زاندر شوفل این عنوان را در کانکتیکات به دست آورد – BOB NEWS


Xander Schauffele با یک مرغک کوچک در ۱۸th به پایان رسید و بنابراین با موفقیت یک لید ۵۴ سوراخ را برای اولین بار به تور PGA تبدیل کرد. Sahith Thigala در Nightmare 18 یک رقص دوگانه دید که به قیمت شانس بردن او تمام شد.

آخرین به روز رسانی: ۲۲/۰۶/۲۶ ۲۳:۴۹

زندر شافل دورهای 63، 63، 67 و 68 را برای کسب عنوان قهرمانی به پایان رساند.

زندر شافل دورهای ۶۳، ۶۳، ۶۷ و ۶۸ را برای کسب عنوان قهرمانی به پایان رساند.

Zander Schaufle با دو امتیاز بیش از GT Piston و Sahit Tegala قهرمان مسابقات مسافرتی ۲۰۲۲ در TPC River Highlands شد.

این پیروزی ششمین پیروزی شوول در تور PGA را رقم زد و اولین باری بود که او موفق شد مجموع ۵۴ امتیاز خود را تبدیل کند. او در آخرین دور روز یکشنبه پس از دورهای ۶۳، ۶۳ و ۶۷ پیروز شد.

شافلی گفت: باور نکردنی است.

من فقط به یک پرنده برای کسب امتیاز نگاه می‌کردم و بعد دیدم که وقتی سر دوراهی ایستاده بودم، کمی سکسکه برای Sahith وجود داشت. سپس می‌دانستم که باید در آن جاده باشم و همه نقاط سبز را دنبال کنم تا به آن برسم. “

سکسکه ای که چاول به آن اشاره کرد آخرین سوراخ تیگالا بود. این بازیکن ۲۴ ساله آمریکایی پس از ۱۶ سوراخ سهمی از برتری داشت، سپس در ۱۷ با یک شوت واضح از دریبل به پرواز درآمد.

اما تگالا در هجدهم کابوس دید. او خود را در اعماق پناهگاهی در یک چهارراه دید و در اولین تلاش نتوانست از آن خارج شود. سپس توپ بوگی او وارد بازی می شود و او یک رقص دوگانه را به ثمر می رساند که برتری را به شاولی برمی گرداند.

خود شافل چنین درامی نداشت، زیرا آخرین تیر سه طرفه در خیابان فرود آمد و او موفق شد پرنده ای را بگیرد تا برنده را مشخص کند.

روری مک ایلروی با ۹ امتیاز و ۱۹ تساوی مسابقات را به پایان رساند. او در مرحله نهایی ۶۷ که در آن ۵ پرنده و دو رقصنده حضور داشتند به ثمر رسید، اما بهای بلایای روز جمعه و شنبه را پرداخت.

مارتین لرد اسکات با ۱۰ امتیاز کمتر رقابت را به پایان رساند.

قهرمانی مسافران: زاندر شاوفله قهرمان کانکتیکات شد

بهترین قیمت ها را دریافت کنید و دوره ای را در یکی از ۱۷۰۰ دوره در سراسر بریتانیا و ایرلند رزرو کنید