دموکرات ها جو کافی – اما نه سیاست او – در پستپ داشتند


به مدت سه سال، رسانه های لیبرال به ما اطمینان دادند که جو بایدن محبوب ترین نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده است. هر یک از کاستی های آن بلافاصله رد شد. او هیچ دستاورد سیاسی ندارد این به عنوان یک “آزمایش” پنهان شده است. دمپایی یادگاری آنها به عنوان “احزاب” تایید شده اند. ناتوانی در صحبت در جمع «همدردی» تلقی می شد. فقدان سحر و جادو او از آن به عنوان “بازگشت به حالت عادی” یاد شده است. اگرچه او مسن‌ترین نامزدی بود که تا به حال نامزد شده بود، اما زیر سوال بردن آمادگی جسمانی یا روحی او برای این سمت مساوی بود با “تشویش شورش” – حتی اگر نامزدهای جوان‌تر قبل از او باشند. او معمولاً با این سؤالات روبرو بود.

کسانی از ما که آشفتگی سیاسی را دیده‌اند مدت‌ها قبل از انتخابات می‌دانستیم که جو بایدن، رئیس‌جمهور ناتوان خواهد بود. اما ما اشتباه کردیم. جو در کاری که برای انجام آن انتخاب شده بود بسیار خوب بود. این کشور به عنوان ظرف خالی پر از سیاست های چپ رادیکال با هدف نابودی آمریکا انتخاب شد – و این کار را سریعتر از آنچه قبلا تصور می شد انجام داد.

ریک ویلسون، نماینده افتخاری پروژه لینکلن، زمانی کتابی نوشت به نام هر چیزی که ترامپ لمس می کند می میرد. حتی اگر این عنوان برای یک دانش‌آموز عقب مانده کلاس اولی مناسب باشد، اگر ترامپ جایگزین بایدن شود، به طرز شگفت‌انگیزی قابل پیش‌بینی است. هر سیاستمداری بایدن است. هر دستور اجرایی؛ هر نظر عمومی منجر به فاجعه‌ای فاجعه‌بار می‌شد که ما را به این فکر می‌اندازد که آیا جو یک قورباغه پیر دیوانه است یا یک نابغه شیطانی.

اما تا همین اواخر، چپ ها برای جو بایدن شکست نخوردند. در واقع پوشش خبری جو بایدن به سرگرمی مورد علاقه رسانه های آمریکایی تبدیل شده است و پس از تجاوز ترامپ در رتبه دوم قرار دارد. این تنها زمانی تغییر کرد که جو بایدن کمتر از برایان استلتر تأیید شد. وقتی این اتفاق افتاد، رسانه ها (تقریبا یک شبه!) متوجه شدند که جو بایدن خیلی پیر شده است.

در اینجا، دن لمون می پرسد که آیا رئیس جمهور واقعاً “استقامت لازم برای رفتن را دارد”.

و حتی اگر کارن ژان پیر همیشه به این نکته ظریف اشاره کرده است که “این سوالی نیست که ما باید بپرسیم” (البته اگر بخواهیم به این مصاحبه ها ادامه دهیم)، چپ آتلانتیک منعکس کننده این احساس است:

بگذارید واضح بگویم: جو بایدن نباید برای انتخاب مجدد در سال ۲۰۲۴ نامزد شود. او خیلی پیر است.

فقط کسانی که آسیب روانی دائمی ناشی از سندرم اختلال ترامپ را تجربه کرده‌اند، و بازیگران فیلم The View IQ پایین، وانمود می‌کنند که تمام چیزی که جوی به آن نیاز دارد، چهار سال دیگر برای اثبات خود است. از نظر سیاسی، سایر دموکرات ها می دانند که دوران بایدن به پایان رسیده است. و اگرچه خط رسمی حزب این است: «بله، برای ریاست جمهوری مناسب است بلافاصله. مستقیما. اما او برای این کار خیلی پیر است فاصله در انتخابات، “تنها فردی که حتی در فکر معرفی بایدن دیگری است، خود بایدن است. نکته واقعی “زمزمه ها” در مورد آمادگی بایدن برای ریاست جمهوری افزایش فشار بر او برای کناره گیری قبل از سقوط کامل حزب دموکرات است. امیدهای ریاست جمهوری ۲۰۲۴

به دلیل جو بایدن، مردم آمریکا شروع به دور شدن از دستور کار دموکرات ها کرده اند. مردم اکنون به اندازه کافی عاقل هستند که ایده های آشفته چپ افراطی در مورد آمریکایی های سختکوش را کنار بگذارند. مدینه فاضله سبز نیو دل قیمت بنزین را به سطح بی سابقه ای رسانده است. نرمش DA در قبال جرم و جنایت باعث ایجاد یک ضرب و شتم مرگبار در خیابان های آمریکا شد. “پول مجانی” گران بود زیرا قیمت هر محصول به دلیل تورم دو برابر شد. نظریه «ممکن است باردار باشد» منجر به تجاوز جنسی در مدارس دولتی شد و به ورزش زنان آسیب جدی وارد کرد. مردم آمریکا شرکت هایی را که ایدئولوژی بیداری را پذیرفته اند، رد می کنند.اینجا، اینجا، و اینجا،) ساختن تعداد زیادی از آنها در استراتژی تجدید نظر کنید. حتی رسانه ها به نظر می رسد که او پیام را دریافت کرده است.

اما همه اینها یک عمل ناامیدی بود. دموکرات ها مردم آمریکا را از دست داده اند، اما با دستور کار چپ افراطی کارشان تمام نشده است. این هیلاری کلینتون است استراتژی قدیمی دموکرات ها فاش شد: شما فقط برنامه های خود را آشکار می کنید بعد از من در انتخابات پیروز شدم:

ما در آستانه از دست دادن دموکراسی خود هستیم و همه چیزهایی که دیگران به آن اهمیت می دهند از پنجره بیرون می رود. ببینید مهمترین چیز پیروزی در انتخابات آینده است. جایگزین آنقدر ترسناک است که هر چیزی که به پیروزی شما کمک نمی کند نباید در اولویت باشد.

رسانه ها به بایدن توجه نمی کنند زیرا سیاست های او کشور را ویران می کند. آنها به او حمله می کنند زیرا او این کار را به اندازه کافی کارآمد انجام نمی دهد. برای آنها، جو بایدن تنها از یک جهت مضر است: او نمی تواند مردم را به طور کامل متقاعد کند که رنج خود را می پذیرند. تصویر او از یک پدربزرگ “همدرد” که “درد شما را احساس می کند” با یک گوز قدیمی با دسترسی به دکمه هسته ای جایگزین شده است که ممکن است به طور تصادفی اووالتین را بیش از حد مصرف کند. این تصویر هرگز در ذهن یک آمریکایی بازسازی نخواهد شد، بنابراین فضا باید از بین برود.

اما افرادی که در حال حاضر از جو حمایت می کنند، اینجا هستند تا بمانند. نیروهای قوی (اما متأسفانه ناکارآمد) در پشت دستور کار قرار دارند که بایدن هر پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح قبل از عزیمت به ساحل Rehoboth آن را مهر و موم می کند. آنها ناامیدانه به دنبال چهره جدیدی هستند که بتواند صاف بایستد و به طور منسجم صحبت کند (بدیهی است که دومی را کاملاً حذف می کند). جو بایدن آنها را عقب راند. آنها دوباره تلاش خواهند کرد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع اصلی RWR Guild.