رتبه بندی بهترین فیلم های رابرت اگرز – اخبار پاپ


برخی ممکن است پیدا کنند رابرت اگرزراه عجیبی است. با این حال، علیرغم نامعلوم بودن فیلم‌های او، ویژگی‌ها همیشه چرخش جالبی به خود می‌گیرند و آن را به یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های ساخته شده در هالیوود تبدیل می‌کنند. اگرز تنها سه فیلم بلند دارد، اما اگرز برای نوع فیلم‌هایی که طراحی و کارگردانی می‌کند، برندی ایجاد کرده است. و بد نیست بگوییم همیشه روی مخاطب تاثیر می گذارد.

با توجه به دانش دقیق خود به عنوان یک طراح تولید، همانطور که توسط Format تعریف شده است، Eggers به ​​دقت طراحی خود را مطالعه می کند و بهترین تصاویر را به نمایش می گذارد. این کارگردان آمریکایی که به خاطر ترکیب عناصر فولکلور شهرت دارد، در بسیاری از پروژه های خود به عنوان نویسنده نیز همکاری داشته است. فیلم های او همانطور که همیشه به نظر می رسد ضروری هستند و در اینجا بهترین فیلم های راجر اگرز به ترتیب آورده شده است.

ویدیوی فیلم امروز وب

۳ نورثمن (۲۰۲۲)

پست اخیر از Eggers، مرد شمالی این داستان جسورانه و وحشیانه یک شاهزاده وایکینگ است که مملو از آرزوی انتقام قتل پدرش و رهایی مادرش از چنگال عمویش است. برگرفته از افسانه آمالت که شکسپیر را نیز الهام گرفت دهکده، مرد شمالی این فیلم دارای یک بازیگر پر ستاره، تصاویری تکان دهنده، اکشن خشن، و نمایشی زیبا از فرهنگ وایکینگ است.

آملث (الکساندر اسکارسگارد) یک شاهزاده سرسخت و بی پروا است که عهد می کند پادشاهی خود را از عموی شرورش وولنر (کلیز پانگ) پس بگیرد. در میانه این طرح، مخاطب مدام در حال یادگیری راه های وحشتناک او برای رسیدن به هدفش یعنی کشتن عمویش است.

بدیهی است که اگرز به تولید ژانر باطنی که در آن استاد بود ادامه داد مرد شمالی. بیشتر جنبه‌های فیلم توسط بازیگران و عوامل فیلم به‌خوبی انجام می‌شود. به تصویر کشیدن مضامین اساطیر نورس، دیالوگ های احساسی و بازی بازیگران، طراحی صحنه و لباس، لباس و کارگردانی به طرز شگفت انگیزی از اجزای اصلی فیلم هستند. با این حال، ویژگی های دوره نورس در منطقه خاصی یافت نمی شود. اگرچه بازیگران ستاره تمام تلاش خود را برای بالا بردن سطح طرح با بازی های خود انجام دادند، اما شخصیت های تک بعدی فیلم واقعی نبودند. مهمتر از آن، همذات پنداری با آمالت را برای مخاطبان دشوار می کند، عاملی حیاتی برای درگیر نگه داشتن مخاطب تا پایان فیلم. در هر صورت، مرد شمالی هنوز هم اثری با کمال هنری از ایگرز است که با وجود ایرادات جزئی، مخاطبان را با فیلمبرداری درخشان، موسیقی متن جذاب و بازی های فوق العاده بازیگران مجذوب خود می کند.

مطالب مرتبط: این چیزی است که سبک رابرت اگرز را برای فیلم های دورهمی بسیار جذاب می کند

۲ فانوس دریایی (۲۰۱۹)

با توانایی ایجاد هیجان و ترس به طور همزمان در مخاطب، فانوس دریایی این یک فیلم ترسناک روانشناختی است که یک درام روانگردان بین دو مرد عجیب و غریب را نشان می دهد. این فیلم در مورد یک مرد جوان (رابرت پتینسون) و شریک غیرمعمول او (ویلیام دافو)، دو فانوس بان است که در جزیره ای دورافتاده در انگلستان در دهه ۱۸۹۰ مستقر هستند.

در طول دوره چهار هفته ای آنها در کار حفاظت از شهرک و فانوس دریایی، چیزی که آنها را عاقل نگه می دارد بی ثباتی و بیابان است. درک رابطه بین این دو دشوار است. آنها تاریکی، انزوا، و جنون را در یک ویژگی سیاه و سفید، با تکنولوژی صفحه مربعی که توسط Eggers اقتباس شده بود به تصویر کشیدند تا ماهیت تاریک فیلم را تقویت کند. فانوس دریایی آهسته آهسته در جنبه های مختلف خود آشکار می شود – خیال پردازی ها، رویاهای تب، بار تنهایی، موقعیت های سرکش، استرس غیرمنتظره – و خلاقیت ۱۰۰ دقیقه ای خود را استادانه در یک بشقاب نقره ای ارائه می دهد.

فانوس دریایی این شامل استعاره های بسیاری است که صحنه های غیر معمول فیلم را تکمیل می کند. در همین حال، تصاویر نامتعادل نیاز به مشاهده مجدد دارند و هر بار مجموعه ای تازه و سالم از ایده ها را ارائه می دهند. بدون هیچ ستاره دیگری در تصویر، دافو و پتینسون یک فیلم ترسناک خفه کننده ارائه می دهند. علاوه بر این، تاکید زیاد بر صدای بلند که کم کم به بخشی از فیلم تبدیل می شود، توجه را به ماهیت عجیب و غریب فیلم جلب می کند. فانوس دریایی بدون شک یکی از بهترین، منحصر به فردترین و جذاب ترین تریلرهای روانشناختی دوران اخیر است.

مطالب مرتبط: چرا نوسفراتو باید فیلم بعدی رابرت اگرز باشد؟

۱ جادوگر (۲۰۱۵)

با جذاباگرز اولین کارگردانی خود را انجام داد و همچنین فیلمنامه را نوشت و صنعت فیلم منحصر به فرد خود را به جهان معرفی کرد. فیلم برنده جایزه ساندنس که در انگلستان قرن هفدهم می گذرد، یک فیلم ترسناک روانشناختی است که سزاوار خون و خشونت بسیار بیشتری نسبت به فیلم های معمولی هالیوود است.

مانند دیگر فیلم های اگرز، جذاب همچنین مبتنی بر مذهب است و ترسناک و هیجان انگیز است و شخصیت ها و داستان فیلم را از همان ابتدا به زیبایی به تصویر می کشد. داستان یک خانواده پیوریتن را دنبال می کند که به دلیل اختلافات مذهبی از روستای خود اخراج شدند و بعداً درگیر جادوگری، جادوی سیاه و یک سری حوادث گناه شدند. آنیا تیلور جوی، رالف انسون، کیت دیکی، جولیان ریچینگ، هاروی اسکریمشاو و بسیاری دیگر از ستارگان اولین فیلم ایگرز.

عکاسی کاملاً در نور طبیعی یا با شمع های روشن، از هر نوعی، جذابعلاوه بر ترکیب وحشت، نگاه بصری خیره کننده ای به گذشته ارائه می دهد و تصویری دقیق از انگلستان در دهه ۱۶۳۰ را به تصویر می کشد. شیوه Eggers برای به تصویر کشیدن فعالیت های ماوراء الطبیعه در طول فیلم واقع گرایانه و متفاوت از فیلم های معمولی است که مردم در گذشته دیده اند. با این حال، داستان با سرعت کمتری شروع می‌شود و با افزایش تنش در صحنه‌های بعدی توجیه می‌شود تا بینندگان را با تراژدی‌هایی که خانواده با آن روبرو هستند آشنا کند. لحظات ترسناک و کشمکش خانواده با طبیعت و ایمان حتی پس از پایان فیلم در ذهن باقی می ماند و تاثیر زیادی بر مخاطب می گذارد. ناراحت کننده و تا آخر ناآرام جذاب با دقت احساسی وهم‌آور ایجاد می‌کند که هرگز مقدمه فیلم را فراموش نمی‌کند، که آن را به یک معامله واقعی تبدیل می‌کند.