رانندگان متهم به قاچاق اسلحه به بازداشت شدگان هستند

رانندگان متهم به قاچاق اسلحه به بازداشت شدگان هستند


دادستانی منطقه برانکس علیه یک نگهبان زندان که متهم به حملات با یک زندانی در جزیره رایکرز است ، شکایت کرد.

هفته گذشته ، تراویس سیمز ، 33 ساله ، در ارتباط با تیراندازی به جورج آر اسنایدر در جزیره رایکرز دستگیر شد. جاناتان سانچز ، افسر اصلاح طلب 31 ساله که در مرکز وین بازداشت شده بود ، پس از دستیار معاون سرپرستش به جرم سوء رفتار شناخته شد. پس از مشاهده انتقال پول ، بازرس زندان به زندانی دستور تفتیش داد و اداره تحقیقات و اصلاحات شهر گفت که تیغی که در کلاه قلم مخفی شده بود ، پیدا شد.

مارگارت گارنت ، کمیسر اداره تحقیقات گفت: “معاون قائم مقام و تیم او که در نظارت و سرعت عمل فعال هستند ، در جلوگیری از ورود کالای قاچاق به زندان های شهر در مواقع بحرانی و چالش برانگیز کمک کردند.” “اقدام سریع DOC و مشارکت اختصاصی DOC با DOI نشان دهنده سیاست تحمل صفر شهر نیویورک در برخورد با فعالیت های غیرقانونی در زندان های شهر است.”

پس از دستگیری ، مقامات اصلاحی اعلام کردند سیمز ، که از دسامبر 2016 در زندان های شهر خدمت می کرد ، از کار تعلیق شد.

در صورت محکومیت سیمز به ارتقاء مجازات زندان درجه یک ، سیمز ممکن است به هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو مورد متهم است: تخلفات رسمی و در مرحله دوم تبلیغ کالاهای زندان. وکیل وی بلافاصله به درخواست های اظهار نظر با موسسه حقوقی وی پاسخ نداد.

این مأمور امنیتی هنگام مبارزه با خشونت های جاری در زندان ها در سراسر جزیره ریکرز و نیویورک ، به ویژه در مواردی که استفاده از زور ، چاقو و چاقو در حوادث نیرو در سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است ، دستگیر شده است.

در کنار سوء استفاده فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر با افزایش COVID-19 ، کمبود پرسنل ، خرابی خدمات پزشکی و تحویل غذا و افزایش آسیب خود روبرو هستند. حداقل 20 زندانی در شهر نیویورک در سال 2021 خواهند مرد – پنج نفر از آنها بر اثر خودکشی.

در بحبوحه بحران ، حامیان اصلاحات از دادستان ها و قضات شهر خواستند تا تعداد بیشتری از بازداشت شدگان را در انتظار محاکمه آزاد کنند. انجمن افسران اصلاحی شهر را به استخدام نیروهای امنیتی بیشتر ترغیب کرده است و می گوید کارکنان فعلی نمی توانند کنترل امکانات خود را ایجاد کنند.

به گفته اداره اصلاح و تربیت ، حدود یک چهارم کارکنان یونیفورمش در حال حاضر بیمار یا غیبت از کار هستند – غیبت در اوایل امسال کمی بیشتر از سطح بالاتر بود. ده ها زندانبان دیگر به دلیل مشکلات کارکنان اقدام به ترک پست های خود کرده اند و افراد را بدون خدمات ضروری در زندان به سر می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *