رسیدن به شکاف سیاسی – حرکت از راست به چپ یا حرکت از چپ به راست؟ – بهترین بهترین خبرگزاری


گفته می شود که شکاف سیاسی بزرگی در آمریکا وجود دارد – حداقل این چیزی است که رسانه های جریان اصلی به ما می گویند. اگرچه سیاست بدتر و بدتر شده است، آیا امیدی به اتحاد سیاسی ایالات متحده وجود دارد؟

یک مطالعه اخیر ممکن است حرکتی جزئی را برای بازگشت آمریکایی ها نشان دهد. تنها ۳۸ درصد از آمریکایی ها می گویند که با افراد نژاد، پیشینه قومی یا حزب سیاسی متفاوت وجه اشتراک دارند. اما این بیش از شش ماه پیش بودبر اساس شاخص جدید Axios-Ipsos Two Americas. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

رسیدن به تقسیم بندی سیاسی 2022

در این مطالعه درصدی که آنها می گویند با افراد در گروه های مختلف به اشتراک می گذارند از ۲۸ درصد به ۳۸ درصد افزایش یافته است. آکسیوس فرض می‌کند که از آنجایی که موج در فوریه رخ داد، همان ماهی که روسیه به اوکراین حمله کرد، آنها به موارد زیر معتقدند.

به گفته محققان، مخالفان حمله روسیه به اوکراین ممکن است عاملی برای متحد کردن آمریکایی ها باشند و با به تعویق افتادن انتخابات ۲۰۲۰، مردم برای دیدن تفاوت های گذشته خود بازتر هستند. اینها اولین نکات کلیدی یک نظرسنجی ماهانه ملی است که به قطب بندی از منظر رفتار اجتماعی و واکنش به رویدادهای خبری می پردازد.

Axios همچنین پیشنهاد می کند که این “ادغام” می تواند به کنترل اسلحه نیز گسترش یابد. Axios یک رسانه “چپ” است و اغلب تحلیل ها را به چپ منتقل می کند. ممکن است کسی به داده های خام نظرسنجی باور کند، اما نه لزوماً تجزیه و تحلیل مطالعه Axios. آیا این «انقباض» کوچک یک حرکت چپ به راست است یا چپ به راست؟

اولین مورد حمایت اوکراین است. در فوریه، این کشور در حمایت از اوکراین کاملاً قطبی شد. او جناح راست سیاسی را به دلیل عدم حمایت کورکورانه از اوکراین، همانطور که در مورد چپ ها اتفاق افتاد، به «عذرخواهی پوتین» متهم کرد. با این حال، با روشن شدن حقایق، این حمایت کورکورانه از اوکراین کاهش یافت. ما می‌توانیم این تغییر را از چپ به راست در مطالعه پیو ببینیم، که شک و تردیدهایی را در مورد این حمایت کور از اوکراین ایجاد می‌کند. این مطالعه نشان می دهد که از مارس تا مه، حمایت از اوکراین حدود ۱۰٪ کاهش یافت – حرکتی به سمت راست. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

کاهش حمایت از اوکراین 05-2022

ما پدیده مشابهی را با BLM دیده ایم. پس از “شوک” اولیه در یک انفجار رسانه ای چپ، افکار عمومی به نظرات دموکرات ها در مورد این موضوع علاقه نشان داده است. ولی، همانطور که حقایق شروع به افشای روایت‌های نادرست می‌کنند، حمایت از روایت‌های چپ نسبت به راست کاهش می‌یابد. این پدیده در نمودار زیر قابل مشاهده است و اطلاعات بیشتر را می توانید در اینجا بیابید.

از BLM Trend 2021 پشتیبانی کنید

بنابراین رای دهندگان آمریکایی توسط سیاستمداران و بسیاری از رسانه ها سردرگم شده اند. حمایت از دموکرات ها و جمهوری خواهان در طول سال ها کاهش یافته است، حتی اگر بیشتر آسیب ها توسط دموکرات ها وارد شده است. آنها کجا رفتند؟ امروزه اکثر آنها به عنوان استقلالی شناخته می شوند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

احزاب سیاسی 2021

هدف و تحلیل این نمودارها نشان دادن است آمریکا به همان اندازه است که رسانه ها دوست دارند فکر کنند چپ افراطی نیست. دموکرات ها از حزب خود فرار می کنند تا مستقل شوند زیرا با سیاست چپ رادیکال مخالف هستند. چندین دموکرات برجسته اما اخیراً خود را تسلیم کرده اند، مانند الن ماسک، جو روگان و حتی بیل ماهر که اخیراً از چپ انتقاد کرده اند.

در سمت راست، بسیاری از محافظه کاران از تشکیلات جمهوری خواه (که گاهی اوقات RINO نامیده می شود) فاصله گرفته اند و اکنون خود را مستقل می دانند. مستقل ها اکنون (با تعریف خود) بزرگترین بلوک انتخاباتی هستند، اگرچه مطمئناً بسیاری از این گروه تمایل دارند به چپ و راست متمایل شوند – و بر این اساس ثبت نام می کنند.

شاید این بدان معنا نباشد که چپ به سمت راست حرکت می کند، اما بسیاری از چپ ها می دانند که هرگز به اندازه رسانه های اصلی نبوده اند. این پدیده باید هنگام توسعه هر استراتژی موفق در سیاست آمریکا مورد توجه قرار گیرد.

پست های نمودار بیشتری را امروز ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.