ساده ترین راه برای مدیریت پول


اخیراً ، با یکی از شگفت انگیزترین ابزارهای مالی که تا به حال کشف کرده ام برخورد کردم.

کاش زودتر در موردش یاد می گرفتم.

فقط چهار ماه و نیم گذشته است ، اما وقتی فهمیدم چقدر پول دارم و چقدر می توانم برای هر چیزی که می خواهم یا نیاز دارم خرج کنم ، در همان زمان احساس آزادی چندانی نداشتم.

حالا منظور من این نیست که این ابزار پول باعث شد من متوجه شوم که ثروتمند هستم.

این مرا از خیلی چیزها رها کرد.

در ابتدا ، اگرچه در پس انداز مهارت داشتم ، اما هنوز تصور روشنی از میزان عاقلانه پس انداز ، میزان واقعاً مقدار خود ، نحوه مدیریت آنچه که باید پرورش دهم و چگونه آن را برای آینده خود تأمین کنم ، نداشتم.

من می خواهم در اسرع وقت بازنشسته شوم ، زیرا می دانم که درآمد من منفعل است و من می توانم قبض هایم را پرداخت کنم. اگر بتوانم با آنچه دوست دارم پول بیشتری بدست آورم عالی خواهد بود. اگر اینطور نبود ، همینطور باشد.

من می توانستم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، زمان بیشتری را با خانواده ام بگذرانم ، یک تجربه فوق العاده با عزیزانم داشته باشم و در هر زمان در صورت نیاز به هر کسی کمک کنم.

اما من دقیقاً نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم یا چقدر برای رسیدن به آن زمان نیاز است.

تا اینکه من واقعاً نگاهی واقعی به همه چیزهایی که داشتم داشتم و روش های T-Herve Ecker را پیاده کردم.

اگر نام Harv را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید این کار را انجام دهند. پول ، از جهات مختلف ، می تواند ریشه همه استرس ما باشد ، و هنگامی که ناخواسته تا نقطه جوش سرکوب شود ، منجر به اقدامات بسیاری می شود که ما را از زندگی خود ناراضی می کند.

با مدیریت خوب پول خود ، می توانیم این استرس را کاهش دهیم ، از فضای ذهنی جدید خود استفاده کنیم و به خودمان اجازه دهیم مراحل بعدی را در جستجوی خوشبختی آغاز کنیم ، سفری برای کشف اینکه ما واقعاً چه کسی هستیم.

بنابراین بیایید این کار را انجام دهیم – مشکلات پولی خود را برطرف کنید.

در ابتدا دشوار خواهد بود. می تواند دردناک باشد. من به یاد دارم که به اندازه کافی درآمد داشتم تا به سختی گوشت بخورم و در بدهی کارت اعتباری فرو رفتم. سرانجام می خواستم آنچه را که در صورت حساب بانکی خود نگاه می کنم ، انجام دهم.

حتی زمانی که تصمیم گرفتم در مورد مانده بانک خود دوبار فکر نکنم ، به نحوی موفق شدم از نگاه به اعداد و ارقام اجتناب کنم ، زیرا می دانستم دقیقاً چه چیزی در داخل و خارج اتفاق می افتد.

همه چیز بهم ریخته بود.

تا با سیستم مدیریت پول هاو آشنا شوید.

بسیار ساده است اما بسیار روشن است. و در اینجا ما برویم. بگذارید آن را با شما به اشتراک بگذارم!

هاو اساساً می گوید که همه باید شش حساب بانکی مختلف یا “شش قوطی” داشته باشند.

آره، ششبه

کسی که با پول خود عاقل است ، تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نمی گذارد.

با شش حساب (یا در صورت تمایل) قابلمه ، می توانید به وضوح مشخص کنید که چه پولی را نمی توانید لمس کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری کنید ، هزینه کنید و بدهید. می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید ، یا می توانید بانک های مختلف را باز کنید.

همچنین ، اگر می خواهید با اجرای این روش سریع ثروتمند شوید ، باید به سه نکته ساده در مورد پول پایبند باشید:

شما باید آن را بدست آورید ، پس انداز کنید ، آن را پرورش دهید.

هنگامی که می توانید پول خود را ببینید و به وضوح بدانید که چه چیزی را می توانید و چه چیزی را نمی توانید پرداخت کنید ، احساس آزادی خواهید کرد ، زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد واقعی است.

بنابراین فرض کنید شما راهی برای کسب درآمد پیدا کرده اید (این می تواند 100 دلار باشد ، می تواند 100،000 دلار باشد. مهم این نیست که چقدر درآمد کسب می کنید ، بلکه نحوه درآمدزایی شما است. مدیریت کنید پول تو.). شما پس از همه کسورات مانند مالیات ، پول خالص خود را پس انداز می کنید. این اساساً “حقوق خانه” شماست.

این اندازه به شش قابلمه مختلف تقسیم می شود.

شش کشتی / حساب عبارتند از:

1. حساب مالی رایگان یا FFA (10 of از حقوق خالص)

پول این شیشه را هرگز نمی توان لمس کرد. هرگز. تنها زمانی که اجازه دارید از این کوزه پول بیرون بیاورید بازنشستگی است. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به یاد داشته باشید ، سالهای بیشتری برای صرفه جویی در جوانی دارید ، اما به خاطر داشته باشید که با افزایش سن زمان شما کاهش می یابد. پس در این مورد سخت گیر باشید. بزرگتر شما به این دلیل شما را دوست خواهد داشت.

باشه دروغ گفتم در این قاعده یک استثنا وجود دارد. و این تنها زمانی است که به شما اجازه داده می شود با پول موجود در این شیشه هر کاری انجام دهید ، تنها در صورتی که قصد دارید در چیزی سرمایه گذاری کنید که بازده ثابتی را تضمین می کند ، مانند سپرده ثابت یا اوراق قرضه.

از آنجا که پول به هر حال در آنجا قرار دارد ، می تواند به سرعت تبدیل به چیزی با برنامه سررسید شود.

2. پس انداز طولانی مدت یا LTSFS برای هزینه ها (10 of از حقوق خالص)

وقتی مجبورید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیز دیگری که می توانید خریداری کنید بخرید ، آن را با آرامش انجام می دهید. همچنین می توانید بخشی از این پول را در سرمایه گذاری سرمایه گذاری کرده و در خارج از منطقه بازگشت تضمینی این سرمایه گذاری ها کار کنید. یعنی چیزی که با ریسک همراه است.

تا حدی ، LTSFS پول “مقرون به صرفه” برای از دست دادن شما است. برخلاف FFA شما.

اما در واقع ، با LTSFS خود عاقل باشید ، اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که باید ایمان شما را افزایش دهد ، فراموش نکنید که عملگرایانه و صادقانه ، با یک مقدار عقل خوب عمل کنید.

وقتی مجبورید پول زیادی از LTSFS خود خرج کنید و به میزان قابل توجهی کاهش می یابد ، از ابتدا شروع کنید ، دیگر هرگز از FFA ما پول نگیرید.

هرگز.

3. شرایط مورد نیاز (55 of از حقوق خالص)

این حسابی است که تمام هزینه های مورد نیاز را به صورت ماهانه به شما می دهد. اجاره ، وام مسکن ، صورت حساب ، اعتبار و بدهی ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه … این همه. فوق العاده ساده

اگر موجودی اضافی دارید که کمتر از 55 درصد برای شما هزینه دارد ، با خیال راحت آن را به هر یک از پنج حساب دیگر موجود به عنوان دلخواه بازپرداخت کنید. شخصاً ، دوست دارم موجودی خود را به FFA و LTSFS تقسیم کنم.

از رشد آنها خوشحال شدم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش ، شخصی به من گفت افرادی که کتاب های غیر داستانی می خوانند ، هفت برابر بیشتر از کسانی که فقط داستان می خوانند موفق هستند.

من مطمئن نیستم که “هفت برابر بیشتر” در اینجا درست است یا نه ، اما مطمئنم که حدی در این جمله وجود دارد.

در واقع ، اگر یک کتاب غیر داستانی بخوانید ، به این معنی است که بر اساس واقعیت است و چیزی برای یادگیری و کاربرد دارد.

همچنین هنگام درخواست می توانید نتایج را مشاهده کنید. گاهی اوقات شکست می خورید اما دوباره یاد می گیرید و دوباره اعمال می کنید و اگر تسلیم نشوید می توانید نتایج را ببینید.

در آن زمان فهمیدم که این یک داستان تخیلی نیست در مقابل نظریه داستان ، من متوجه شدم ، این است که من فقط کتابهای داستانی می خوانم. من چیزی نخوانده ام که داستانی نباشد. تنبل بودند.

اما من سعی کردم این کار را انجام دهم زیرا برای موفقیت بسیار درد کشیدم.

من از آن زمان کتاب غیر داستانی نخوانده ام. وقتی بزرگ می شدم ، همیشه بینی ام را در یک کتاب نگه می داشتم ، بنابراین زمان تغییر داستان رسیده بود.

درست است که زندگی من تغییر کرد. احساس می کردم باهوش ، با اعتماد به نفس هستم ، در حال یادگیری و استفاده بودم و نتیجه می گرفتم. زمانی که من آنجا بودم ، درباره پیشرفت شخصی نیز مطالعه کردم تا بهترین مهارت های بصری مورد نیاز برای داشتن یک زندگی شاد و بدون استرس را داشته باشم.

بنابراین بله ، آنچه من یاد می گیرم این است که آموزش مهم است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق شوید ، آموزش خود را شروع کنید.

در کتاب ها ، دوره های مطالعه خانگی ، سمینارهایی که می خواهید یاد بگیرید و هر چیزی که احساس می کنید برای یادگیری آن نیاز دارید شرکت کنید.

مهم نیست که شما کل بودجه آموزشی خود را در یک ماه معین صرف نکنید. این بدان معناست که جمع می شود ، و سپس می توانید آن را برای اقلام برتر بلیط ، از جمله یادگیری ، مانند یک تیم نخبه شستشوی مغزی با عضویت سالانه بالا خرج کنید.

اگر احساس می کنید می توانید همه چیز را که به صورت آنلاین به صورت رایگان نیاز دارید بیاموزید ، 10 درصد تخفیف بگیرید و آن را در حسابی دیگر که مناسب شماست قرار دهید.

5. بازی (10 of از حقوق خالص)

بله! بهترین صندوق. این برای جلب رضایت و خراب کردن خود است.

آیا برای شام باید یک بطری شامپاین بخرید؟ آیا به درمان آبگرم نیاز دارید؟ اوه ، آن کیف دستی و / یا کفش … من دوست دارم بازی کنم.

جرم نیست. شما می دانید چه چیزی می توانید بدست آورید و بر اساس آن هزینه می کنید. بله ، اگر آن را خرج نکرده اید ، جمع می شود ، بنابراین وقتی بالا رفت ، می توانید درگیر شوید.

هتل پنج ستاره در تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست.

6. دادن (5٪ از حقوق خالص)

نکته آخر اینکه همه چیز انرژی است. بنابراین ، اگر می خواهید چیزی بسازید ، باید آن را از دست بدهید یا آن را واگذار کنید. و می توانید از برخی روش های دشوار خلاص شوید ، یا می توانید آن را آزادانه و با تمام وجود ارائه دهید.

این حساب را هر ماه خالی می کنید. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. اطمینان حاصل کنید که جریان دارد زیرا این انرژی است که باید جریان یابد.

اگر در موقعیتی هستید که مجبور هستید به یکی از اعضای خانواده یا یکی از عزیزان خود کمک کنید ، همیشه این حساب را بررسی کنید. اگر مجبور باشید به آنها پول “غیرقابل تحمل” بدهید ، از کینه اجتناب می کنید.

هر چیزی که در اینجا باید ارائه شود ، بنابراین ارائه دهید و آن را عملی کنید ، “این تنها چیزی است که باید بدهم.”

و بس! شش حساب. امیدوارم اینها همانقدر که به من کمک کردند به شما کمک کنند. اکنون درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

این مقاله را دوست دارید؟ آموزش رایگان Haw را برای اشتیاق ، هدف و سود ببینید.
نظرات

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *