زمان بازدید مجدد از این مستند – خارج از سایه – خبرگزاری ۲۰ برتر


ممنوع شده توسط یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و پی پال:

این مستند در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این فیلم به کارگردانی مایک اسمیت و کارگردانی مایک اسمیت، کوین ام شیپ، برد مارتین و لیز کروکن ساخته شده است. از زمان انتشار آن مطالب زیادی ظاهر شده است و امروز ارزش بازبینی مجدد مطالب آن را دارد.

مستند Out Of Shadows به بررسی این موضوع می پردازد که چگونه رسانه های جریان اصلی و هالیوود با پخش تبلیغات در محتوای خود، مخاطبان را دستکاری و کنترل می کنند. هدف ما بیدار کردن مخاطب با نشان دادن این است که چگونه همه ما توسط یک دشمن پنهان دروغ گفته ایم و مغزشان را شستشو داده ایم. ارتباطات بین سازمان‌های اطلاعاتی دولتی که به دهه‌ها قبل برمی‌گردد نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

داده هایی را در مورد دستکاری روانی توسط MK Ultra و پروژه CIA Mockingbird با استفاده از رسانه ارائه می دهد. همچنین به نقاط داده ای می پردازد که منجر به پرسش های جدی در مورد اعمال شیطانی، پدوفیلی و باندهای جنسی کودکان در میان نخبگان می شود.

این پروژه حاصل دو سال کار تیمی از متخصصان می باشد. میهن پرستان این مستند را تنها با هدف افشای حقیقت ساخته اند.

پس از تماشای مستند فوق، اطلاعات زیر را در نظر بگیرید و بیانیه های ماموریت کلیدی را برای هر دو ارائه با هم همپوشانی کنید. برخی ممکن است جنبه‌های مستند اول ارائه شده را زیر سوال ببرند – اما پس از تماشای ویدیوی دوم، رد کردن روایت‌های بزرگتر و جدی‌تر نمایشنامه دشوار می‌شود.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.