زیراکس (NYSE: XRX) در JPMorgan Chase & Co یک هدف قیمتی جدید ۱۴ دلاری دارد. – خبر ۲۴ بزرگزیراکس (NYSE: XRX – رتبه‌بندی دریافت شده) کاهش قیمت هدف توسط JPMorgan Chase & Co. فلای گفت: از ۱۶ دلار به ۱۴ دلار در یادداشت تحقیقاتی صبح پنجشنبه. این کارگزاری در حال حاضر رتبه پایین تری نسبت به سهام ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات دارد.

XRX موضوع چندین گزارش تحقیقاتی دیگر نیز بوده است. StockNews.com پوشش زیراکس را در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۳۱ مارس در نظر گرفت. رتبه سهام را صادر کردند. TheStreet در گزارشی که در روز پنجشنبه ۷ جولای منتشر شد، رتبه زیراکس را از رتبه c به d+ کاهش داد. مورگان استنلی در گزارشی در روز جمعه، ۲۲ آوریل، قیمت هدف خود را در زیراکس از ۱۵.۰۰ دلار به ۱۳.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه بندی کمبود وزن را برای شرکت تعیین کرد. در نهایت، سیتی گروپ هدف قیمت خود را در زیراکس از ۱۷.۰۰ دلار به ۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، ۲۲ آوریل، رتبه فروش را به این شرکت اختصاص داد. سه تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش و یک نفر شرکت را با رتبه نگهداری رتبه بندی کرده اند. طبق داده های MarketBeat، این سهام دارای رتبه کاهش متوسط ​​و هدف قیمت توافق شده ۱۴.۰۰ دلار است.

افزایش ۴.۷ درصدی تراکنش های زیراکس

سهام XRX روز پنجشنبه با قیمت ۱۴.۵۳ دلار افتتاح شد. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۶۷، نسبت معاملات ۱.۲۱ و نسبت سریع ۱.۰۲ است. زیراکس با ۱۳.۲۴ دلار کمترین قیمت یک ساله و ۲۴.۹۹ دلار بالاترین قیمت در یک سال گذشته را ثبت کرد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این شرکت ۱۶.۵۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۹.۰۱ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۲.۲۵ میلیارد دلار، نسبت P/E 4.26- و بتای ۱.۷۰ است.

زیراکس (NYSE: XRX – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۲۱ آوریل منتشر کرد. ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات سود (۰.۱۲ دلار) به ازای هر سهم برای سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۱۲ دلار (۰.۲۴ دلار) بود. زیراکس بازده مثبت ۴.۸۵ درصد و حاشیه خالص منفی ۷.۸۶ درصد داشت. این شرکت در این سه ماهه ۱.۶۷ میلیارد دلار درآمد داشته است، در حالی که برآورد اجماع ۱.۶۳ میلیارد دلار است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۲۲ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲.۵ درصد کاهش داشته است. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند زیراکس برای سال مالی جاری ۱.۰۸ سود به ازای هر سهم گزارش کند.

زیراکس سود سهام را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز دوشنبه اول مرداد ماه پرداخت می شود. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۳۰ ژوئن، ۰.۲۵ دلار به ازای هر سهم سود سهام منتشر خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۹ خرداد می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۰۰ دلار و بازدهی ۶.۸۸٪ است. نسبت پرداخت سود سهام زیراکس (DPR) -29.33٪ است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار دیگری از زیراکس، سهامدار عمده کارل سی ایکان، ۷۸۳۹۰۰ سهم از سهام شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۲۵ آوریل به دست آورد. این سهم با میانگین قیمت ۱۷.۱۷ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۱۳،۴۵۹،۵۶۳.۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، این خودی اکنون دارای ۳۴,۲۴۵,۳۱۴ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۵۸۷,۹۹۲,۰۴۱.۳۸ دلار است. این خرید در یک سند ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که در وب سایت SEC موجود است. در اخبار مرتبط، سهامدار عمده کارل سی آیکان، ۷۸۳۹۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز دوشنبه ۲۵ آوریل به دست آورد. این سهام با میانگین قیمت ۱۷.۱۷ دلار به ازای هر سهم، با ارزش کل ۱۳,۴۵۹,۵۶۳.۰۰ دلار خریداری شد. پس از این معامله، این خودی اکنون دارای ۳,۲۴۵,۳۱۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۸۷,۹۹۲,۰۴۱.۳۸ دلار است. این خرید در یک سند ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که در وب سایت SEC موجود است. همچنین، سهامدار عمده کارل سی آیکان، در معامله ای در روز جمعه ۲۲ آوریل، ۱,۴۱۶,۵۲۶ سهم از سهام این شرکت را خریداری کرد. این سهام با میانگین قیمت هر سهم ۱۶.۹۶ دلار و ارزش کل ۲۲۸۳۷.۰۳۰.۰۸ دلار خریداری شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون دارای ۳۳,۴۶۱,۴۱۴ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۵۶۷,۵۰۵,۵۸۱.۴۴ دلار است. افشای این خرید را می توانید در اینجا مشاهده کنید. ۱.۱۰ درصد سهام متعلق به صاحبان شرکت است.

صندوق های سرمایه گذاری زیراکس را تحت تاثیر قرار می دهند

صندوق های تامینی اخیرا سهام این سهام را خرید و فروش کرده اند. Dimensional Fund Advisors LP سهام خود در سهام زیراکس را ۹.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Dimensional Fund Advisors LP پس از خرید ۶۲۴۲۳۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون دارای ۷,۳۴۵,۹۳۱ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات به ارزش ۱۴۸,۳۵۲,۰۰۰ دلار است. LSV Asset Management سهام خود را در زیراکس ۲.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. LSV Asset Management اکنون پس از خرید ۱۵۳۷۹۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۲۹۴۲۱۲ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات به ارزش ۱۲۶۰۰۰۰۰ دلار است. استیت استریت شرکت سهام خود در زیراکس را ۳.۵ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. استیت استریت شرکت پس از خرید ۱۳۸۰۶۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۴۱۲۵۵۶۸ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات به ارزش ۹۴۴۲۸۰۰۰ دلار است. Geode Capital Management LLC سهام خود را در زیراکس ۴.۰ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون دارای ۱,۸۷۰,۴۴۶ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات به ارزش ۴۲,۳۴۶,۰۰۰ دلار پس از خرید ۷۲,۶۹۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Invesco Ltd. سهام آن در زیراکس در سه ماهه چهارم ۱.۵ درصد افزایش یافت. اینویسکو LLC اکنون پس از خرید ۲۳۸۷۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۵۶۷۶۸۵ سهم از سهام شرکت خدمات فناوری اطلاعات به ارزش ۳۵۴۹۲۰۰ دلار است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۷.۰۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره زیراکس

(رتبه گرفتن)

Xerox Holdings Corporation، یک شرکت فناوری محیط کار، سیستم ها و راه حل های مدیریت اسناد را در ایالات متحده، اروپا، کانادا و در سطح بین المللی طراحی، توسعه و به فروش می رساند. راه حل های محل کار، از جمله چاپگرهای تک رنگ، چاپگرهای رنگی و MFP های رومیزی را ارائه می دهد. ماشین آلات چاپ دیجیتال، تجهیزات و راه حل های تولید نور. و خدمات دیجیتالی که از اتوماسیون گردش کار، نرم افزار شخصی سازی و ارتباطی، راه حل های مدیریت محتوا و خدمات دیجیتال استفاده می کنند.

ادامه مطلب

آرم پرواز

اخبار و نظرات زیراکس را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای زیراکس و شرکت های مرتبط دریافت کنید.