رونوشت تمام اتفاقات قبلی – بیگ ۲۴ نیوز


جدا از این سه بزرگ که به موازات با هم جمع می شوند تا دنیا را از فاجعه نجات دهند کریس برت و رنگ آنها به دنبال یک دختر نوجوان با گذشته غم انگیز هستند. این آهنگ باعث جذب و جذب مخاطب می شود. بیایید با جزئیات به نوار کاست نگاه کنیم.

اوون (کریس برت)، کلر درینگ (برایس دالاس هاوارد)، الی ساتلر (لورا درن)، آلن گرانت (سم نیل)، ایان مالکوم (جف گلدبلوم)، کایلا واتس (دیواندا وایز)، رمزی کول (مامودو آتی)، لوئیس داجسون (کمپبل اسکات)، Ph.D. هنری وو (BD Wong)، بری سیمبین (عمر سای)، فرانکلین وب (جاستیس اسمیت)، Ph.D. شیا رودریگز (دانیلا پیندا)، رین دلاکورت (اسکات هیز)، سونا سانتوس (دیچن لاچمن)، وایت هانتلی (کریستوفر پولاها)، تایلر (بن اشندن)، ویگی (انزو اسکیلینو جونیور)، قاچاقچی مالتی (دیمیتری وگاس) و بسیاری دیگر بیشتر بیشتر

تاریخ انتشار Jurassic World Dominion:

استیون اسپیلبرگ در واقع با اولین اکران ژوراسیک World Dominion در سال ۱۹۹۳ امتیاز بالایی به دست آورد. از آنجا، این فیلم در میان تماشاگران هیجان انگیز شد. این فیلم قرار است مخاطب را با یک گونه منقرض شده به کمک کامپیوتر، دایناسورها در ۹ بترساند.هفتم ژوئن، پنجشنبه

طرح به خوبی مرتبط است و تلاش برای مطابقت با سکانس قبلی کاملاً ساده است. پایان دوره کاری ناخن جونده و پر از انواع احساسات است. با این حال، به گفته بسیاری از مردم، ساخت و ساز بسیار بالا و پیچ در پیچ است. داستان بقا در دنیای ژوراسیک تنها در نیمه دوم مخاطب را مجذوب خود می کند. و پایان شبیه سازی تنها قسمت اصلی است.

با این حال، با توجه به انیمیشن گرافیکی عالی، نمی‌توانیم برخی از صحنه‌های جذاب را نادیده بگیریم. این مورد در کلاسیک ۹۳ نبود. زیبایی اصالت و دقت عملکرد دست نخورده است. زیبایی جدید در شگفتی ها و شگفتی های فنی نهفته است. این چیزی است که آن را با ارزش ترین می کند. اشتباهات برند جف گلدبلوم باعث می شود فراموش کنیم که فیلم بسیار قابل پیش بینی است. قهرمانان سری فرنچایز محبوب جهان بدون شک دایناسورها هستند.

نقد و بررسی Jurassic World Dominion: مروری بر همه چیزهایی که قبلاً اتفاق افتاده است

بررسی تریلر

اگر در مورد مفهومی که در ایجاد شده صحبت کنیم تریلر Jurassic World Dominion و در کل فیلم چندین نقطه مقایسه وجود دارد. مشابه قسمت های قبلی. مناظر آفتابی یخی تا زیبا، زیبایی چشم نواز از عکس های پهپاد، دانش دایناسورها و واکنش های تکان دهنده، پیچ و خم ها و موارد دیگر. این فیلم به تنهایی موفق است حتی اگر نقاط ضعفی در داستان وجود داشته باشد. منتقدان همچنین می گویند که اگر انیمیشن را روی رایانه حذف کنیم، انتظاری وجود ندارد.

هشدار به این که Jurassic World Dominion، مانند دیگر فیلم‌های معاصر، یک فیلم طولانی‌تر است. اگر زمان کوتاهتر با تصادفات کمتر باشد عالی است. ترورو ناامید و جاه طلب است که در این فیلم به موفقیت های زیادی دست یابد. خیلی چیزها همزمان اتفاق می افتد. فیلم پر از حماقت، ترس، تعجب، عاشقانه، همدردی، مهربانی، شر و هر احساس بالقوه دیگری است. Jurassic World Dominion یک تجربه عالی از پاپ کورن است. این اکشن ماهرانه طراحی شده و باعث می شود فیلم امتیاز بیشتری کسب کند.

Jurassic World: Dominion لحظات خود را دارد. ما همیشه این گزینه را داریم که به جای آن فیلم اول را دوباره ببینیم، اما مخاطب همچنان به هیجان و آنچه که نباید انتظارش را داشته باشد تسلیم می شود. می توانید با تمرکز کامل بر آنچه که فیلم سعی دارد به شما ارائه دهد از آن لذت ببرید. یا می توانید با دوستان و خانواده خود بروید و از واکنش های آنها دو بار لذت ببرید! این یکی از جالب ترین فیلم های دایناسور است! تماشای این فیلم در سینماها روی صفحه نمایش سه بعدی نیز ارزش دارد.

ویدیو از یونیورسال پیکچرز

والدین باید از این موضوع آگاه باشند

به گفته بسیاری از منابع، این سومین و آخرین فیلم از مجموعه پارک ژوراسیک است. اتحاد مجدد بین اوون (کریس برت) و کلر (برایس دالاس هاوارد)، شخصیت‌های اصلی دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده، و دانشمندان قدیمی سینما دی. سوتلر، دکتر. گرانت و دکتر. مالکوم اسکات، مدیر عامل یک شرکت چندملیتی ژنتیک و تجارت کشاورزی، با ارائه نادرست استفاده از DNA دایناسورها، سرمایه گذاران، سرمایه گذاران و سهامداران را فریب می دهد.

در حالی که ترس ها و دایناسورهای انسان خوار زیادی وجود خواهد داشت، مرگ و میر کمتری در این منطقه نسبت به نمونه های قبلی وجود خواهد داشت. برخی از آغوش و تبادل نظر بین زن و شوهر انجام می شود و فحاشی نیز در طول فیلم بیان می شود.

اخرین حرف

بیش از هر بازیگر دیگری در این سریال زنان و افراد در هر سنی حضور دارند. این فیلم مانند دیگر فیلم های ژوراسیک به بررسی موضوعاتی مانند علم، طبیعت، اخلاق و نیاز به کار گروهی بر علایق فردی می پردازد. این فیلم فوق‌العاده است و باید آن را با بچه‌هایتان تماشا کنید. آنها واقعاً تجربه تماشای چنین فیلم عالی را روی صفحه نمایش سه بعدی دوست خواهند داشت.

ویدیو از یونیورسال پیکچرز