رسانه ها فقط «منابع ناشناس» نیستند. آنها اکنون منابعی دارند که ذهن ها را می خوانند.


طبق نظرسنجی گالوپدر اکتبر ۲۰۲۱، تنها ۳۶ درصد از آمریکایی ها به رسانه ها “بسیار” یا “عادلانه” اعتماد داشتند. این بدان معناست که اکثر آمریکایی ها ترجیح می دهند اخبار خود را از شبکه های کارتونی دریافت کنند تا رسانه های اصلی خبری.

Politico مراقبت کرد. آنها به این نتیجه رسیدند که «منابع ناشناس آشنا با موضوع» که CNN در گزارش‌های «دقیق‌تر» خود استفاده می‌کند، همیشه حاوی بهترین اطلاعات نیستند. در عوض، پولیتیکو اکنون در حال مشورت با منابع ناشناس است می تواند ذهن ها را بخواند.

ذهن خوان

جدیدترین موضوع “گستره” Politico “جنگ” بی پایان بین دونالد ترامپ و ران دیسانتیس (در ابتدا به عنوان “گروهی از گاو نر” نامیده می شد. طبق گزارش سیم سمت راست):

یکی دیگر از مشاوران جمهوری خواه او با تفکر دسانتین آشنایی دارد او می گوید که استاندار منتظر ژانویه است. شش جلسه استماع راهی برای استیضاح نهایی ترامپ است.»

سرش آنجاست او فکر می کند هدف در اینجا این است که داور اصلی را وادار به تعقیب او کند. “این چیزی است که رون فکر می کند همه چیز در مورد این است.

این همان چیزی است که برایان استلتر آن را «منابع موثق» می نامد: «مشاور» که می تواند افکار ران دسنتیس را بخواند. برایان بهتر است این مرد در برنامه امشب باشد – CNN در بخش منابع مورد اعتماد جا مانده است!

اینجا این چیزی است که ران دیسانتیس قبل از جلسه ۶ ژانویه می گفت (این تمرین شگفت انگیزی نیست – اینها سخنان واقعی او هستند):

“این روز تولد آنها است. آنها قرار است بگیرند [January 6] و این برای هر چیزی است که می توانند شیر بدهند تا بتوانند هر کسی را که از دونالد ترامپ حمایت می کند لکه دار کنند.

اما مردم، گوش های دروغگوی خود را باور نکنید: یک منبع آشکار در میان پولیتیکو به شما می گوید که ران دسانتیس “در کمین نشسته، چاقوهایش را تیز می کند” (در حالی که ظاهراً به کشور سفر می کند و کارش را انجام می دهد). می دهد و نگه می دارد) اما لحظه ای را از دست نمی دهد. جلسات دادرسی ۶ ژانویه.

کمپین Wally DeSantis به شدت از گزارش پولیکو انتقاد کرد:

این جلسات یک سیرک کامل است که برای منحرف کردن تمرکز از شکست های بایدن طراحی شده است. استناد به منابع ناشناس برای درک جزییات تفکر استاندار وقتی صراحتاً به عنوان شوخی از آن یاد می کند، تاکتیک قابل پیش بینی پولیتیکو و رسانه های مشترک است.

این یک تلاش شرم آور دیگر برای منحرف کردن تمرکز از شکست دموکرات ها است.»

کمپین محافظه کار درست می گوید. Politico اکنون رسماً شرم آورتر از CNN است – و این آسان نیست.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع اصلی RWR Guild.