روز استقلال مبارک – خبرگزاری ۲۰ برتر


روز استقلال از همه ما در اینجا در گزارش سیم راست مبارک. به نظر می‌رسد هر تعطیلات دیگری فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی ویژه مرتبط با جشن را انتخاب کرده است، پس چرا چهارم ژوئیه نباشد؟ در این روز استقلال، کشور ما بیش از هر زمان دیگری در زندگی من و شاید یک قرن یا بیشتر احساس تقسیم و تهدید می کند. سه فیلمی که انتخاب کردم در راستای اکران سنتی «چهارم تیر» است. بنابراین پس از خنک شدن ذغال های برشته شده و رگه های آتش بازی در آسمان – یک لیوان یا نوشیدنی مورد علاقه ای را که هنوز در خنک کننده یا یخچال دارید بردارید و صندلی خود را پیدا کنید. بیایید بار را اداره کنیم و با کسانی که به آنها اهمیت می دهیم از روح آمریکایی لذت ببریم و آن را به یک سنت سالانه تبدیل کنیم.

فیلم های شانس دوم این یک ستون تکراری است که به پیشنهاد فیلم هایی اختصاص داده شده است که ممکن است در زمان اکران اولیه آنها را از دست داده باشید یا نادیده گرفته باشید، اما سزاوار توجه بیشتری هستند.

همه ما دلایلی برای انتخاب فیلم برای اولین بار در سینما داریم.

  • شاید این فیلم فاقد تبلیغات موثر بوده و هرگز در رادار شما نبوده است.
  • ممکن است این فیلم را در لیست خود داشته باشید، اما در ابتدا به نظر می رسید که هیاهو کمرنگ شده است و محبوبیتی نداشت، بنابراین آن را از لیست خود حذف کردید.
  • سپس دلیلی وجود دارد که دلیل اصلی ایجاد این مفهوم توسط این نویسنده ایجاد شده است فیلم های شانس دوماو حتی در زمان اکران فیلم به دنیا نیامده بود.

120 عکس فیلم روز استقلال - تصاویر رایگان از Dreamstime

شماره ۱. ۱۷۷۶:

۱۷۷۶ احساس می کنم فیلمی از دنیایی کاملا متفاوت با دنیایی که اکنون در آن زندگی می کنیم. این کمدی موزیکال “سالی که این جمهوری بزرگ در سال ۱۹۷۲ متولد شد” بر اساس یک نمایشنامه برادوی ساخته شده است. این کتاب و فیلمنامه توسط پیتر استون نوشته شده و پیتر اچ هانت کارگردانی آن را بر عهده داشته است. در آستانه انقلاب آمریکاست! جنگ با بریتانیا قریب الوقوع است و کنگره قاره ای در جریان موج گرمای شدید در فیلادلفیا به بن بست رسیده است. نماینده جان آدامز تلاش می کند تا گروه التقاطی را که برای اعلام استقلال از پادشاه جمع شده بودند و برای اعلامیه استقلال امضا کرده بودند را متقاعد کند.

بازیگران این فیلم پر از بازیگرانی است که در سال های آینده نقش های اصلی را بازی کردند. ویلیام دنیلز در نقش جان آدامز نقش آفرینی شگفت انگیزی را ارائه می دهد و بسیاری ممکن است صدای او را به عنوان صدای ماشین کیت در برنامه تلویزیونی نایت رایدر بشناسند. هوارد داسیلوا در نقش بنجامین فرانکلین و کن هوارد در نقش توماس جفرسون و همچنین بلیت دانر جوان (مادر گوئینت پالترو) در نقش مارتا جفرسون، همگی به یک اندازه جذاب هستند. موسیقی متن به اندازه کافی سرگرم کننده است، و در زیر تمام لحظات آرام، فرد در معرض بحث های اساسی و اصول پایه گذاری است که آمریکا را ساخته است. به جرات می توانم بگویم که این فیلم را نمی توان در فرهنگ رایانه ای فعلی «ووک» ساخت، که مایه شرمساری است زیرا فکر می کنم باید به عنوان یک برنامه درسی مورد نیاز در مدارس نمایش داده شود. باشگاه های نمایش دبیرستان نیز باید روی صحنه اجرا کنند. از تریلر اصلی لذت ببرید و آن را در شبکه های انتخابی خود پخش کنید. امیدوارم شما هم از منافذ خود احساس میهن پرستی کنید!

بهترین فیلم های چهارم جولای در نتفلیکس

شماره ۲. میهن پرستان:

راجر ایبرت فیلم ۲۰۰۰ را چنین توصیف کرد:

«وطن پرست» افسانه ای است که در مورد بیهودگی صلح در پس زمینه جنگ انقلاب بحث می کند. این سرگرم کننده و جالب است و شما به ارزش پول خود خواهید رسید.

به کارگردانی رولند امریک و نویسندگی رابرت رودات، مل گیبسون و بازیگر جوان هیث لجر که متأسفانه درگذشته است، ایفای نقش می کنند. بازیگران مکمل نیز بازی های شگفت انگیزی از جمله کریس کوپر، جیسون آیزاکس و جولی ریچاردسون دارند.

زمانی که یک کهنه سرباز بازنشسته جنگ فرانسه و هند، که اکنون یک بیوه و کشاورز در کارولینای جنوبی است، خود را رهبری یک شبه نظامی استعماری علیه یک افسر نظامی وحشی و سادیست می بیند. این فیلم یک تور بصری قدرتمند با صحنه های جنگی وحشتناک است. می‌توان خود را در میدان‌ها احساس کرد که در صف مبارزه ایستاده و از پیروزی و پایان دادن به جنگ ناامید است. مل یکی از زیباترین و احساسی ترین نمایش های خود را اجرا می کند و مخاطب را از انتخاب ها و دردسرهای نهفته در آن دوران آمریکایی آگاه می کند. این یک فیلم سرگرم کننده و خوش ساخت است که نوع جنگ آن زمان و نوع مردانی را که در آن جنگیده اند به تصویر می کشد. اینترنت، تلفن همراه یا فناوری نظامی برتر وجود نداشت – فقط افتخار، شجاعت و میهن پرستی. این یک فیلم افسانه ای روز استقلال است که همه خانواده هر سال آن را تماشا می کنند.

۳. Yankee Doodle Dandy

این فیلم برادران وارنر محصول ۱۹۴۲ یک فیلم کلاسیک است. این یک فیلم هیجان انگیز آمریکایی است که با موسیقی و رقص زندگی جورج ام. قوز تنظیم شده است. بیوگرافی مردی که زمانی با نام “صاحب تئاتر برادوی” شناخته می شد، نوشته رابرت باکنر و کارگردانی مایکل کورتیس و با بازی جیمز کاگنی. از جوآن لزلی و والتر هیوستون می توان به عنوان نقش های فرعی نام برد. ما اجازه داریم کوهان را از بدو تولد در چهارم ژوئیه در طول زندگی خارق‌العاده‌اش دنبال کنیم. فیلمنامه و اجراها به طور غیرقابل معذرت زنی پرچم، پای سیب، و میهن پرستانه بر روی استروئیدها با انرژی یک میلیارد نوری بود که از طریق کاگنی در سراسر صحنه پخش می شد.

این فیلم گواهی بر قدرت سرگرمی در زمانی است که مردم باید از جنگ فرار کنند و دوباره با معنای آمریکایی بودن ارتباط برقرار کنند. این شاهکار برای نگهداری در فهرست ملی فیلم کتابخانه کنگره انتخاب شده است و واقعاً یک گنجینه آمریکایی است. به خودت علاقه داشته باش و لبخند بزن

امیدواریم شما و شما تعطیلات چهارم جولای را امن، لذت بخش و معنادار داشته باشید. و لطفا ارزش آزادی و کسانی که برای تامین استقلال ما فداکاری کردند و خدمات عمومی انجام دادند را به خاطر بسپارید.

بیایید همه متعهد شویم که این تجربه آمریکایی را ادامه دهیم!

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.