ساعت های Drag Queen Story آسان، خطرناک و منحرف هستند! – ۲۰ خبرگزاری برتر


وقتی جنایتی وحشیانه و زهرآگین انجام می شود، بسیاری از مردم با وحشت می پرسند: “چگونه یک انسان می تواند این کار را با دیگری انجام دهد؟” چه تیراندازی دسته جمعی باشد، چه پدران مسلمان سر دختری را بریده تا با غیر مسلمان ازدواج کنند، چه پدرانی که زن و فرزندان خود را سلاخی کرده اند. درک انگیزه برای افراد شایسته دشوار است. پاسخ ها بسیار متنوع است: خشم افسارگسیخته، مواد مخدر قانونی یا غیرقانونی، یا حرص سیری ناپذیر. اما اغلب اوقات، این فقط شیطانی است.

انسان هر کاری می تواند بکند جز خدا. ارمیا ۱۷:۹ نشان می‌دهد: «قلب همه چیز حیله‌گر و بسیار شریر است. چه کسی می‌تواند آن را بداند؟» این کار را اکنون انجام دهید تا از طریق رژه‌های غرور، انحراف را تشویق کنید و فسق ملکه را از بین ببرید.

اشتباه نکنید: درگ کوئین ها و حامیان آنها افرادی منزجر کننده، فاسد و خطرناک هستند، به خصوص در حضور کودکان.

برای دهه‌ها، مردان منحط مانند زنان لباس می‌پوشیدند (اگرچه کتاب مقدس لباس پوشیدن را ممنوع می‌کند)، اما مردان بی‌اصول امروزی آن را به سطح جدیدی رسانده‌اند. مردان همجنس گرا، با لباس زنانه، با سینه های ساختگی و آرایش فانتزی، رقص های زشت را برای سرگرمی کودکان اجرا می کنند. علاوه بر این، چنین فعالیت های زشتی توسط ارتش، مدارس، کلیساها و کتابخانه ها حمایت می شود! از تماشاگران انتظار می رود که به نشانه قدردانی سکه ها را در کمربند یا کیف خود ببندند. کسانی که این کار را می کنند منحرف هایی مانند درگ کوئین ها هستند.

در مدرسه، کلیسا یا کتابخانه، داستان‌های درگ کوئین‌ها و مردان فاسد در لباس‌های زنانه به ما می‌آموزند که هیچ محدودیتی وجود ندارد و هیچ مطلقی وجود ندارد. به ما گفته می شود که کمیک ها خواندن، نوشتن، بیان شخصی، خودپذیری و سایر ویژگی های مثبت را آموزش می دهند. اما آنها خیلی بیشتر از اینها می دانند.

همه می‌دانند که استرس ساعت‌ها داستان‌های انحرافی، تحقیرآمیز و مضر برای کودکان، انحراف را قابل قبول می‌کند و کودکان را در وضعیت انحطاط آینده قرار می‌دهد. سلام، اگر ممکن است شما را به خاطر بردن یک کودک به یک نمایش استریپ دستگیر کنند، چرا به خاطر افشای کودکان بی گناه در معرض فساد در یک کتابخانه به زندان نروید؟

نیویورک پست گزارش داد که این گروه که تحت نام Drag Queen Story Hour NYC تأسیس شده است، «از سال ۲۰۱۸ در مجموع ۲۰۷۰۰۰ دلار پول مالیات دهندگان از شهر و ایالت دریافت کرده است». بنابراین کودکان در موسسات دولتی دگرباشان جنسی آموزش می بینند و توسط مالیات دهندگان احمق تامین مالی می شوند.

اریک آدامز، شهردار شهر نیویورک، گفت: «داستان‌سرها، و کتابخانه‌ها و مدارسی که از آنها حمایت می‌کنند، عشق به تنوع، بیان شخصی و سواد را پرورش می‌دهند که هسته اصلی آن چیزی است که شهر ما از آن استقبال می‌کند. نه، نیویورک منعکس کننده هرج و مرج، خطر، فساد، مالیات های بالا است و شهروندان عاقل سال هاست شهر را ترک می کنند.

در حالی که مدارس، کلیساها و کتابخانه‌ها کودکان را در معرض چنین شرارتی قرار می‌دهند، مقامات منطقه خلیج سانفرانسیسکو در حال بررسی جنایت احتمالی ناشی از نفرت هستند، پس از آن که گروهی از مردان در ساعت داستانی Drag Queen در کتابخانه سان لورنزو فریاد توهین کردند و به افراد LGBTQ توهین کردند. وای، این مقامات محلی قطعا می دانند چه چیزی مهم است. اما پس از آن، نوادگان سدوم برای چندین دهه بر سانفرانسیسکو حکومت کردند.

گوینده با حضور در برنامه واقعیت‌نمای RuPaul’s Drag Race All Stars اعتبار زیادی به او داد. نانسی پلوسی با عصبانیت گفت: برای من افتخار است که اینجا هستم تا به همه شما بگویم که چقدر افتخار می کنیم. ممنون از شادی و زیبایی که به دنیا می آورید. آزادی شما برای صحبت از جانب خودتان چیزی است که آمریکا به آن نیاز دارد.

این بیانیه غم انگیز در مراسم تشییع جنازه آمریکا خوانده می شود. و شاید در مال خودش. هر کس به چنین رویدادهای مضر برای کودکان اعتبار دهد، کمتر از شکم مار در چاه عمیق است.

پلوسی چند روز پیش به بیوگرافی خراب خود ادای احترامی به پاپ بدبخت فرانسیس سنت پیتر اضافه کرد، پس از آن که اسقف اعظم بنیادگرا محلی او او را به دلیل اینکه یکی از صداهای اصلی طرفدار قاتلان کودکان رد کرد. شوهرش که در آن زمان هوشیار بود او را همراهی می کرد.

به نظر می رسد سالن های لژیون آمریکایی استانداردهای بالاتری نسبت به بسیاری از کلیساها دارند.

در طی یک رویداد درگ در لنسینگ، دادستان کل میشیگان، دانا نس گفت که “درگ کوئین ها همه چیز را بهتر می کنند” و باید “یک درگ کوئین برای هر مدرسه” وجود داشته باشد. بله قربان، درگ کویین هر مدرسه ای. مدارس به ده فرمان، قانون طلایی، نمودارهای صوتی یا مک گاورن نیاز ندارند. آنها ممکن است صادق، محترم، مهربان، اصولگرا و حتی مسیحی بزرگ شوند. و خواندن را بلد باشید.

کیتی دمور، درگ ملکه مشهور، در مورد نمایش‌های درگ کوئین هشدار جدی به والدین داد و گفت: “کثافت زیادی در جریان است و چیزهای جنسی زیادی ادامه دارد.” این از تماشای اجرای درگ کوئین یا رژه همجنس‌گرایان مشهود است. این ویژگی سدوم بود، همانطور که اشعیا در ۳: ۹ نوشت: “گناهان خود را مانند سدوم نشان می دهند. آنها را پنهان نمی کنند…”

یکی از میزبانان منحرف اظهار تاسف کرد: «این راهی است برای ایجاد احساس شادی در مردم. برای سرگرمی است. این برای این است که مردم را بخندانند.» نه، برای این است که کودکان در مورد انحرافات جنسی انعطاف پذیرتر شوند، انحرافات را بپذیرند و زندگی عادی کتاب مقدس را رد کنند. مروج منحرف دیگری گفت که ساعات داستان «نجات دهنده است.» نه، آنها زندگی را خراب می کنند. .

هفته گذشته، رسانه ها گزارش دادند که یک درگ کوئین پنسیلوانیا به ۲۵ فقره پورنوگرافی متهم شده است. او با قرار وثیقه نتوانست او را آزاد کند و در کیف حبس شد. این جایی است که به آن تعلق دارد. حالا آنها باید از شر کلید خلاص شوند.

به والدین گفته می شود که در حالی که مردان وانمود می کنند که زن هستند، ساعت داستان درباره رابطه جنسی، رابطه جنسی با کودک یا مراقبت از کودک نیست. اما این غیر صادقانه است. این نباید کسی را متعجب کند زیرا افرادی که کودکان را پیچ و تاب می دهند، گیج می کنند و به آنها صدمه می زنند قادر به هر کاری هستند. ما باید سخنان مسیح در لوقا ۱۷:۲ را به خاطر بسپاریم: “برای او بهتر بود سنگ آسیاب به گردنش آویزان می شد و به دریا انداخته می شد تا اینکه یکی از این کوچولوها را آزار دهد.”

داستان ها خوانده می شوند، گاهی اوقات خوش خیم، اما همیشه رقص، پریدن، رنگ های روشن، آواز خواندن، درخشش ها، درخشش ها و غیره وجود دارد. در حالی که این چیزها می تواند برای کودکان سرگرم کننده و جذاب باشد، نباید به کودکان آموزش داد که رابطه جنسی را با زرق و برق، بادکنک و موسیقی مرتبط کنند.

این وظیفه والدین است که به فرزندان خود در مورد جنسیت و آگاهی جنسی آموزش دهند. والدین تصمیم می گیرند که دختر باید سوتین، آرایش و کفش پاشنه بلند بپوشد. والدین تصمیم می گیرند که دامن چقدر کوتاه باشد و چه اندازه برای دختر مناسب باشد. والدین تصمیم می گیرند که کودک چه زمانی بخوابد (تقریباً هرگز) و شروع به قرار ملاقات و پخش موسیقی می کنند. این والدین هستند که تماس فیزیکی مانند در آغوش گرفتن، در آغوش گرفتن، بوسیدن و غیره را به کودکان القا می کنند نه هیچ گروه دیگری. والدین، نه معلمان، به کودکان می آموزند که رابطه جنسی یکی از بزرگترین موهبت های انسانی است، اما اگر خارج از ازدواج مورد سوء استفاده قرار گیرد، خطرناک است. والدین باید به پسران بیاموزند که رابطه جنسی گناه نیست، بلکه مقدس و ممتاز است، پس از ازدواج مادام العمر.

بچه ها در مدرسه هستند تا اصول زندگی در دنیای فاسد را بیاموزند. ارزش های آنها در مورد جنسیت، اخلاق، مذهب و غیره بر عهده معلمان نیست، بلکه بر عهده والدین است. تکان دهنده است که والدین در پاسخ به درگ کوئین ها برای استثمار فرزندانشان چنین خویشتنداری نشان داده اند. اگر والدین آجر به آجر مدرسه را پاره کنند، من با محکومیت آنها به عنوان هیئت منصفه مخالفت خواهم کرد. شاید ۲۰ دلار جریمه – تعلیق.

البته کودکان موجودات جنسی هستند، اما این بدان معنا نیست که آنها باید بسیاری از حقایق پیچیده جنسی مناسب را در سنین بالاتر بدانند و تجربه کنند. بر اساس مقاله ای که در کتابخانه ملی پزشکی منتشر شده است، ۴۲ تا ۷۳ درصد از کودکان تا سن ۱۳ سالگی رفتارهای جنسی از خود نشان می دهند. در سنین بسیار پایین، کودکان با لمس و مالش قسمت های مختلف بدن از جمله اندام تناسلی شروع به بررسی و کشف بدن خود می کنند. وظیفه والدین راهنمایی و آگاهی در مورد این اعضای بدن و عملکرد آنهاست. کودکان خردسال معمولاً سعی می کنند اندام تناسلی یا سینه دیگران را ببینند و نزدیک دیگران می ایستند و اندام تناسلی آنها را لمس می کنند. با این حال، پس از پنج سالگی، “رفتارهای جنسی کمتر رایج، کمتر رایج یا ظریف تر می شوند.”

کودکان از سنین پایین باید به یکدیگر احترام بگذارند و دست زدن به اندام تناسلی دیگران قابل قبول نیست. کودکان به توضیحات مناسب سن نیاز دارند. باید به آنها اکیداً توصیه شود که بدانند آیا کودک یا بزرگسال دیگری با اندام خصوصی آنها تماس می گیرد یا خیر. بچه ها باید بدانند که اندام های عورت با لباس شنا پوشیده شده است. علاوه بر این، باید به کودکان خردسال آموزش داده شود که به حریم خصوصی خواهر و برادر بزرگتر و والدین خود احترام بگذارند. فرزند شما می داند که وظیفه شما محافظت از او نیز هست. هرگز اجازه ندهید کودک به طور خصوصی به تلویزیون یا کامپیوتر دسترسی داشته باشد.

طرفداران انحراف از ساعات داستان توهین آمیز به عنوان تلاش دیگری برای قابل قبول کردن فساد برای مردم عادی دفاع می کنند. آنها افراد عادی را به منفور، متعصب، تنگ نظر و غیره متهم می کنند و به این موضوع اشاره نمی کنند که ما فرزندانمان را دوست داریم و می خواهیم آنها عادی باشند. علاوه بر این، لباس پوشیدن متقابل، چندهمسری، تغییر جنسیت، همجنس گرایی و هرگونه فعالیت جنسی قبل از ازدواج، همگی اشتباه هستند. هر پدر و مادری که با میل و رغبت اجازه می دهد فرزندش در معرض این ساعات داستان قرار بگیرد، باید توسط مقامات مربوطه بررسی شود. یادم می آید زمانی که بچه ها را از خانه بیرون می کردند، چون تلویزیون اجازه نداشت و نمونه های زیادی از پدر و مادری که بچه هایشان را بر اثر ضرب و شتم از دست دادند.

هیچ کس هرگز دموکرات ها را متهم به روشنفکری بیش از حد نکرده است و اکنون آنها وانمود می کنند که مدافع درگ کوئین هستند. خوب، این ممکن است تنها چیز مثبتی باشد که از این انحراف انحرافی بیرون می آید. با این شکست در نوامبر و ۲۰۲۴ می توان این کار را انجام داد.

خدا ما را مرد و زن آفرید و قصد دارد همینطور بمانیم. تظاهر به جنس مخالف نافرمانی خداست. آموزش این نوع فساد به بچه ها به نظر من بدتر از فساد در سدوم است و همه می دانند که چه بر سر سدوم آمده است.

باستان‌شناسی زیادی در نزدیکی سایت دریای مرده سدوم باستانی در حال انجام است، بنابراین تعجب نمی‌کنم اگر باستان‌شناسان پرچم رنگین‌کمان فرسوده، کثیف و محو شده‌ای را پیدا کنند که به‌طور مشروط در بقایای سدوم باستانی حفظ شده (و کشف شده است). . ) احتمالاً نه، اما من مطمئن هستم که این پرچم ها در خرابه های بزرگترین آزمایش تاریخ – جمهوری بزرگ روزی آمریکا – کشف خواهند شد.

شاید روزی در آینده، پس از ناپدید شدن آزادی از روی زمین، مهاجران آزادی خواه در حال کاوش در شهر نیویورک و بندر سابق نیویورک، بخشی از مجسمه آزادی ۴۵۰۰۰۰ پوندی را پیدا کنند. این دیگر نمادی از آزادی و شکست نیست، اما هنوز به وضوح از آب بیرون است. اگر پرچم رنگین کمانی پیدا شود که دور مشعل بانوی شکسته پیچیده شده باشد، جا می شود.

البته مشعل این خانم دیگر روشن نمی شود زیرا به لطف LGBTetc زودتر از آزادی چشم پوشی شد. گروه، گروهی متمایز که نفرت خود را از خانواده های معمولی پنهان می کند.

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله متعلق به نویسنده است و ممکن است لزوماً منعکس کننده نظرات این نشریه نباشد.

پیوند به مقاله انتشار اصلی و مقالات بیشتر توسط Don Boys, Ph.D.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.