دو شرکت هاربرز سرمایه گذاری (NYSE: TWO) دارای رتبه متوسط ​​”حفظ” توسط کارگزاری ها هستند.به گزارش MarketBeat، Harbors Investments (NYSE: TWO – Get Rating) از ۹ کارگزاری که این شرکت را پوشش می دهند، میانگین رتبه “حفظ” را دریافت کرده است. شش تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه بندی محفوظ ارزیابی کرده اند و دو نفر نیز رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. میانگین قیمت هدف ۱۲ ماهه در میان کارگزارانی که سهام را در سال گذشته پوشش داده اند ۵.۷۶ دلار است.

دو مورد موضوع چندین گزارش تحلیلگر اخیر بوده است. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی منتشر شده در روز سه‌شنبه، ۱۰ مه، سهام شرکت Two Harbors Investment را از رتبه «فروش» به رتبه «نگهداری» ارتقا داد. JMP Securities رتبه «خرید» خود را مجدداً تأیید کرد و هدف قیمتی ۵.۵۰ دلاری را برای سهام شرکت Two Harbors Investments در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۶ می تعیین کرد. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. دو هاربرز هدف قیمت سهام خود را برای سرمایه گذاری از ۶.۵۰ دلار به ۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه ۲۵ آوریل، رتبه “خنثی” را به شرکت اختصاص داد.

در دیگر اخبار سرمایه گذاری Two Harbors، مری کاترین ریسکی، مدیر مالی ماری کاترین ریسکی، ۱۵۱۱۴ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ جمعه ۲۰ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴.۹۷ دلار و در مجموع ۷۵۱۱۶.۵۸ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، مدیر مالی اکنون دارای ۲۲۱,۲۲۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱,۰۹۹,۴۷۸.۳۱ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، ویلیام راس-گرینبرگ، مدیر اجرایی، ۳۴۹۵۵ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز جمعه ۲۰ می انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴.۹۹ دلار با ارزش کل ۱۷۴۴۲۵.۴۵ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۵۲۷۰۰۵ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۲۶۲۹۷۵۴.۹۵ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در سه ماه گذشته، خودی ها ۸۶۴۲۱ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۴۳۱۱۳۱ دلار فروخته اند. خودی ها ۰.۴۲ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

بسیاری از سرمایه گذاران نهادی اخیراً سهام خود را در دو شرکت اضافه یا کاهش داده اند. بانک ملی کانادا FI موقعیت جدیدی را در سهام شرکت سرمایه گذاری Two Harbors در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۸۰۰۰ دلار به دست آورد. گروه جی پی اس Wealth Strategies LLC را خریداری کرد. ML & R Wealth Management LLC سهام جدیدی در Two Harbors Investment در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۵۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Satovsky Asset Management LLC سهام جدیدی در Two Harbors Investment در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۵۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Sequoia Financial Advisors Inc. سهام جدیدی در Two Harbors Investments در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۵۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۶۸.۶۷ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

دو سهم Harbors Investment در روز چهارشنبه با قیمت ۴.۸۱ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۵.۰۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۵.۲۵ دلار است. ارزش بازار سهام ۱.۶۶ میلیارد دلار، نسبت PE 13.00 و بتای ۱.۵۹ است. دو هاربرز اینوستمنت با ۴.۲۶ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۷.۳۷ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته اخیر دست یافت. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۴، نسبت سریع ۱.۰۶ و نسبت معاملات ۱.۰۶ است.

شرکت Two Harbors Investments (NYSE: TWO – Get Rating) نتایج سود خود را در روز چهارشنبه ۴ مه اعلام کرد. REIT درآمد ۰.۱۸ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۲۰ دلار (۰.۰۲ دلار) بود. حاشیه سود خالص در دو بندر سرمایه گذاری ۱۴۷.۶۷ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۶.۲۱ درصد بوده است. این شرکت در سه ماهه ۲۲.۵۳ میلیون دلار درآمد ایجاد کرد، در حالی که برآورد اجماع ۲۷.۴۲ میلیون دلار بود. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۰.۱۷ دلار گزارش کرده است. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۳۲.۵ درصد کاهش داشته است. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت Two Harbors Investments برای سال مالی جاری ۰.۶۴ سود به ازای هر سهم ثبت کند.

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز جمعه ۸ تیر ماه پرداخت خواهد شد. به سهامداران رکورددار در روز سه شنبه، ۵ ژوئیه، ۰.۱۷ دلار سود به ازای هر سهم پرداخت می شود. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۶۸ دلار و بازدهی ۱۴.۱۴٪ است. موعد مقرر اولین جمعه تیرماه است. نسبت پرداخت دو هاربرز سرمایه گذاری ۱۸۳.۷۸ درصد است.

درباره شرکت سرمایه گذاری دو هاربرز (رتبه گرفتن)

شرکت دو بندر سرمایه گذاری تراست سرمایه گذاری املاک و مستغلات (REIT) که به سرمایه گذاری، تامین مالی و مدیریت اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن (RMBS)، اوراق بهادار غیر نمایندگی، حقوق خدمات رهنی و سایر دارایی ها می پردازد. بودجه در ایالات متحده متمرکز است. دارایی‌های هدف آن شامل آژانس RMBS است که با وام‌های با نرخ ثابت، وام‌های با نرخ قابل تنظیم، و وام‌های رهنی ترکیبی قابل تنظیم (ARM) تضمین می‌شود. و سایر دارایی ها، مانند دارایی های مالی و مرتبط با رهن، از جمله اوراق بهادار بدون سهم و معاملات پوشش نشده.

داستان های خصوصی

توصیه های تحلیلگران برای دو سرمایه گذاری بندری (NYSE: Two)

اخبار و رتبه بندی های رسانه های سرمایه گذاری را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران دو Harbors Investments و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.