رحیم با پیامی به پپ گواردیولا دروازه استرلینگ من سیتی را باز می کند

رحیم با پیامی به پپ گواردیولا دروازه استرلینگ من سیتی را باز می کنداگر به رحیم استرلینگ زمان بازی بیشتری برای اثبات ارزش خود داده نشود ، نمی خواهد منچسترسیتی را ترک کند.

تحت هدایت پپ گواردیولا ، بازیکن تیم ملی انگلستان بخشی جدایی ناپذیر از موفقیت باشگاه بود ، در مسابقات ورزشی و جام هایی در زمین بازی کرد و یکی از اعضای مهم رختکن بود.

با این حال ، او در این فصل در اتحاد حضور نداشت و در 9 بازی از 25 فینال لیگ برتر و لیگ قهرمانان از دربی منچستر در اوایل ماه مارس شروع کرد. فیل فوردن و ریاض محرز از فصل گذشته از تیم خارج شده اند و جک گریلیش که بعد از پیوستن در تابستان 100 متر در سمت چپ امضا کرد ، جای مورد علاقه خود را گرفته است.

گواردیولا گفت استرلینگ هنوز نقش مهمی برای شهر دارد و به دلیل مصدومیت ناگوار فران تورس می تواند چند دقیقه دیگر به او فرصت بدهد ، اما این بازیکن 26 ساله گفت که باید مرتباً بازی کند و برای رفع نیازها به گل برسد.

او در کنفرانس FT Business of Sport ایالات متحده گفت: “من شکایتی ندارم ، من واقعاً تلاش نمی کنم که آن را به یک معامله بزرگ تبدیل کنم.”

“من کار خود را انجام می دهم ، آنچه را که باید انجام دهم انجام می دهم و به طور منظم فوتبال بازی می کنم و به طور منظم گل می زنم.

“فوتبال از زمان کودکی مهمترین چیز در زندگی من بوده است و باید بگویم که این باید شادترین باشد.

“وقتی فوتبال بازی می کنم خوشحالی من از آنجا سرچشمه می گیرد. البته ، با خانواده ام ، فوتبال در قلب من جایگاه ویژه ای دارد. با فوتبال ، پول ، هر کاری که بتوانم خوب انجام دهم ، در پایان روز ، من واقعاً اگر استاندارد خاصی برای فوتبال ندارم خوشحال تر خواهم شد.

“اگر من سطح شادی خود را می خواهم ، باید فوتبال بازی کنم. باید گل بزنم و لذت ببرم.”

استرلینگ پیشتر از تمایل خود برای بازی در خارج از کشور در مقطعی از حرفه خود صحبت کرده بود ، و قبل از مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا در برنابئو در فوریه 2020 ، اسپا پیراهن رئال مادرید را روی شانه خود برای یک روزنامه ورزشی اسپانیایی پوشیده بود. بارسلونا یکی از باشگاه های مطرح اروپایی است که بی صبرانه منتظر وضعیت فعلی وی است.

آبی ها با آرزوی تبدیل شدن به بهترین بازیکنی که می توانند ، تغییر را در نظر خواهند گرفت اگر مشخص شود که شهر نمی تواند زمان بازی مورد نیاز برای پیشرفت را به او بدهد. با گذشت کمتر از دو سال از قرارداد وی ، باشگاه باید سریع تصمیم بگیرد.

وی گفت: “اگر فرصتی برای رفتن به مکان دیگری برای زمان بیشتر ورزشی وجود داشته باشد ، در حال حاضر آماده آن هستم.”

همانطور که گفتم ، فوتبال مهمترین چیز برای من است – چالش ها و رویاهایی که از کودکی داشتم.

تنها چیزی که من به عنوان یک بازیکن انگلیسی می دانم لیگ برتر است و من همیشه فکر می کردم اگر روزی بخواهید در خارج از کشور بازی کنید ، می دانید چگونه با این چالش روبرو شوید. “

با خبرنامه شهر ما ثبت نام کنید تا هرگز به روزرسانی ورزشگاه اتحاد را از دست ندهید فصلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *