دیوید زاپولسکی ۸۳۸۰ سهم Amazon.com را می فروشد. (NASDAQ:AMZN) سهام – The Big 24 NewsAmazon.com, Inc. (NASDAQ:AMZN) معاون دیوید زاپولسکی در معامله ای که در روز دوشنبه ۲۱ نوامبر انجام شد، ۸۳۸۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۴.۰۰ دلار به ارزش کل ۷۸۷۷۲۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون دارای ۷۶۹۸۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۷۲۳۶۱۲۰ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است.

عملکرد سهام Amazon.com

سهام Amazon.com در روز جمعه در ۹۴.۱۳ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۱۰۸.۴۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۱۶.۶۰ دلار است. Amazon.com, Inc. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۸۵.۸۷ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۸۱.۶۸ دلار بود. ارزش بازار این سهام ۹۶۰.۲۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۸۶.۴۰، نسبت رشد قیمت به درآمد ۶.۲۳ و بتای ۱.۲۳ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۳، نسبت معاملات ۰.۹۴ و نسبت سریع ۰.۶۸ است.

Amazon.com (NASDAQ:AMZN – دریافت رتبه) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۲۷ اکتبر گزارش داد. این غول تجارت الکترونیک ۰.۲۸ دلار به ازای هر سهم در این سه ماهه درآمد داشته است که پیش بینی تحلیلگران ۰.۲۲ دلار را ۰.۰۶ دلار پیشی گرفته است. Amazon.com بازده سهام ۱۴.۴۴% و حاشیه خالص ۲.۲۵% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۲۷.۱۰ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۱۲۷.۴۷ میلیارد دلار بود. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۰.۳۱ دلار گزارش کرده است. درآمد Amazon.com در سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴.۷ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند Amazon.com, Inc. 0.74 سود هر سهم برای سال جاری.

تغییر رتبه تحلیلگر

تعدادی از کارگزاری ها اخیرا گزارش هایی را در مورد AMZN منتشر کرده اند. Credit Suisse Group هدف قیمت خود را در Amazon.com از ۱۵۹.۰۰ دلار به ۱۴۲.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۸ اکتبر، رتبه “بیشتر” را برای سهام در نظر گرفت. گروه مشاوره Telsey هدف قیمتی خود را در Amazon.com از ۱۵۰.۰۰ دلار به ۱۴۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۸ اکتبر، رتبه “عملکرد بهتر” را به سهام اختصاص داد. Rosenblatt Securities هدف قیمت خود را در Amazon.com از ۱۱۸.۰۰ دلار به ۱۰۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۴ نوامبر، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. Tigress Financial هدف قیمت خود را در Amazon.com از ۲۳۲.۰۰ دلار به ۱۹۲.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲ نوامبر، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. در نهایت، بارکلیز قیمت هدف خود را در Amazon.com از ۲۰۰.۰۰ دلار به ۱۴۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۸ اکتبر، به شرکت رتبه “اضافه وزن” داد. دو تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش، سه نفر امتیاز نگهداری و چهل و یک رتبه خرید به شرکت داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه متوسط ​​”خرید منصفانه” و هدف توافقی قیمت ۱۴۹.۴۰ دلار است.

وجوه متقابل بر Amazon.com تأثیر می گذارد

صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در سهام ایجاد کرده اند. Savior LLC سهام خود را در سهام Amazon.com 1085.0٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Savior LLC اکنون پس از خرید ۲۱۷ سهم دیگر در این مدت، مالک ۲۳۷ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار است. Rocky Mountain Advisers LLC سهام خود را در سهام Amazon.com در سه ماهه دوم ۱۳۱۱.۸ درصد افزایش داد. Rocky Mountain Advisers LLC اکنون پس از خرید ۲۲۳ سهم دیگر در این مدت، مالک ۲۴۰ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار است. Iron Horse Wealth Management LLC سهام خود را در سهام Amazon.com 4540.0 درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Iron Horse Wealth Management LLC اکنون پس از خرید ۲۲۷ سهم دیگر در این مدت، مالک ۲۳۲ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار است. Wells Financial Advisors INC سهام خود را در سهام Amazon.com 1900.0 درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Wells Financial Advisors INC پس از خرید ۲۶۶ سهم دیگر در این مدت، اکنون مالک ۲۸۰ سهم از غول تجارت الکترونیک ۳۰۰۰۰ دلاری است. سرانجام، Maryland Capital Advisors Inc. این شرکت سهام خود را در سهام Amazon.com 1900.0٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Maryland Capital Advisors Inc. اکنون پس از خرید ۲۸۵ سهم دیگر در این دوره، صاحب ۳۰۰ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار هستید. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی مالک ۵۷.۱۵ درصد از سهام این شرکت هستند.

مشخصات شرکت Amazon.com

(دریافت رتبه)

Amazon.com, Inc. این شرکت در خرده فروشی محصولات مصرفی و اشتراکی در آمریکای شمالی و بین المللی فعالیت می کند. این شرکت از طریق سه بخش فعالیت می کند: آمریکای شمالی، بین المللی و خدمات وب آمازون (AWS). کالاها و محتوای خریداری شده برای فروش مجدد از فروشندگان شخص ثالث را از طریق فروشگاه های فیزیکی و فروشگاه های آنلاین به فروش می رساند.

همچنین ببینید

فروش داخلی توسط فصلنامه برای Amazon.com (NASDAQ:AMZN)

اخبار و نظرات Amazon.com را روزانه دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Amazon.com و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.