی‌ناپذیری خانواده نسل‌ها – می‌دانم تعلق به فرهنگ ارگانیک متنوع به چه معناست.

در اوایل زندگی‌ام، مسیر شغلی‌ام افزایش یافت، و در تجربیات مختلف زندگی کوتاهی داشتم، زیرا به دنبال علایقم در نقاشی، تئاتر موزیکال و هنرهای آشپزی بودم. تجربه جوانی من هدف من را توسعه داد و مهارت های شهودی من را افزایش داد و به یک پزشک سلامت روان با تمرکز بر نیازهای کودکان/نوجوانان تبدیل شدم. پس از دهه‌ها زندگی در NOLA، و پس از طوفان کاترینا که واقعیت‌های امروزی درون شهر را فاش کرد، تصمیم جدی گرفتم که به جایی نقل مکان کنم که من و خانواده‌ام تابستان را در جستجوی امنیت و مدنیت زندگی‌ام گذراندم.

بر فراز یکی از کوه های پدربزرگ، اکنون در محله کوه اسموکی در شرق تنسی نشسته ام. اگرچه سال‌های شکل‌گیری‌ام در لوئیزیانا را تغییر نمی‌دهم، متأسفانه، آن دوران آمریکایی در دورانی که ما در آن زندگی می‌کنیم دیگر در دسترس نیست – تغییر رشته بهترین «ایوا» بود!

من یک جنگجو برای آزادی و حقیقت هستم، غرق در تاریخ اجدادم، و دائماً به یاد می‌آورم که سکون و درون‌نگری ذهن و قلب را برای درک دقیق‌تر همه چیز در دنیای درونی و بیرونی ما گسترش می‌دهد. همه ما مقدر شده‌ایم که خود را در برابر صخره‌های فرهنگی فاسد فروپاشی انسانی بکوبیم تا متوجه شویم که یک لحن اخلاقی مشترک برای یک جامعه آزاد ضروری است. فرهنگ سالم، فرهنگی است متشکل از افراد منحصربه‌فرد که به تجربه زندگی تفاوت‌ها و عمق می‌بخشند، در عین حال حقیقت اساسی را که همه ما را به هم پیوند می‌دهد – یک لحن اخلاقی اجتماعی – می‌پذیرند. نابردباری، سانسور، بین بخشی، حذف فرهنگ، بی تفاوتی و جهل جز به ظلم و ستم می انجامد. تفکر انتقادی، تبعیض و مخالفت حقوق فردی شماست که توسط دولت اعطا نشده است – و همیشه باید از آنها محافظت، محافظت و دفاع کرد.