دوباره بسوزان! فیلم آرمان شهر آمریکایی دیوید برنز به راک برادوی باز می گردد

دوباره بسوزان!  فیلم آرمان شهر آمریکایی دیوید برنز به راک برادوی باز می گردد


همه ما اکنون می توانیم از یک مدینه فاضله کوچک استفاده کنیم و مدینه فاضله آمریکایی دیوید برن خانه جدیدی را در برادوی به آتش می کشد! دیوید برن ، فوق ستاره Talking Heads ، نمایش راک تحسین شده خود را با عنوان American Utopia به تئاتر سنت جیمز آورده است. این شانس را از دست ندهید تا او را با گروهی باور نکردنی از نوازندگان که روی صحنه زندگی می کنند در این “نیروی گردشگری شگفت انگیز هنری” اجرا کنید.

خبرنگار هالیوودی آن را “شادی محض” می نامد. رولینگ استون می گوید: “این یک مهمانی دعوت کننده برای همه ما است” و “یک گردباد یاس برای دوران اضطراب ما”. این برنده جایزه ویژه تونی خوشحالی های مختلف “یک نیروی تور هنری شگفت انگیز است.”

این تولید “شگفت انگیز ، سرگرم کننده و هیجان انگیز” ، که شامل اجراهای “شگفت انگیز” رقصنده آنی بی پارسون ، که به عنوان مشاور تولید الکس تیمبر خدمت می کند ، “لذت تماشا و جشن زندگی فوق العاده است.” همه چیز را از دست ندهید. آهنگهای عالی و همه نوازندگان شناخته شده سقف یک مکان جدید زیبا را فرا می گیرند.

قیمت صندلی های بزرگتر از 59 دلار شروع می شود. اگر می خواهید لذت موسیقی زنده ، اجتماع و ارتباط را دوباره کشف کنید ، این دقیقاً همان جایی است که تئاتر سنت جیمز در برادوی رویدادی است که باید به جهان بگوید!

آرمان شهر آمریکا

این پست با همکاری بین اتوپیا آمریکایی و کارکنان Gothamist حمایت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *