دیدگاه جیمی از مید تاون محبوب بار دیگر باز می شود

دیدگاه جیمی از مید تاون محبوب بار دیگر باز می شود


برای اولین بار از زمان شیوع ، Midtown Dive Bar Jimmy Corner ، کلاسیک مورد علاقه محلی ، امروز بازگشایی می شود. این اولین بار است که بار پس از مرگ مالک و نام قدیمی آن ، جیمی گلن ، که در اثر COVID-19 درگذشت ، بازگشایی شد.

مایک دوهرتی ، متصدی بار ، که در آنجا کار می کرد ، گفت: “به وضوح خوشحالم ، این مکان بسیار ویژه است ، اما بسیار ناراحت کننده است ، زیرا این اولین بار است که تقریباً در 50 سال گذشته این بار بدون جیمی باز می شود.” این بار ، حدود دو سال و نیم قدیمی است ، روز دوشنبه به Gotham گفت.

دوهرتی ، که در روزهای هفته در بار کار می کند ، مدت ها کارمند جیمی بوده است و “همیشه دوست داشته و از آن قدردانی می کند” ، و مسئولیت نواری را که بیش از 20 سال در آنجا کار کرده است بر عهده داشته است. او خاطرنشان کرد که جمعه گذشته یک افتتاح نرم برای دوستان و همسایگان “فوق العاده” بود و این بار این روزها به کاهش ترافیک پیاده روی در میدتاون اهمیت چندانی نمی دهد.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم برای آمدن به اینجا می آیند.”

این نوار در 140 W 44 واقع شده است و با بازگشایی برادوی همچنان افرادی در تئاتر پست خواهند بود.

وی در مورد افتتاحیه رسمی امروز گفت: “یک روز جهنمی خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 نفر عادی داریم ، اما می دانیم که تمام روز افزایش می یابد.”

عکسی از محمد علی ، صاحب نوار گوشه جیمی در میدتاون ، و دوستش جیمی گلن.

عکسی از محمد علی ، صاحب نوار گوشه جیمی در میدتاون ، و دوستش جیمی گلن.

فلش

گلن ، مربی سابق بوکس در نیوجرسی و نیویورک بوکس هال ، در سال 1971 یک بار در 44 خیابان وست افتتاح کرد. در برخی از صحنه ها خیلی بد این فیلم در گوشه جیمی فیلمبرداری شد و گزارش شد که همه از فرانک سیناترا تا مایکل جردن آنجا هستند. هنگامی که باز شد ، بار در فاصله کمی از تجارت دیگر او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر قرار داشت ، جایی که تین گلن گاهی اوقات مربی دوستش محمد علی بود.

در یک پست اینستاگرامی ، جیمی کانر نوشت که آنها دستور واکسیناسیون شهر را جدی می گیرند و به ویژه از حامیان مالی می خواهند “احترام بگذارند”. [Glenn’s] گذشت. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *