دیونیسوس وایلدر پس از اعلام احمق بودن سکوت تایسون فیوری را می شکند

دیونیسوس وایلدر پس از اعلام احمق بودن سکوت تایسون فیوری را می شکنددیونت وایلدر پس از شکست شنبه شب مقابل تایسون فیوری در شبکه های اجتماعی چند نظر با طرفداران خود رد و بدل کرد و در نهایت به حریف خود تبریک گفت.

پس از اینکه مبارزه به طرز تلخی بالا رفت ، فیوری و وایلدر سه نفره خود را در لاس وگاس احاطه کردند و در دور یازدهم پیروزی قبلی خود را در توقف کسب کردند.

هر دو در پایان یک نبرد شدید روی بوم بودند ، اما فیوری ، که در مبارزه دوم نیز پیروز شده بود ، در نهایت از پیروزی مطمئن شد. اولین دیدار این زوج با تساوی به پایان رسید.

بوکسورها قبل از درگیری یکدیگر را آرایش می کنند و معمولاً وقتی زنگ آخر به صدا در می آید در بین رقبا مورد احترام است.

با این حال ، فیوری گفت که پس از بازی هیچ گونه تبریکی از وایلدر دریافت نکرد ، و افزود که بمب گذار برنزی پادشاه کولی را متقاعد کرده بود که به او برچسب “احمق” بزند.

با این حال ، وایلدر سرانجام با فیوری تماس گرفت و نظرات خود را در مورد مسابقه در توییتر به اشتراک گذاشت و این زوج در سه برخورد عظیم که در رینگ رخ داد مدیتیشن کردند.

او نوشت: “اوه ، چه شبی! من ابتدا می خواهم خدا را شکر کنم که به من اجازه داد بخشی دیگر از اشتیاق و عزم خود را به جهان بدهم ، و می خواهم از تیمم و هوادارانم تشکر کنم که در این مدت کنار من بودند. برای ماندن

“پس از مدیتیشن در سفر بدون اینکه از نتیجه آن ناامید شوم ، دروغ می گویم اگر بگویم آنچه می خواهم خدا تجربه کند بسیار بیشتر از آنچه انتظار داشتم است.

“ما برنده نشدیم ، اما یک مرد عاقل یکبار گفت که پیروزی ها در درس هستند. من آموختم که شاید برای پیروزی باید شکست بخورید. با این حال ، تنها چیزی که می خواستم این بود که پیروزی طرفداران پیروزی را ببینم.

“در این بازی ، من ثابت کردم که یک جنگجو واقعی و یک پادشاه واقعی هستم.

“آخرین و مهمترین من (تایسون فیوری) می خواهم از صمیم قلب تبریک خود را برای پیروزی وی عرض کنم و از شما برای ماندگاری خاطرات تاریخی و تاریخی سپاسگزارم.”

پس از جنگ جهانی دوم ، وایلدر و اردوگاه او فیوری را به سوء رفتار متهم کردند و پیشنهاداتی مبنی بر آسیب دیدن دستکش های وی ارائه کردند.

در حالی که این اظهارات ممکن است باعث خراب شدن رابطه این دو شود ، پیام وایلدر – هرچند با تاخیر – می تواند به سه نبرد شدید و خبیثانه پایان مثبت دهد.

مالک اسکات ، مربی وایلدر ، گفته است که بمب گذار برنزی به بازآموزی علاقه دارد ، اما جالب است که ببینیم این دو در چند ماه آینده به چه نتیجه ای می رسند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *