دیو استوارت – اخبار می گوید “مغز انتخابی” جورج هریسون بود “بی پایان”


* { padding: 0; حاشیه: ۰; overflow: hidden} html, body {height: 100%} img, span {position: absolute; عرض: ۱۰۰%؛ بالا: ۰; پایین: ۰; margin: auto} span { height: 1.5em; تراز متن: مرکز; فونت: ۴۸px / 1.5 sans-serif. رنگ سفید است؛ سایه متن: ۰ ۰ ۰.۵em سیاه}

> <span> ▶ </span> “src =” https://www.youtube.com/embed/UMVjToYOjbM?feature=oembed “frameborder =” ۰″ allow = “شتاب سنج;  بریده‌دان نوشتن خودکار را روشن کنید.  رسانه کدگذاری شده ژیروسکوپ؛  picture-in-picture “allowfullscreen> </iframe> </p>
</p></div>
</figure>
<p> <strong>  مربوط: <a target =جورج هریسون گفت که سخنان او کمی شلخته بود “همه اون سالها پیش”.

نوازنده Eurythmics خانه خود را به The Traveling Wilburys قرض داد

در سال ۱۹۸۸، جورج، باب دیلن، تام پتی، جف لین و روی اوربیسون با هم متحد شدند تا اولین آلبوم Travel Willpower را ضبط کنند. جورج در آن زمان نزد استوارت می ماند و از او پرسید که آیا می توانند آلبوم را در خانه اش ضبط کنند.

پتی در ویدئویی درباره ساخت آلبوم گفت: “محیط خوبی بود چون می شد بیرون نشست”. هوا گرم بود و درها همیشه باز بود.

جورج افزود: “ما یک استودیوی کوچک داشتیم، اما آن استودیو نبود، بیشتر شبیه یک اتاق کنترل با یک غرفه صوتی بود. بنابراین ما جایی برای گیتار زدن نداشتیم، بنابراین به آشپزخانه او رسیدیم.

“نه عایق صدا بود و نه چیز دیگه، پنج تا صندلی دور آشپزخونه گذاشتیم و میکروفون ها رو گذاشتیم بالا و بس. بنابراین تمام قطعات گیتار، تمام قطعات گیتار آکوستیک فقط در این آشپزخانه بود.

Travel Wilburys از وسایل خانه در فرآیند ضبط استفاده کرد، از جمله قفسه های آشپزخانه استوارت در آهنگ Rattled.

“هیچ چیز خارج از محدوده نبود، می دانید؟ “شما می توانید در هر جایی که می خواهید ضبط کنید، بنابراین فرصتی برای به دست آوردن رأی هایی بود که قبلاً هرگز نداشتید.”

استوارت و جورج تا زمان مرگ جورج در سال ۲۰۰۱ با هم دوست بودند.

مطالب مرتبط: جورج هریسون می گوید اجرای بیتلز در شی کن “غیر شخصی”: “دیگه واقعا برامون مهم نیست”