راه هایی برای صرفه جویی در هزینه راه حل های سرگرمی داخل اتاق وجود دارد


محاسبات دسترسی چندگانه (MEC) و ۵G در حال تغییر روشی است که ما می‌توانیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم و اطلاعات را در زمان واقعی تقریباً از هر کجا دریافت کنیم. داده‌ها دیگر در مراکز داده از راه دور ذخیره نمی‌شوند، بلکه در لبه شبکه ذخیره می‌شوند و آن‌ها را به مرکز دسترسی و دستگاه‌های ۵G کاربر نهایی نزدیک‌تر می‌کند. با این فناوری‌های نوظهور، هتل‌ها می‌توانند از محاسبات ابری و محیط‌های خدمات فناوری اطلاعات برای کاهش هزینه‌ها و بهبود چشمگیر سرگرمی‌های داخل اتاق استفاده کنند.

کووید که میلیاردها دلار برای صنعت هتلداری هزینه کرده است، همچنین تعدادی از شکاف ها را در ساختارهای فناوری و هزینه نشان داده است که دیگر به هتلداران یا مشاغل آنها خدمت نمی کند. از جمله اشتباهات عمده در بودجه بندی برای یک فاجعه بزرگ: عدم محاسبه هزینه های سرگرمی در اتاق یک مشکل جدی برای املاک هتل در همه جا بود. هزینه‌های مستمر ناشی از ساختارهای کارمزد غیرقابل انعطافی که برای نگهداری دارایی‌ها در تعهدات گزاف به محتوای میان‌جریان طراحی شده‌اند، امروزه به دلیل پلتفرم‌ها و پیشنهادات در جریان محتوا بسیار زیاد است.

به جای خرید بسته کابلی برای استراحتگاه ۴۰ اتاقه، یک مدیر دارایی کوچکتر می‌تواند تلویزیون‌های هوشمندی را با ورود به سیستم Netflix راه‌اندازی کند که به هزینه‌های کمی یا بدون نیاز به هزینه‌های تکراری نیاز دارد. علاوه بر این، راه‌های بیشتری برای سفارشی‌سازی بسته‌های محتوای جریان ممتاز وجود دارد که می‌توان آن‌ها را از طریق نمایشگرهای تعاملی قابل کنترل، در برندهای دارایی هتل بهینه‌سازی و کسب درآمد کرد. این نمایشگرهای تعاملی می توانند با ایجاد جریان های درآمدی جدید برای هتلداران و کاهش هزینه های سربار، به عنوان یک دربان مجازی ۲۴ ساعته عمل کنند.

با هزینه کابل خداحافظی کنید

کابل ها گران هستند، به خصوص زمانی که مدیران دارایی در پرداخت هزینه های یکسان بدون توجه به اشغال گیر کنند. برای اپراتورها، اولین قدم برای صرفه جویی در سرگرمی های داخل اتاق، خلاص شدن از شر کابل است. سیستم‌های جدید مدیریت محتوای دیجیتال خارج از خانه (DOOH) به هتل‌ها این امکان را می‌دهند که طناب را قطع کنند و در عین حال محتوای مورد نظر را برای مهمانان فراهم کنند. بهتر از همه، نرخ بسته می‌تواند با رزرو منعطف باشد و ملک تنها زمانی می‌تواند پرداخت کند که مهمانان اتاق‌هایی را با محتوای جریانی رزرو کنند. این سیستم‌های مهمان محور، گزینه‌های سرگرمی مورد نیاز مهمانان – از پخش فیلم‌های A-list یا ورزش و موسیقی گرفته تا خدمات دربان‌مانند – را با قیمت مناسب برای شرکت فراهم می‌کنند. انواع مختلفی از مدل‌های سرگرمی داخل اتاق – مبتنی بر مصرف یا پریمیوم – وجود دارد که اپراتور می‌تواند با توجه به نیاز مهمانان خود یکی از آنها را انتخاب کند.

قراردادهای کابل اغلب سال ها طول می کشد، و حتی زمانی که اتاق ها خالی هستند، هتل ها هنوز باید هزینه های گزافی بپردازند. سیستم های سرگرمی DOOH هزینه ها را با برنامه های هزینه انعطاف پذیر کاهش می دهد. به لطف برنامه‌های مبتنی بر مصرف، اپراتورهای هتل وقتی اتاق‌ها خالی است پولی پرداخت نمی‌کنند. املاک می توانند خدمات پخش جریانی را که به مهمانان خود ارائه می دهند انتخاب و انتخاب کنند – در حد بودجه ای که مناسب آنهاست. مهمانان دیگر مجبور نیستند گزینه های اولیه کابل و پرداخت به ازای مشاهده را تحمل کنند، اما می توانند برنامه های تلویزیونی، اخبار، موسیقی و حتی فیلم های باکس آفیس را به صورت زنده و بر اساس تقاضا پخش کنند.

کسب درآمد از تبلیغات

در حین استفاده از شبکه DOOH، هتلداران می توانند از تبلیغات شخصی سازی شده بر اساس ترجیحات مهمان و پیشنهادات محلی درآمد کسب کنند. هتل‌ها می‌توانند تبلیغات مستقیم را از طریق سیستم مدیریت محتوای مبتنی بر ابر برای رستوران‌ها و فعالیت‌های محل ارائه دهند یا با مشاغل و جاذبه‌های محلی و منطقه‌ای شریک شوند. در حالی که حذف کابل باعث صرفه جویی در هزینه می شود، ملک همچنین می تواند از طریق تبلیغاتی که مستقیماً به مهمانان خود تحویل داده می شود درآمد را افزایش دهد. مدیریت هتل می‌تواند با تجزیه و تحلیل داده‌های بلادرنگ، بینش‌های غنی مشتری را به دست آورد – اساساً با مشتریان بیشتر آشنا می‌شود و به محتوای تبلیغاتی متفکرانه‌تر و هدفمندتر اجازه می‌دهد. این تجربه مشتری بسیار شخصی سازی شده دائماً با داده های جدید وارد و تجزیه و تحلیل می شود. همچنین می‌تواند وفاداری به برند را افزایش دهد – هرچه بیشتر مشتریان خود را بشناسید، احتمال بیشتری دارد که دوباره با شما رزرو کنند.

تجربه اینترنت و سرگرمی خود را با ۵G افزایش دهید

آیا سرویس اینترنت هتل نیاز به به روز رسانی کلی دارد؟ این هزینه هنگفتی است. با این حال، در حال حاضر شرکت‌هایی هستند که می‌توانند از کل اینترنت و سیستم اطلاعات سرگرمی در یک هتل با نصب شبکه ۵G به طور مستقیم در ملک استفاده کنند تا سرعت اینترنت فوق‌العاده سریع، افزایش سرعت و ظرفیت بسته‌های پخش و محتوا، بهبود دسترسی پهنای باند، و از هزاران حالت تخیل مجدد حمایت کنید. سخت افزار، دسترسی را بهبود بخشد و محافظت بهتری ارائه دهید. مشتریان به اینترنت امن و سریع نیاز دارند و سرگرمی راحت می خواهند. همه اینها را می توان در یک بسته ارائه کرد.

از فناوری تجربه مشتری تعاملی استفاده کنید

احوالپرسی شخصی و انتخاب محتوا تجربه بهتری را برای مهمان ایجاد می کند و در نهایت درجه هتل را بالا می برد. با تغییر وظایف کارکنان به دربان آنلاین و سلف سرویس، هتل ها همچنین می توانند از شبکه DOOH برای کاهش هزینه های کارکنان با استفاده از شبکه توزیع شده تعامل با مشتری از صفحه نمایش های شخصی (تلفن، تبلت) و تلویزیون استفاده کنند. از فضای داخلی اتاق استفاده کنید. یا در مکان های مشخص شده نمایش داده شود. تصور کنید که با استفاده از کنترل از راه دور داخل اتاق رزرو کرده اید و بلیط کنسرت را به عابرانی که از محل برگزاری رد می شوند و تقویم رویداد را روی صفحه های دیجیتال مرور می کنند، ارائه می دهید. این نقاط لمسی حیاتی، که اغلب برای کارمندان و نگهبانان تلفنی زمان می برد، می توانند از طریق شبکه سرگرمی جدید در یک پلت فرم خدمات یکپارچه توزیع شوند.

در نتیجه، بسته‌های کابلی هتل‌ها به زودی به گذشته تبدیل خواهند شد. برای به دست آوردن تجربه بزرگ مهمان و بودجه بهتر برای رویدادهای آینده، هر ارائه دهنده هتل باید از سرگرمی های سنتی در اتاق دور شود و رویکردی مدرن تر داشته باشد.

Jeremy Ostermiller یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Edison Interactive، یک سیستم مدیریت محتوای ابری (CMS) برای دستگاه های متصل است.

دانا سالیوان کیلروی
۲۴۹۵۷۷۵۸۲۸ +۱
ادیسون تعاملی