دو شکارچی در نیجر ناپدید می شوند ، شورشیان به ساکنان تیراندازی می کنند و با آنها مبارزه می کنند

Kurvasدو محافظ مفقود شده و چندین سارق در اجتماع فارین دوکی در استان شیررو نیجر کشته شده اند.

مترو پانچ این حادثه زمانی رخ داد که سارقان روز سه شنبه به جامعه حمله کردند.

یک منبع گفت: “سارقان تعداد زیادی با موتورسیکلت سوار شدند و به برخی از روستاهای اطراف جامعه فارین دوکی حمله کردند. آنها نمی دانستند که مراقبین و شکارچیان پس از دریافت اطلاعات مربوط به تهاجم خود مخفی شده اند.

“به دلیل عملیات امنیتی ، سارقان پس از تصرف شبکه در منطقه توسط ارائه دهندگان خدمات ارتباط خود را با خبرچینان خود قطع کردند ، بنابراین سارقان مخفی شدند.”

خبرنگار ما جمع آوری کرد که پس از دو ساعت تبادل آتش شدید با نگهبانان مسلح و شکارچیان ، تعدادی از سارقان نامعلوم خنثی شده و دو نگهبان نیز با تمام شدن مهمات با چاقو کشته شدند.

تعدادی موتورسیکلت ، تفنگ AK-47 و مسلسل از سارقان کشف شد. این منابع گفتند که سارقان در حال حاضر همکاری نزدیکی با فعالان بوکوحرام برای جذب جوانان در این منطقه دارند.

در تحولی دیگر ، نیروهای امنیتی مشترک دست کم 22 نفر را در چهار منطقه در منطقه به اتهام ارتباط با سارقان پس از حمله پنهان آنها دستگیر کردند.

برخی از مظنونان با اسلحه دستگیر و به پایگاه های امنیتی در زومبا منتقل شدند تا به مقر فرماندهی پلیس در مینا ، مرکز استان منتقل شوند.

افسو واسود بیودون ، افسر روابط عمومی پلیس ایالت ، قول داد که درگیری بین سارقان و ساکنان را بررسی کرده و خبرنگار ما را فراخواند.

او مجبور نبود در زمان تنظیم این گزارش این کار را انجام دهد.

حق چاپ

همه حقوق محفوظ است. این مطالب و سایر محتوای دیجیتالی موجود در این سایت را نمی توان تکثیر ، پخش ، بازنویسی یا توزیع مجدد به طور کامل یا جزئی بدون اجازه کتبی قبلی از پانچ کرد.

مخاطب: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *