دویدن مجازی ، پیاده روی و رول یک راه عالی برای فعال ماندن است!


زنی که از ردیاب تناسب اندام استفاده و اجرا می کند

سال 2020 برای همه ما یک چالش بود. همه گیری COVID-19 مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل را ویران کرد. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های تناسب اندام شرکتی ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز تناسب اندام پزشکی درهای خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته اند. اما کسانی که به تناسب اندام متعهد هستند ، راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی آغاز شده است ، بیایید خلاق باشیم تا با هم فعالیت کنیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده خود برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی ، راهی عالی برای حفظ فرم و تشویق طبیعت رقابتی سالم است!

بیل تورن پیراهن مسابقه جاده ای Peachtree 2020 را در دست داردهر سال از سال 1970 ، گردهمایی کوچکی از 60،000+ دونده (+ با رانندگان محدود اما همیشه شماره دار) در 4 جولای در آتلانتا جمع می شود.ث مسابقه جاده Peachtree برای مسابقه دویدن 10K و ویلچر. هیچ جایی بر روی زمین به اندازه گرم و مرطوب مانند آتلانتا در روز استقلال وجود ندارد ، اما ما به نوعی آماده هستیم تا دور هم جمع شویم و تمام تلاش خود را انجام دهیم (یا برای تفریح ​​آن بدویم). ما دویدیم ، راه می رویم ، شانه به شانه ، تب داریم ، عرق می کنیم و اکثر ما خیلی سخت نفس می کشیم. محیطی مناسب برای شیوع ویروس کرونا! امسال ، باشگاه پیست آتلانتا ، با نبوغ خود (و شاید به این دلیل که همه آنها می خواستند تی شرت های مسابقه 2020 را اهدا کنند) ، یک رویداد کاملاً مجازی ایجاد کرد که به آنها اجازه می داد در سراسر جهان شرکت کنند.

آیا مسابقه Peachtree Road لغو شد؟ هرگز! امسال دقیقا متفاوت است.

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی سازمان یافته هستید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید و نتایج خود را با استفاده از یک برنامه یا ردیاب تناسب اندام به سازمان دهندگان ارسال می کنید تا فاصله و زمان شما را ردیابی کنند. به همین راحتی! هزینه ورودی اغلب شامل تی شرت پایان دهنده ، شماره پیگیری و “swag other” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه مسابقه مجازی ممکن است بر اساس بودجه یا علاقه فوری شما نباشد. رقابت مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها دشوار نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از ویژگی FaceTime آیفون هنگام رانندگی یک راه سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و حفظ ارتباط همه خانواده است. اگر شما مانند خانواده های ما هستید ، ما همه جا هستیم ، از جمله مستعمرات زیادی و صدها مایل دورتر. ماندن و حمایت کردن واقعاً کمک می کند. ما همچنین طیف گسترده ای از سطوح سنی و سطوح آمادگی جسمانی را داریم ، بنابراین می توانیم 10K (یا مسافت های مشابه) را سرگرم کننده داشته باشیم یا مسافت تعیین شده را برای کودکان کوچک با تناسب اندام کمتر پیاده روی کنیم تا رقابت بیشتری داشته باشیم. زمان و مکان را نمی توان تنظیم کرد ، اما اگر همچنان رقابتی هستید ، هر ردیاب تناسب اندام کار می کند. زمان (یا فاصله یا هر چیزی را که می خواهید اندازه گیری کنید) حفظ کنید و سپس مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل خانواده حق دارند که تا بازی بعدی فخرفروشی کنند).

برای رویدادهای تناسب اندام مجازی به کمک کمی نیاز دارید؟ منابع زیر را بررسی کنید:

این تعطیلات زمانی را برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام برای بازی در خارج از خانه ، پیاده روی با سگ یا حتی برای یک رویداد تناسب اندام مجازی فراهم می کند. موفق باشید در مسابقه جاده مجازی Peachtree یا هر رویداد تناسب اندام مجازی دیگر شرکت کنید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، دکتری ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و جیمی هاپکینز ، دکتری ، کالج پزشکی مورهاوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *