دونده ایتالیایی پس از اینکه آلت تناسلی اش در اواسط مسابقه از بین رفت، مسابقه را در کلمبیا از دست داد. – ۲۰ خبرگزاری برتر


دونده ایتالیایی مسابقه را در کلمبیا پس از بیرون آمدن آلت تناسلی در وسط مسابقه شکست داد (فیلم)

یک دونده ایتالیایی در حال برنده شدن در مسابقه ای در کلمبیا بود که ناگهان همه چیز خراب شد.

داشتن تجهیزات مناسب هنگام انجام یک کار مهم است. گاهی اوقات اگر چیزها به درستی قرار نگیرند ممکن است از بین بروند. همیشه باید تجهیزات را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مطابق با کار هستند.

متاسفانه برای دونده ایتالیایی، او کنترل خود را از دست داد و در نتیجه مسابقه را از دست داد.

در یک رویداد اخیر در کلمبیا، یک دونده ایتالیایی جلوتر بود تا اینکه آلت تناسلی اش از شورتش افتاد. متأسفانه این باعث شرمساری و از بین رفتن نژاد و حیثیت شد. News18 در مورد این مسابقه گزارش داد.

در یک اتفاق ناگوار، یک ورزشکار در مسابقات جهانی دو و میدانی زیر ۲۰ سال ۲۰۲۲ مسابقه ۴۰۰ متر را به دلیل نقص در کمد از دست داد. آلبرتو نونینو، ۱۸ ساله، اهل ایتالیا، در حال رقابت در ۴۰۰ متر در کالی، کلمبیا بود که تصادف رخ داد. آلبرتو نونینو با سرعت بالا در برابر رقبای خود بسیار خوب شروع کرد و به تماشاگران این حس را القا کرد که می تواند به راحتی در مسابقه پیروز شود. با این حال، پس از عبور Nonino از خط وسط، او ناراحت به نظر می رسید و به پایین آمدن ادامه داد تا فاق را چند بار سنجاق کند. در آن زمان تماشاگران نمی دانستند چه اتفاقی افتاده است، اما سرعت نونینو کمی کاهش یافت که باعث شد رقبای او از او پیشی بگیرند. متاسفانه این ورزشکار با زمان ۵۱.۵۷ ثانیه در جایگاه آخر قرار گرفت.

به گزارش LADbible، دیوید سانچز دی کاسترو، روزنامه نگار ورزشی گزارش داد که آلت تناسلی آلبرتو نونینو مدام از شلوارش می افتاد. این تصادف به او اجازه نداد که در طول مسابقه به درستی بدود. این ورزشکار ۱۸ ساله سعی کرد مشکل را حل کند اما در حال حاضر چیزی به نفع او نبود.

آلبرتوی بیچاره با افتادن آلت تناسلی اش از شلوارش وقار و عرق کرد. این مسابقه کوتاه مدت بود، اما برای مدت طولانی در یادها خواهد ماند.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.