دوره برگشت اپتیک، Dashy و ILLeY را برای سال ۲۰۲۳ حفظ می کند


بزرگترین پیشرفت در تاریخ بازی Call of Duty rostermania چرخشی دیگر به خود گرفته است. تقریباً ۲۴ ساعت پس از آن که اعلام شد براندون “داشی” اوتل و اندور “آی لیلی” دیوال تیم را ترک می کنند. OpTic Texas اعلام کرد در واقع آنها به جایی نمی رسند. OpTic فاش کرد که آنها همان فهرست را برای فصل ۲۰۲۲ در سال ۲۰۲۳ اجرا خواهند کرد. فهرست شامل Dashi، Ellie، Seth “Scamp” Abner و Anthony “Schozzi” Cuevas Castro است.

جزئیات پیرامون این چرخش شگفت‌انگیز وقایع نامشخص است. دلیل خاصی وجود ندارد که چرا OpTic Texas تصمیم گرفت Dashy و iLLeY را از هیچ جایی کنار بگذارد. همچنین مشخص نیست که آیا این سازمان به سادگی با اخبار نادرست در مورد راه اندازی Dashy و iLLeY جامعه را تحریک کرده است. با این حال، ما از چندین منبع – که یکی از آنها Nameless در پادکست The Flank است – شنیدیم که OpTic وقتی لیست اخبار را دیروز اعلام کرد، شوخی نکرد. داشی همچنین گفت که در کل اوضاع کوتوله نیست، اما در حدود دو روز گذشته همه چیز به سراشیبی رفت.

منطقی به نظر می رسد که تگزاسی ها در حال پرس و جو از بازیکنان دیگر در مورد Call of Duty League برای جایگزینی Dashy و iLLeY هستند. باز هم نمی دانیم چرا تیم می خواست این بازیکنان را جایگزین کند. دلایل هر چه باشد، به نظر می رسد این مسائل تمام شده است. OpTic می خواهد به عنوان مدرک با هم بچسبد.

داشی مدت کوتاهی پس از اینکه تگزاس فهرست خود را در سال ۲۰۲۳ فاش کرد، تصمیم گرفت به صورت زنده در توییچ پخش شود. نامزد MVP در ابتدای پخش گفت: “به هیچ وجه من سبز پوشیده بودم.”

او همچنین گفت که “خون بدی” بین بازیکنان و سازمان وجود ندارد.

جزئیات این وضعیت قطعا با ادامه Rostermania فاش خواهد شد. مشخص نیست که آیا این جزئیات از خود OpTic Texas آمده است یا از طریق افشاگری. با این حال، به جرات می توان گفت که طرفداران جامعه CDL پس از توسعه اخیر OpTic چندان به این اطلاعات درز اعتماد نخواهند کرد.