راهنمای گروه رودراکش نحوه درخواست ویزای پرتغال از هند – بهترین خبرگزاری بیست


ویزای پرتغال از هند

کشورهای اروپایی این روزها به مقاصد محبوب هندی ها برای مهاجرت تبدیل می شوند. پرتغال یکی از کشورهایی است که افراد زیادی در مورد آن به دلیل سیاست خارجی و مزایای مهاجرتی آن نمی دانند. پس از همه گیری، اقتصاد بسیاری از کشورها دچار مشکل شده و در نتیجه تقاضا برای نیروی کار بین المللی افزایش یافته است. گروه مهاجرتی رودرکش در محالی با بیش از ۲۸ سال سابقه در این زمینه مشاور پیشرو در خارج از کشور می باشد. آنها گزینه مهاجرت به پرتغال برای تحصیل، کار یا اقامت را توصیه می کنند.

پرتغال بخشی از اتحادیه اروپا (EU) است و نیاز به ویزای شینگن دارد. بنابراین، بیشتر الزامات مشابه سایر کشورهای اروپایی است. با این حال، جنبه اصلی که باید در نظر بگیرید این است که آیا به دنبال ویزای اقامت کوتاه مدت (کمتر از ۹۰ روز)، ویزای اقامت طولانی (بیش از ۹۰ روز) یا ویزای چند بار ورود (جایی که باید به طور مکرر از پرتغال بازدید کنید و از پرتغال سفر کنید) هستید. ) .

با این حال، شرایط لازم برای همه این نوع ویزاها تا حدودی مشابه است. معیارهای اخذ ویزای شینگن پرتغال عبارتند از:

  1. فرم تکمیل شده درخواست ویزا که به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد.
  2. ۲ عکس جدید در اندازه پاسپورت.
  3. پاسپورت هندی با قدمت بیش از ۱۰ سال که باید حداقل ۳ ماه پس از خروج از پرتغال معتبر باشد.
  4. بیمه مسافرتی و درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را پوشش می دهد.
  5. مدارک اقامت قانونی در هند (اسناد هویتی).
  6. نامه پوششی که هدف از بازدید شما را بیان می کند.
  7. برنامه پرواز، سفر و گواهی اقامت.
  8. اثبات وضعیت مدنی مانند سند ازدواج.
  9. اثبات بودجه برای حمایت از زندگی شما با ۴۰ یورو در روز.

در حال حاضر، برای دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیلات عالی در پرتغال هستند، گواهی های اضافی مورد نیاز است. این شامل مدارک تحصیلی، گواهی تجربه، نامه پذیرش از دانشگاه های پرتغال و غیره می شود.

برای کسانی که قبلاً در هند کار می کنند اما در پرتغال شغلی پیدا کرده اند یا در همان شرکت به صورت داخلی به پرتغال منتقل شده اند، به یک NOC (گواهی بدون اعتراض) از کارفرمای هندی، یک قرارداد کار با حقوق و ۶ ماه دیگر صورت حساب بانکی. و مدارک مجوز در صورت لزوم. تمامی این مدارک به راحتی و بدون هیچ مشکلی توسط شرکت فعلی شما در اختیار شما قرار می گیرد.

زمان پردازش اسناد در شرایط عادی فقط ۱۵ روز است. حتی اگر تعداد سفارشات زیاد باشد، می توانید حدود ۳۰ تا ۴۵ روز را به عنوان حداقل زمان برای پردازش سفارش خود در نظر بگیرید.

اگر مستقیماً از طریق سفارت پرتغال درخواست دهید، هزینه ۸۰ یورو (۴۰ یورو برای افراد زیر سن قانونی) است. اما اگر از طریق VFS درخواست دهید، ۳۸ یورو اضافی دریافت می شود. در حالت ایده آل، می توانید حداکثر ۶ ماه و حداقل ۱۵ روز قبل از بازدید برنامه ریزی شده خود درخواست دهید. پس از ورود به پرتغال می توانید با ویزای شینگن به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید که این یک امتیاز محسوب می شود.

مهاجرت رودراکش دارای کارکنان مجربی است که با زیر و بم سیاست های خارجی جدید کشورهای مختلف محبوب در سراسر جهان آشنا هستند. آنها شما را در کل فرآیند راهنمایی می کنند و در تهیه مدارک و مصاحبه ویزا به شما کمک می کنند. اگر می خواهید در مورد وضعیت خود با آنها صحبت کنید، حتما به مطب آنها مراجعه کنید