رئیس پلیس میامی در پی درگیری با شهرداری برکنار شد

رئیس پلیس میامی در پی درگیری با شهرداری برکنار شدرئیس پلیس میامی شش ماه بعد در پی درگیری شدید با شهرداری و اتهامات عجیب برکنار شد.

آرت نوریگا ، مدیر شهر آرت نوریگا در بیانیه ای اعلام کرد که هنرآسویدو ، معروف به “مایکل جردن ، رئیس پلیس” توسط شهردار میامی ، دوشنبه به قصد پایان کار خود متوقف شد.

به گزارش میامی هرالد ، آسودو از زمان استخدام در ماه آوریل حمایت مقامات ارشد در میامی را از دست داده است ، و ماموران پلیس را “مفسد و خشمگین” به اصطلاح “مافیای کوبا” خوانده است.

نورگا در بیانیه ای که WPLG-TV روز دوشنبه منتشر کرد ، گفت: “رابطه بین رهبر و سازمان قابل برقراری نیست و باید فوراً حل شود.

مدیر شهر گفت که رابطه وی با بخش و جامعه “به طور کامل” خراب شده است.

“روابط بین کارفرمایان و کارکنان به سبک هماهنگ و رهبری تبدیل می شود و متأسفانه خال اصلی برای این سازمان مناسب نیست.”

رئیس سابق اداره پلیس هوستون برای پوشش موضوعاتی مانند کنترل اسلحه در برنامه های خبری ملی و عناوین خبری در سراسر کشور عجله داشت.

به گزارش هرالد ، وی مراحل و مدیریت بخش را بررسی کرد ، مانند ظاهر شدن “تصادفی” برای گرفتن عکس با یکی از رهبران شعبه افتخار بویس محلی. این روزنامه گزارش داد که او در نامه ای به مأموران سرزنش کرده است و می گوید که از هر پنج عضو این اداره که ادعا می شود سه نفر را به FBI گزارش خواهد داد.

هر سه کمیسیونر آمریکایی کوبایی تبار هستند و گفته می شود آسودو آنها را به کوبا کمونیست تشبیه کرده است که منجر به شکست شد. هرالد می گوید که جلسات عمومی در شهر برگزار می شود و رئیس “بدون انکار” هیجان زده است.

نامه پایانی وی در توییتر منتشر شد توسط گلنا میلبرگ از WPLG-TVنوریگا آسیوادو را متهم کرد که با رفتار به گونه ای که کارکنان را بدون پیروی از رویه های اداری اخراج کرده و تهدیدهای انضباطی علیه کسانی که واکسن COVID-19 را دریافت نمی کنند ، اعتماد مقامات ارشد را تضعیف کرده است.

وی بدون گزارش مناسب 21 روز مرخصی گرفت ، بیش از یک هفته نتوانست خسارت وارده به خودروی شهری خود را ثبت کند و از “کلمات توهین آمیز” استفاده کرد و او را متهم به “تعامل نامناسب” با یک معترض کرد و آن را پایان داد. مقاله می گوید. تفسیر “مافیا کوبا” نیز مورد بحث قرار گرفت.

در این نامه آمده است: “من به عنوان یک افزوده جدید در میامی ، امیدوار بودم که او جامعه ای را که باید از آن محافظت کند درک کند و چنین بیانیه ای بر مأموریت اداره پلیس میامی تأثیر منفی خواهد گذاشت.”

در این نامه آمده است که آزوودو وقتی در مصاحبه ای گفت که شهر در حال بررسی دستور تزریق است به طور غیرمنتظره صحبت کرد و می تواند با فرماندار دسانتیس فرماندار ، که آشکارا دستور ضد کووید صادر کرده بود ، برود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *