رحیم استرلینگ ستاره منچسترسیتی به منتقدان پاسخ می دهد و هدف آینده را شرح می دهد

رحیم استرلینگ ستاره منچسترسیتی به منتقدان پاسخ می دهد و هدف آینده را شرح می دهدرحیم استرلینگ ، وینگر منچسترسیتی اذعان کرده است که برای داشتن روحیات مناسب ، قوام برای ورزش در هر اندازه ای ضروری است.

استرلینگ که شامگاه سه شنبه در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 در ومبلی موفق نشد انگلیس را 1-1 شکست دهد ، تجربه بازی در برخی از بزرگترین بازیهایی که در فوتبال انجام شده است ، از جمله لیگ قهرمانان را کسب کرده است. سرانجام ، فینال یورو 2020 و نیمه نهایی جام جهانی.

بازی در این نوع مسابقات مستلزم داشتن ویژگی های عالی از نظر جسمی و روحی است و ورزش هایی با این وسعت اغلب بر آنها تأثیر احساسی قوی می گذارد.

بدون شک استرلینگ دوست دارد سه شنبه یا چهارشنبه عصر در لیگ قهرمانان بازی کند ، او اذعان داشته است که هنگام بازی در لیگ برتر باید همان آرزو را داشته باشید ، به عنوان مثال ، مبارزه جانبی برای جلوگیری از حاشیه نشینی.

استرلینگ با تاکید بر کلید ماندن در چارچوب ذهنی مناسب ، در کنفرانس FT Business of Sport US گفت: “ثبات. شما می توانید یک بازی لیگ قهرمانان را در میانه هفته مقابل بزرگترین تیم اروپا داشته باشید و آخر هفته باید به یکی از تیمهای منطقه واپس بروید.

“همان اراده و آرزو دارد که به لیگ قهرمانان برود و در روزهای سرد جایی که تیمی برای بقا تلاش می کند ، همین کار را انجام دهد.

“این قوام است. پیروزی و پیروزی ضروری است.”

با وجود اینکه او ورزشگاه اتحاد شهر استرلینگ و ومبلی را در حین انجام وظیفه در انگلستان روشن کرد ، این بازیکن سابق لیورپول در طول دوران حرفه ای خود مورد انتقادات منصفانه قرار گرفته است ، که بیشتر آن ناعادلانه است.

استرلینگ چگونه به او قدرت و مزیت می دهد قبل از بازی ، استرلینگ اضافه کرد: “به من امتیاز بدهید؟ اگر یک بازی بزرگ در راه است ، اگر کمی انتقاد وجود داشته باشد تا آن را بچرخانم ،” استرلینگ اضافه کرد. یکی از بهترین ویژگی های من است.

“نه به این معنا. منظور من یک چالش است. یک چالش. قطعاً چیز منفی نیست. شاید کسی گفته است که در چند بازی گل نزده است. من یک بازی دارم. چیزی شبیه به آن.”

با خبرنامه شهر ما ثبت نام کنید تا هرگز به روزرسانی های این فصل ورزشگاه اتحاد را از دست ندهید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *