راننده خودرو به بیمارستان منتقل شد و در پی تیراندازی در ایست بازرسی توسط پلیس دستگیر شد

Abimbola Oyeyemiراننده ای که تنها با نام Accord شناخته می شد توسط یک افسر پلیس متصل به فرماندهی پلیس ایالت اوگان مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

مترو پانچ هنگامی که گزارش شد قربانی روز چهارشنبه رانندگی می کرد ، توسط برخی از افسران پلیس در اورو ، در منطقه ایجبو اود در ایالت متوقف شد.

مأموران در حال بازرسی خودروی وی بودند که یکی از آنها ناگهان اسلحه ای را در دست گرفت و به پای او شلیک کرد.

Dummy ، شاهد ، از دسته توئیتر خود استفاده می کند @ eyebee247 ، آکورد گفت که او هیچ اقدامی برای تایید این حمله نکرده است.

“آزار و اذیت پلیس هنوز ادامه دارد. این در طی جستجوی Odogbolu در 13 اکتبر 2021 ، در Odogbolu اتفاق افتاد. قربانی ، آکورد ، متوقف شد و ناگهان این افسر پلیس اسلحه خود را آورد و بدون هیچ تحریکی به او شلیک کرد. او توییت کرد.

ویدئویی متصل به تیر نشان می دهد که قربانی در خودروی قرمز رنگی نشسته و خون از پایش جاری شده و دچار درد می شود.

در ویدئویی دیگر ، صدای Dummy شنیده می شود که درخواست کمک می کند.

آکوردا شلیک شد. پلیس آکوردا را شلیک کرده است. آکوردا شلیک شده است ، لطفاً به ما کمک کنید. ” او هنگام گزارش حادثه گفت.

افسر پلیس که گفته می شود مرتکب جنایت شده است نیز روی زمین نشسته است.

آمبیمبولا ائیمی ، افسر روابط عمومی پلیس ایالت گفت که افسران پلیس درگیر در این حادثه دستگیر شده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

وی گفت: “این حادثه در اورو ، ایجبو رخ داد و مأمور پلیس مربوطه دستگیر شد و تحقیقات در جریان است. مأموران پلیس در زمان وقوع حادثه مشغول انجام وظیفه بودند و دلیل این که ما در حال تحقیق در مورد افسر پلیس مربوطه هستیم این است که علت این کار را بفهمیم. مجروحان در بیمارستان بستری شده اند و در حال مداوا هستند. ”

حق چاپ

همه حقوق محفوظ است. این مطالب و سایر محتوای دیجیتالی موجود در این سایت را نمی توان تکثیر ، پخش ، بازنویسی یا توزیع مجدد به طور کامل یا جزئی بدون اجازه کتبی قبلی از پانچ کرد.

مخاطب: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *