زنانی که می خواهند فرزندان خود را بکشند و می توانند از جنایات خشونت آمیز جان سالم به در ببرند – نیویورک پشت شماست! – بهترین بهترین خبرگزاری


کیتی هوچول، فرماندار نیویورک گفت:

کیتی هوچول: «دادگاه عالی برای رو علیه وید در این ماه آماده است – اما نیویورک آماده خواهد بود.

روز سه‌شنبه، نسخه جدید و بهبود یافته اندرو کومو، کتی هوچول، بسته‌ای از قوانین را امضا کرد که سقط جنین را ترویج می‌کند و میلیون‌ها دلار را از مالیات‌دهندگان به ارائه‌دهندگان سقط جنین منتقل می‌کند.

کیتی هوچول فکر نمی کند که نیویورک پیشرفت کافی در زمینه «حقوق باروری» داشته است، علیرغم فقدان قوانین سقط جنین در ایالت. قبل از اینکه شغلی را شروع کنید شلوغ ترین قاتل زنجیره ای آمریکاامضای اندرو کومو، سلف هاسول قانون بهداشت باروری که اجازه می دهد سقط جنین را در هر زمانی از بارداری، به هر دلیلی، و توسط هر “پزشک تایید شده سلامت” که ممکن است یک گیاه شناس باشد، انجام شود. اما فرماندار هوچول فکر نمی‌کند تا زمانی که مردم از همه نژادها از اوهایو نتوانند برای سقط جنین رایگان فرزندانشان به نیویورک سفر کنند، ماموریت او کامل نخواهد شد.

کیتی هوچول گفت: «این یک تصمیم است. [to overturn Roe]پس از اعلام، پیامدهای ویرانگری برای سلامت، رفاه و امنیت اقتصادی میلیون‌ها زن در سراسر کشور خواهد داشت.»

شما فکر می کنید فرماندار نیویورک بیش از همه در این مورد نگران است جرایم خشونت آمیز در شهر نیویورک نسبت به سال قبل ۶۰ درصد افزایش یافته است. آیا فکر می کنید که هل دادن جلوی واگن های مترو، تجاوز و دزدی و عواقب ناگواری برای سلامت و رفاه زنان نیویورکی دارد. اما فرماندار هوچول از چیزهای بی اهمیتی مانند جنایتکارانی که با عجله در خیابان های نیویورک هجوم می آورند، پرت نمی شود.

“اشتباه نکنید: تحت نظارت من، نیویورک یک پناهگاه امن برای هر کسی خواهد بود که به مراقبت از سقط جنین نیاز دارد.”

شاید شنیده باشید که برخی محافظه کاران غیرمسئول که نباید نامشان ذکر شود، «هدر دادن پول» هستند. اولین پاسخ دهندگان، معلمان، و تحقیقات سرطان، و آنها متحد هستند به ساکنین خود اجازه دهید مالیات بپردازند. مطمئن باشید که چنین عصبانیتی تحت رهبری کتی اتفاق نخواهد افتاد: “نه اینجا. نه الان. هرگز.” در عوض، کتی آخرین سنت فرش قرمز شما را می گیرد و در جایی که اهمیت دارد پول سرمایه گذاری می کند – سقط جنین رایگان برای مهاجران غیرقانونی که از مرز جنوبی می آیند. تحت برنامه اسکان مجدد جو بایدن.

کتی هوچول گفت: «پیام من به مدیران عاملی که می‌خواهند از حقوق برابر برای همه دفاع کنند، ساده است: به شرکت‌های دیگری بپیوندید که در حال حاضر در اینجا شکوفا شده‌اند و به نیویورک بیایید.

کتی هوچول “چشم انداز اقتصادی” را به همنوع خود از The Other Shore، Gavin Newsam بازتاب می دهد. او هم همینطور فکر می کند سقط جنین رایگان یک راه عالی برای بازیابی عملکرد من از کشورش فرار کردم فرار سریعتر از مدیران کامالا هریس. کتی ترجیح می‌دهد که برای مشاغل و مشاغل از ایالت خود مهاجرت انبوه نداشته باشد.

تاکنون پیام آنها منتشر شده است. شاید تنها چیزی که آنها نیاز داشتند سرمایه گذاری ۳۵ میلیون دلاری کتی هاچول در کلینیک های سقط جنین بود. ران دیسانتیس در کفش‌هایش می‌لرزد – همه کسانی که از شلوغی نیویورک و کالیفرنیا فرار کرده‌اند، هر لحظه سریع برمی‌گردند.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.