دی بلاسیو ، دیگر رقبا از استعفای اد مولن ، رئیس NYPD SBA استقبال می کنند

دی بلاسیو ، دیگر رقبا از استعفای اد مولن ، رئیس NYPD SBA استقبال می کنند


رئیس جنجالی اتحادیه گروهبان مهربانی NYPD سه شنبه شب پس از استعفای رهبر طولانی مدت اتحادیه در جریان تحقیقات درباره پولشویی اتحادیه چند گلوله از سوی مخالفان دریافت کرد.

اد ، که توسط ماموران اف بی آی به خانه لانگ آیلند حمله کرد ، در ابتدا پس از ضرب و شتم شدید مقامات دولتی مانند شهردار بیل دو بلاسیو ، با استقبال آتشین مواجه شد.

بیل نیدارت ، سخنگوی سابق مطبوعاتی بلاسیو گفت: “یک شخص وحشتناک سیاست وحشتناکی دارد.” “من نمی دانم که آیا او در زندان می پوسد یا نه ، اما من می دانم که او در جهنم خواهد پوسید.”

منابع می گویند که اتحادیه به عنوان اصلی تحقیق در مورد پولشویی اتحادیه به خانه اصلی حمله کرده و تجهیزات فدرال و جعبه اسناد را ضبط کرده است.

یکی از مقامات دولتی در گفتگو با The Post می گوید: “در ابتدا ، او بدترین فرد در سیاست نیویورک بود و اگر به زندان فرستاده می شد ، بدترین فرد در آنجا بود.”

بیلین نیهارت ، دبیر مطبوعاتی سابق شهردار بیل دی بلاسیو ، پس از استعفای اولیه “مردی وحشتناک با سیاست وحشتناک” توصیف شد.
توییتر

او همچنین در ابتدا قول جنگ علیه بلاسیو را داد و پلیس را مسئول این مرگ ها دانست و بعداً گزارشی از دستگیری دختر شهردار ، کیارا ، پس از دستگیری وی در اعتراض ژوئن 2020 توسط جورج فلوید در توییتر منتشر کرد. “دروغگو.”

خود شهردار به اخباری که ابتدا منتشر شد حمله نکرد.

دی بلاسیو گفت: “اد مولینز بیشمار به لباس ، شهر و اتحادیه خود بی احترامی کرد.” فقط کمی طول کشید تا نفرت بی پایان او به او برسد. آن روز طلوع کرده است. ”

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک به انتقادات پیوست و گفت که در ابتدا بی احترامی می کرد. "لباس فرم او."
بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک به دلیل بی احترامی به “لباس خود” مورد انتقاد قرار گرفته است.
اریک پندزیچ / شاتر استوک

ریچی تورس ، نماینده آمریکا در شورای شهر سابق ، در ابتدا خود را “فاحشه درجه یک” در رسانه های اجتماعی خواند و گفت استعفای رئیس اتحادیه “مدت ها پیش اتفاق افتاده است”.

تورس در بیانیه ای گفت: “اد مولینز کار خود را در سوء استفاده از قدرت و راکت نفرت گذراند و اقدامات نادرست او سرانجام او را به بازنشستگی کشاند ، دقیقا همان جایی که او در آن قرار دارد.”

یکی از افسران پلیس که بیش از دو دهه است کار می کند ، گفت که مولینز مدت طولانی سمت خود را بر عهده داشت.

این مقام مسئول گفت: “او مردی شجاع بود و من فکر می کردم او یک مرد بی دغدغه است.” او بزرگتر از دپارتمان بود. بعد از اینکه او این کار را با ریچی تورس انجام داد ، فکر کردم او از مرز خارج شده است. حتماً در FBI چیز جدی وجود دارد. ”

ریچی تورس ، نماینده کنگره در ابتدا از این حرفه انتقاد کرد و می گوید که بازنشسته خواهد شد "دقیقا به جایی که او تعلق دارد."
ریچی تورس ، نماینده کنگره ، شغل خود را محکوم کرد و گفت بازنشستگی “همان جایی است که او است”.
ویلیام فارینگتون

وی در ابتدا به بیانیه توئیتری خود اعتراض کرد و از او به دلیل تلاش برای ساکت کردن اظهارات ناپسند خود شکایت کرد. وی به دلیل انتشار گزارش بازداشت و پیام توئیتری برای حمله به تورس با اتهامات انضباطی روبرو است و قرار است دادگاه در 27 اکتبر از سر گرفته شود.

یکی از مقامات برونکس گفت که مولینز فراموش کرده است که از طرف دیگران به عنوان رئیس اتحادیه صحبت می کند.

این مقام گفت: “متأسفانه او این موضوع را فراموش کرد و استفراغ از انگشت شست او از طریق توییتر بهترین نتیجه را برای او به ارمغان آورد.” “او می توانست زیاد صحبت کند اما نمی توانست راه برود. او ایده های خود را پیش از اتحادیه کارگری قرار داد و به نفع ما ارائه کرد که مهم است. ”

اتحادیه ها ابتدا در جریان تحقیقات درباره پولشویی استعفا کردند.
اتحادیه ها ابتدا در جریان تحقیقات درباره پولشویی استعفا کردند.
موشک سبک از طریق Pacific Press / گتی ایماژ

او ابتدا در سال 1982 افسر شد و در سال 1993 به درجه سربازی ارتقا یافت و در انتخابات 2002 به عنوان رئیس انجمن برنده شد. این انجمن نماینده حدود 13000 گروهبان فعال و بازنشسته در NYPD است و 264 میلیون دلار صندوق بازنشستگی را مدیریت می کند.

استعفای وی در ایمیلی به اعضای اتحادیه سه شنبه شب ، درست چند ساعت پس از حمله FBI اعلام شد.

در این نامه آمده است: “به دلیل جدی بودن موضوع و عدم قطعیت نتیجه ، هیئت اجرایی SBA از رئیس جمهور مالینز خواسته است از سمت خود به عنوان رئیس SBA استعفا دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *