رئیس SBA در ابتدا پس از حمله دفتر مرکزی FBI به خانه وی استعفا کرد

رئیس SBA در ابتدا پس از حمله دفتر مرکزی FBI به خانه وی استعفا کرد


انجمن می گوید اد ، رئیس انجمن فایربرند گروهبان خیرخواه ، در ابتدا از این سمت استعفا داد.

FBI صبح سه شنبه به مقر SBA در منهتن پایین و خانه اصلی آن در پورت واشنگتن در لانگ آیلند حمله کرد. در نامه هیئت اجرایی SBA اذعان شده است که “رئیس جمهور مولینز به وضوح هدف تحقیقات فدرال است” و “[g]جدی بودن ماجرا و عدم قطعیت نتیجه ، “طارق هاشمی ، دبیرکل حزب گفت.

رئیس جمهور مولینز با استعفا از ریاست SBA “امشب” موافقت کرده است ، و ما ، مانند همه اد اد مولینز ، حق داریم بی گناهی را فرض کنیم ، و ما از شما می خواهیم تا همه موارد قضاوت کنید. ایجاد. با این حال ، عملیات روزمره و فعالیتهای تجاری مهم SBA را نمی توان از وجود این تحقیق منحرف کرد.

از سال 2002 ، او SBA را رهبری می کند که دارای 13000 عضو و 264 میلیون دلار صندوق بازنشستگی است. FBI ماهیت تحقیقات را فاش نکرد ، اما NY1 گزارش داد که آنها در حال بررسی این موضوع هستند که آیا می توان از بودجه سوء استفاده کرد. به نوشته پست ، “یک مقام عالی رتبه در اجرای قانون گفت که این تحقیقات مشکوک به تقلب در پست و سیم یا سوء استفاده از بودجه SBA است.”

در ماه فوریه ، هیئت رسیدگی به شکایات مدنی متهم به سوء رفتار شد و پس از اظهارنظر بزرگ در حساب توئیتری دختر شهردار بیل دو بلاسیو ، جورج فلوید ، که در جریان اعتراضات دستگیر شد ، گزارش دستگیری را منتشر کرد. توییتر مدعی شد ریچی تورس ، یکی از اعضای کنگره که در زمان مشاوره تورس ، SBA را “فاحشه درجه یک” می خواند ، و کمیسیون بهداشت و درمان NBC ، اکرسیس باربو ، که بعداً SBA از او به عنوان “عوضی” یاد کرد. در مورد توزیع پوشش اپیدمی با NYPD اختلاف نظر وجود داشت.

او ویدئویی نژادپرستانه را با هزاران نفر از اعضای SBA گزارش داده است. این ویدئو که در سال 2019 منتشر شد ، از سیاهان به عنوان “هیولا” ، مسکن عمومی به عنوان “منطقه جنگ” و “ملکه های رفاه” یاد می کرد و در ابتدا به عنوان بهترین ویدیویی که تا به حال دیده بودم به عموم اعلام شد. “

آندریا کاتزیماتیدیس ، رئیس حزب جمهوری خواه در منهتن ، در توییتر تحت فشار قرار گرفت در انتخابات 2020 ، حمایت اولیه دونالد ترامپ از محاصره منجر به این پیام شد که “چپ ها پیام سکوت می فرستند و همه مخالفان سیاسی را می شکنند – در صف یا رنج می روند”. پدرش از بازدیدکنندگان مکرر برنامه رادیویی جان کاتسیماتیدیس میلیاردر جمهوری خواه بود.

وکیل در Moolins و SBA درخواست اظهار نظر نکرد. او گزارش داد که اولین بار بعد از ظهر سه شنبه در خانه خود ظاهر شد و سپس بدون پاسخ به سوالات خانه را ترک کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *