{رتبه بندی} هر شرور در فیلم های شخص آهنی – باب خبر


اولین درگاه در دنیای سینمایی مارول، در سال ۲۰۰۸ شخص آهنی، باقی مانده است هم شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند بهتر از آثار فرنچایز باقی {می ماند} – را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی معیار برتر برای همه چیزهایی کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند آن به پایان رسید. شخص آهنی متنوع اجتناب کرده اند سیگنال‌های شناخته شده را تحمیل کرد کدام ممکن است در سرتاسر MCU تکرار می‌شد، اجتناب کرده اند جمله شخصیت شرور. مشابه با تانوس، اگو، ون وو را انتخاب کنید و انتخاب کنید میستریو، اوبادیا استن عالی شخصیت پدری شیطانی است کدام ممکن است قهرمان را در گذشته اجتناب کرده اند خیانت به آنها راهنمایی می تنبل.

مطالب مرتبط: {رتبه بندی} هر شرور در فیلم های کاپیتان آمریکا

به همان اندازه سال ۲۰۱۳، شخص آهنی ۲ دنباله داشت ماجراجویی‌های انفرادی تونی در گذشته اجتناب کرده اند آغاز تا حد زیادی فرنچایزهای بی طرفانه اونجرز تمام شده بود. هر ۲ شخص آهنی ۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخص آهنی ۳ دنبال کنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتقدان قطبی شده به توضیحات خاص شخصی، همراه خود انواع انگشت شماری اجتناب کرده اند آنتاگونیست ها کدام ممکن است الگوی ای اجتناب کرده اند خرابی ها “ضرر شرور” مارول هستند.

۶ آلدریچ کیلیان


آلدریچ کیلیان خالق ویروس Extremis سومین نفر بود شخص آهنی شرور فیلم پایین بالا هم کدام ممکن است به نظر می رسد عالی رقیب تجاری است کدام ممکن است انگیزه آن تونی استارک است. هر سه شروری کدام ممکن است تونی را در فیلم‌های انفرادی‌اش شبح می‌کردند، می‌خواستند او باشند. گای پیرس بازیگر بزرگی است، چون آن است در متنوع اجتناب کرده اند فیلم‌های تولید دیگری دیده می‌شود، با این حال شخصیت شرور نارنجی خوب او به هیچ وجه شناخته شده به عنوان عالی شبح دقیق بافت نمی‌شود. شخص آهنی ۳.

کیلیان ساده عالی ناله مزاحم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناله است را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخشی کدام ممکن است او را ناسالم غول پیکر آرم می دهد نسبتاً نیست. مایا هنسن اجتناب کرده اند ربکا هال شناخته شده به عنوان شخصیت شرور دقیق ترتیب شده است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ملاحظه به انتخاب، او قرار بود شرور دقیق باشد با این حال مارول ایده بدی زن را رد کرد. شین بلک لازم بود فیلمنامه را بازنویسی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید قالب سه دنباله همراه خود انواع زیادی حفره به نوک رسید.

۵ شلاق زدن


شبح فیزیکی اولین برای تونی استارک در شخص آهنی ۲ Whiplash همراه خود ورزشی میکی رورک است کدام ممکن است همراه خود عالی جفت شلاق {الکتریکی} به او حمله می تنبل. شخص آهنی ۲Whiplash را انتخاب کنید و انتخاب کنید Justin Hammer توسعه آزاردهنده MCU را تحمیل کردند کدام ممکن است برای ادغام کردن ۲ شرور زیرنویس شده بود، در برابر این تنها دادن عالی {فضای کافی} برای تغییر شدن به ۱ شخصیت جذاب.

مطالب مرتبط: ۱۰ بهتر از کارکنان Iron Man در MCU

علیرغم اینکه Whiplash اجتناب کرده اند مشکلی مکرر مبارزه کردن می برد، راه اندازی شد خوبی در پیست موناکو پیدا می تنبل – با این حال همه عامل اجتناب کرده اند آنجا حل و فصل {می رود}. در فینال، وقتی تونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رودی به طور تصادفی انتخاب می‌گیرند به همان اندازه مخالفان شخصی را {به سمت} یکدیگر سیگنال‌گیری کنند، ویپلش به‌طور ناامیدکننده‌ای همراه خود عالی «deus ex machina» شکست می‌خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این به سادگی مهم او است.

فیلم سینمایی روز

۴ ده حلقه


ده حلقه در مرد آهنی

در صحنه های آغازین سرگرمی انگیز اول شخص آهنی فیلم، تونی در غاری همراه خود عالی معلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمینه ای اجتناب کرده اند ضایعات توسط گروهی اجتناب کرده اند تروریست های بی رحمانه کدام ممکن است اجتناب کرده اند کلاهک های نمایندگی خودش استفاده می کنند، گرفتار است. این گروه گستاخانه شناخته شده به عنوان ده حلقه ایجاد نشده است، با این حال آنها همه نشان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگنال های بصری گروه تروریستی ماندارین را دارند.

تروریست های ده حلقه در اولین حضور داشتند شخص آهنی این فیلم کاریکاتورهای فوق العاده تک بعدی است، با این حال موقعیت آنها در داستان به ترس های تروریسم پس اجتناب کرده اند ۱۱ سپتامبر تغییر شد.

۳ ترور اسلاتری


بن کینگزلی در نقش ترور اسلاتری در فیلم مرد آهنی 3

پیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاب ماندارین به موجود در شخص آهنی ۳ یکی اجتناب کرده اند قطبی ترین تلنگر های داستانی اجتناب کرده اند هر فیلم کمیک بوکی است کدام ممکن است تاکنون بازسازی شده است. شخصیت بن کینگزلی شناخته شده به عنوان عالی رئیس تروریستی واقعا دلهره آور است در تریلرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحنه های اولین مورد تمسخر قرار گرفت. با این حال در حوالی سطح میانی فیلم، به نظر می رسد کدام ممکن است او عالی بازیگر فوتبال دوست به تماس گرفتن ترور اسلاتری است کدام ممکن است به جای آن مدیریت دقیق گروه، فقط شناخته شده به عنوان چهره ده حلقه به نظر می رسد تبدیل می شود. این تلنگر در واقعً انتظارات را زیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید رو کرد، با این حال ۹ لزوماً به فرآیند خوبی.

تماشاگران غیر رسمی سینما به خوبی اجتناب کرده اند این افشاگری غافلگیر شدند، با این حال بینندگان کمیک باهوشی کدام ممکن است گذشته تاریخی ماندارین را به‌عنوان دشمن ماوراal الطبیعه تونی می‌دانند، از نزدیک اجتناب کرده اند قالیچه دلخور شدند. مثل اینکه فیلمی اجتناب کرده اند بتمن وجود داشته باشد کدام ممکن است در آن خاص شود جوکر عالی دلقک دقیق است کدام ممکن است هیچ تهدیدی برای شوالیه تاریکی ندارد. همراه خود این جاری، کینگزلی مثل در همه زمان ها سرگرم کننده دار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریباً عالی دهه بعد این شخصیت را همراه خود عالی موقعیت تقویت می کند کمیک در فیلم بازخرید کرد. شانگ چی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیال ده حلقه.

۲ عبدیه استن


تونی استارک در حال صحبت با عبدیا استن در فیلم مرد آهنی.

در دستور شخص آهنی در فیلم، Obadiah Stane اولین نفر اجتناب کرده اند متنوع اجتناب کرده اند رقبای تجاری تونی بود کدام ممکن است او را در پرده غول پیکر عذاب داد. استن عالی شخصیت پدری است کدام ممکن است ظاهراً همراه خود تونی ارتباط برقرار می تنبل به همان اندازه خلاء هوارد را پر تنبل. همراه خود این جاری، او ساده در جستجوی ثروت را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانایی شخصی است.

مطالب مرتبط: {رتبه بندی} هر شخصیت بی نظیر MCU راه اندازی شد شده در Iron Man

او حتی تروریست هایی را برای گرفتن تونی (را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتن او) استفاده کرد، با این حال آنها آنقدرها هم وارد نقشه نشدند. جف بریجز {در این} موقعیت عالی تلنگر واقعاً عصبی می دهد. غیرمعمول است کدام ممکن است ببینیم «آدم» این رفتار شیطانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهدیدآمیز را ورزشی می‌تنبل.

۱ جاستین همر


جاستین همر اسلحه ای در چوب لباسی به دست گرفته، دستکش و جلیقه کت و شلوار به تن دارد

دومین رقیب تجاری کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند شخص آهنی به اینجا رسید جاستین همر بود. هامر دلخور است کدام ممکن است فناوری Iron Man را همراه خود دارایی ها نمایندگی شخصی تکرار تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخلاف استارک، او غیر مستقیم است همراه خود مقامات آمریکا همکاری تنبل به همان اندازه ارتشی اجتناب کرده اند سرسپردگان روباتیک را در اختیار نیروهای مسلح قرار دهد.

هامر عالی کت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار استاندارد گرفتن شرکتی است، با این حال شخصیت همراه خود کار کردن غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب سم راکول بهبود یافته است. او به منفورترین مشخصه‌های شخصیت، اجتناب کرده اند زیرکی به همان اندازه بی‌پشتی‌اش، متمایل می‌شود. چکش به معنای دقیق عالی شخص استارک است. او ثروت تونی را در اختیار دارد، با این حال هیچ‌کدام اجتناب کرده اند استعداد‌های نمایشی‌اش را ندارد، چون آن است اقدامات رقص مضحک او می‌تواند آرم دهد.

بعدی: {رتبه بندی} هر شرور در فیلم های ثور

تصویر تقسیم شده بتمن، شرور و آواتار در ویژگی CinemaCon


بعد
۱۰ دوم CinemaCon کدام ممکن است ما را برای چالش های بلند مدت سرگرمی زده تر می تنبل

کسب اطلاعات در مورد نویسنده