رژه هالووین در دهکده 2021 پس از اهداء کمک های هنگفت است

رژه هالووین در دهکده 2021 پس از اهداء کمک های هنگفت است


پس از کمی عدم اطمینان ، رژه هالووین روستای محبوب امسال قطعاً باز خواهد گشت ، به لطف طرفدار اختصاصی رژه که برای شرکت در این رویداد کمک بزرگی به سازمان دهندگان کرد.

هدف این رژه 150 هزار دلار بود و طبق صفحه جمع آوری کمک های مالی آنها ، 181 اهدا کننده بیش از 10 هزار دلار اهدا کردند. به نظر می رسد جیسون فلدمن و همسرش میسی تفاوت را ایجاد کرده اند.

فلدمن می گوید: “وقتی خبر شنیدم که رژه سالانه هالووین دهکده به دلیل کمبود بودجه لغو می شود ، بسیار ناراحت شدم. بلافاصله برای نجات رژه و ایجاد تغییر در شهر ما تماس گرفتم.” چه کسی کار می کند پول ، در بیانیه ای اعلام شد. “صادقانه بگویم ، من به عنوان یک نیویورکی این رژه را بسیار دوست دارم و فکر نمی کنم گزینه دیگری داشته باشم. می دانم که واقعاً این تیراندازی در بازو نیست که اکثر مردم بدنبال آن هستند ، اما من بهترین دارو را برای آن پیشنهاد می کنم. به

به دلیل همه گیری ، رژه از خیابان اسپرینگ در سوهو در خیابان 16 تا خیابان 16 در چلسی در سال 2020 لغو شد. این بار سازمان دهندگان یک سیاست COVID دارند – “ما همه را تشویق می کنیم که از ماسک استفاده کنند! به عنوان روز هالووین آسان است! بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان باید با آن خلاق باشند! هنگامی که وارد جاده می شوید ماسک ها تشویق می شوند ، اما لازم نیست.”

بیشتر بخوانید: رژه هالووین سال نو در منطقه نیویورک آغاز می شود

سازمان دهندگان از کودکان می خواهند که نقاشی هایی برای عروسک های بزرگ رژه امسال (آخرین تاریخ 13 اکتبر) ارسال کنند. همچنین گرند مارشال رندی رنگین کمان است ، که ادای احترام خود را برای اندرو کوئومو ، که ادعا می کند “همجنسگرا” نیست ، نمی کند.

با نزدیک شدن هالووین به یکشنبه امسال ، ترس از روز یکشنبه بیش از هر زمان دیگری واقعی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *