رای دادن به محیط زیست سالم – پاپ نیوز


منطقه جدید هاوس ۸ در کلرادو به بازیگری نیاز دارد که گوش کند، برای مردم کار کند و چشم اندازی برای آینده ما داشته باشد. این شخص پزشک است. یادیرو کاراویو.

دکتر. Caraveo نگرانی ما را در مورد محیط زیست و تغییرات آب و هوایی، نگرانی اکثر آمریکایی ها و شهروندان منطقه ۸ خانه کلرادو، به اشتراک می گذارد. فقط در مورد این موضوع نمی‌توانستیم به گذشته نگاه کنیم و نماینده ما همچنان هیچ کاری انجام نداد.

تابستان گرم ما تنها آغاز یک سری تابستان های گرم و خشک در کلرادو است که آب و هوای ما گرم می شود.

فقط فکر می کنم، تابستان گذشته احتمالا یکی از سردترین و مرطوب ترین تابستان هایی بود که تا به حال تجربه کرده ایم. و سیستم های آب و انرژی ما تحت استرس بیشتری قرار خواهند گرفت.

آیا این چیزی است که ما می خواهیم برای نسل های آینده بگذاریم؟

اما صبر کنید، خبرهای خوبی وجود دارد. اقداماتی هر روز توسط شرکت ها و آمریکایی ها (و سایرین در سراسر جهان) برای محدود کردن افزایش دما انجام می شود. خواه در مورد استفاده بیشتر و توسعه انرژی های تجدیدپذیر، افزایش بهره وری انرژی یا سایر فناوری ها باشد.

تصویب اخیر کاهش تورم پیامدهای قابل توجهی برای کاهش انتشار کربن دارد، با افزایش استفاده از انرژی های تجدیدپذیر که تولید کربن ما را تا سال ۲۰۳۰ ۵۰ درصد کاهش می دهد.

خبر بسیار خوبی است، واقعا!

کارهای بیشتری باید انجام شود و این به نقطه اصلی این ستون می رسد. برای آینده‌ای روشن‌تر برای دولت، ملت و جهان ما، نمی‌توانیم صبر کنیم و باید کارهای بیشتری انجام دهیم.

نامزدی برای کلرادو هاوس منطقه ۸ وجود دارد که ما را به آینده ای روشن تر هدایت می کند. این نامزد دکتر است. یادیرو کاراویو.

او مسائل زیست محیطی و آب و هوایی را درک می کند و در اقدامات اقلیمی سودمند پیشگام خواهد بود.

دکتر. Caraveo باز است و مایل به شنیدن است و وابسته به منافع شخصی مانند شرکت های نفت و گاز نیست. او مدافع HD8 است و کار درستی را برای بهبود سلامت آمریکایی‌ها انجام می‌دهد، به‌ویژه آن‌هایی که بیشتر تحت تأثیر تغییرات آب و هوایی، انتشار گازهای گلخانه‌ای و کیفیت آب قرار گرفته‌اند، به‌ویژه افرادی که در فقر هستند و اغلب نادیده گرفته می‌شوند.

دکتر. کاراویو می‌داند که آینده انرژی ما باید از نفت و گاز به انرژی‌های تجدیدپذیر بیشتری مانند باد و خورشید تغییر کند. آینده روشن خواهد بود با ایجاد مشاغل زیادی در صنعت انرژی های تجدیدپذیر و جایگزینی مشاغل رو به کاهش در نفت و گاز.

لطفاً در این انتخابات به ملت و دنیایی فکر کنید که می خواهید با فرزندان و نوه های خود در آن زندگی کنید. رای به دکتر Yadira Caravio، رای به یک محیط زیست سالم تر!

– مایکل ولند به نمایندگی از شهروندان نگران شهرستان ولد