دیزنی، برای کمتر – ۲۰ خبرگزاری برتر


یکی از غیرمعمول‌ترین ویژگی‌های جنگ‌های فرهنگی – یا به قول کسانی که در تجربه‌های بعدی آن را لغو می‌کنند، این است که سازمان‌هایی که دیر بیدار می‌شوند تقریباً همیشه از یک مزیت برخوردار خواهند بود. که مخاطبان طبیعی آنها نیستند و به قیمت چیزی که هستند.

بنابراین، ما می‌بینیم که شرکتی به اندازه دیزنی محبوبیت دارد که مخاطب اصلی خانواده‌اش را رها می‌کند و در عوض به هر هوس‌هایی که اوباش بیدار می‌خواهند پاسخ می‌دهد، حرکتی ناکارآمد و بی‌سود. همانطور که در نمودارهای زیر نشان داده شده است، می توانیم این آشفتگی را در نقاط داده اخیر جمع آوری شده مشاهده کنیم (در اینجا بیشتر بیاموزید).

مشتریان دیزنی که توقف‌های برنامه‌ریزی نشده در جاذبه‌ها را تجربه می‌کنند، بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲ در دیزنی لند در کالیفرنیا ۵۹ درصد و در والت دیزنی ورلد در اورلاندو ۴۲ درصد افزایش یافته است. روند توقف‌های سواری طی سال‌ها را در نمودار زیر ببینید.

توقف سواری دیزنی

دیزنی گفته است که طی ۱۰ سال گذشته ۳۱ میلیارد دلار در پارک های خود سرمایه گذاری کرده است. در سراسر پارک‌های دیزنی، میانگین زمان انتظار معمولاً از ۳۹ دقیقه به ۴۹ دقیقه در سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است. برای زمان‌های انتظار سواری طی سال‌ها، نمودار زیر را ببینید.

زمان انتظار دیزنی

صرف نظر از مشکلات هوشیاری دیزنی، آنها پس از ارائه خدمات ضعیف، قیمت های خود را به طور چشمگیری افزایش داده اند. قیمت جدید بلیط به این معنی است که یک خانواده چهار نفره بیش از ۷۵۰ دلار برای بلیط پرداخت می کند، در حالی که ۶۶۵ دلار بدون غذا، هتل، سفر یا سوغاتی است. به افزایش عمومی قیمت در نمودار زیر نگاه کنید.

قیمت دیزنی

اما می توان حدس زد که دیزنی تنها کسی نیست که قیمت ها را افزایش می دهد. نمودار زیر مجموعه ای از مقایسه هزینه پارک های موضوعی را نشان می دهد.

مقایسه قیمت دیزنی

جالب است که در نمودار زیر توجه کنید که روند تاریخی قیمت‌های پارک‌های موضوعی دیزنی بسیار بیشتر از نرخ تورم است، اگرچه می‌توان استدلال کرد که تجربه پارک موضوعی در طول سال‌ها به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

نرخ های تاریخی دیزنیهمانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، سهام دیزنی اخیراً شاهد کاهش ۵۰ درصدی قیمت کلی سهام خود بوده است. می توان کووید را برای بخشی از این کاهش مقصر دانست، اما این بهانه دیگر معتبر نیست. سوء مدیریت و زنگ های بیدارباش باید در دیزنی به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

قیمت سهام دیزنی

می گویند برخیز، برخیز، استراحت کن. آیا این اتفاق برای دیزنی می افتد؟ به نظر می رسد اعداد نشان می دهد که این درست است. همچنین بررسی کنید که کارکنان دیزنی در گزارش تصویری اخیر در زیر چه گفته اند. نظرتان را درباره دیزنی و اینکه آیا به زودی از پارک دیزنی بازدید خواهید کرد، به ما بگویید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا به اطلاع رسانی. متشکرم.

نمودار بیشتر پست های امروز را ببینید.

منبع همگانی برای مقاله اصلی RWR.