سال نیویورک با برداشتن لوله های سربی در زمان بی سابقه به پایان می رسد

سال نیویورک با برداشتن لوله های سربی در زمان بی سابقه به پایان می رسد


نیوآرک به تعویض هر لوله سربی که آب را به خانه های بزرگترین شهر نیوجرسی پمپ می کند ، نزدیک است. تا به امروز ، آنها موفقیت های بی سابقه ای کسب کرده اند: جایگزینی بیش از 22000 خط سرویس سربی با لوله های مسی.

مقامات شهری می گویند تمام لوله های شناخته شده سرویس باغ از لوله های شلنگ باغ که لوله های آب زیرزمینی را به خانه ها متصل می کند حذف شده است. طی دو هفته آینده ، خدمه ساختمانی مسیرهای خدمات علامت گذاری شده به عنوان جایگزین یا علامت گذاری شده “در سرب” در سوابق شهر را دوباره بررسی می کنند تا مطمئن شوند که آنها واقعاً بدون سرب هستند. آنها 1000 لوله دیگر برای آزمایش دوبار دارند.

“طبق گزارشات ، شما سرویس سرپرستی ندارید. خوب ، صاحب خانه ، ساکنان ، آنها نگران هستند. ”کریم عادیم ، مدیر بخش آب و زهکشی نیوک می گوید. “فقط یک دقیقه طول می کشد تا بررسی کنیم و به آنها ثابت کنیم که چرا لوله آنها را تعویض نمی کنیم.”

عادم گفت که شهر کل پروژه را تا پایان ماه ، کمتر از سه سال پس از شروع پروژه ، تکمیل می کند. پیروزی تاریخی آب سالها پس از فوران بحران آب شهر و مقایسه آن با فلینت در میشیگان به دست می آید.

در حال حاضر ، نواک لوله های سربی خود را قبل از فلین تعویض و به پایان می رساند ، که حتی از سوی منتقدان سرسخت آن به عنوان نمونه مورد ستایش قرار گرفته است.

اریک اولسون از شورای حفاظت از منابع طبیعی ، که در سال 2018 از نواک شکایت کرد ، گفت: “آنها به سرعت هزاران خط خدمات سربی را جایگزین کردند و این کار را در یک بازه زمانی انجام دادند.” از سطوح بالای سرب آن. گروه محیط زیست در اوایل امسال با این شهر مستقر شد. قفقاز جدید ، متشکل از مربیان نیویورکی ، نیز بخشی از این پرونده بود و شهر را در برابر ساکنان آن ، که در آموزش مردم در مورد خطرات سرب م wereثر بودند ، مسئول دانست.

خدمه ساختمانی در Gillette Place ، Newark ، در 30 سپتامبر 2021 کار می کنند تا خط خدمات سربی را با مس جایگزین کنند.

فلش

خدمه ساختمانی در Gillette Place ، Newark ، در 30 سپتامبر 2021 کار می کنند تا خط خدمات سربی را با مس جایگزین کنند.

کارن Y / WNYC

سرب به ویژه برای رشد مادران باردار و کودکان مضر است. میزان سرب ناامن است و دولت فدرال سطح آب آشامیدنی را تعیین می کند که نمی تواند از مصرف آب تجاوز کند. سالانه بیش از 4000 کودک در نیوجرسی مسمومیت با سرب را تشخیص می دهند ، بیشتر از طریق استفاده از رنگ سرب.

نیویورک در ابتدا قصد داشت مسیرهای خدمات اصلی خود را به مدت 10 سال بازسازی کند ، اما در سال 2019 آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده به شهر دستور داد تا آب بطری را بین هزاران نفر از ساکنان توزیع کند. نیوآرک در سرتیتر خبرهای ملی قرار گرفت و با افزایش سطح سرب آب ، مقامات اسکس موافقت کردند که هر کدام 120 میلیون دلار در اختیار شهر قرار دهند تا برنامه جایگزینی سرب آن تسریع شود. وام از طریق قرارداد اجاره بین اداره بنادر و نیوآرک تسویه می شود.

شورای شهر نیویورک با صدور حکمی به کارگران ساختمانی اجازه داد تا بدون مجوز صاحبخانه به مسیرهای اصلی خدمات در ملک خصوصی دسترسی پیدا کنند و نیاز به سه چهارم ساکنان برای تعقیب صاحبخانه هایی که در شهری که خانه های خود را اجاره نمی دهند ، تعقیب شود.

دولت به نیوآرک اجازه داد از پول عمومی برای تأمین هزینه کار در املاک خصوصی استفاده کند. خطوط اصلی خدمات نیوآرک متعلق به بخش خصوصی است ، اما شهر لوله ها را به صورت رایگان جایگزین می کند.

اولسون گفت: “در جایی که اراده سیاسی و به ویژه بودجه وجود دارد ، هزاران سرویس سرب را می توان سریع و کارآمد جایگزین کرد.”

“برای ورود به اجتماع ، باید همه راهها و خیابانهای اصلی را به طور همزمان جایگزین کنید. وقتی تجهیزات و پرسنل را در آنجا دارید ، کارآمدتر است ، هزینه هر خانه بسیار کمتر است و می توانید آن را به سرعت تمام کنید. البته این یکی از درس های نواک بود. ”

فیل مورفی فرماندار نیوجرسی امسال قانون آب و برق را امضا کرد که طی 10 سال آینده جایگزین خطوط اصلی خدمات در ایالت می شود. انجمن آبفای آمریکا تخمین می زند که 350 هزار سرویس اصلی در این ایالت وجود دارد و رتبه پنجم را در این کشور دارد. موجودی سیستم های آب ارائه شده به بخش حفاظت محیط زیست نیوجرسی نشان می دهد که حداقل 167354 لوله شناخته شده وجود دارد که باید تعویض شوند. حدود 14 درصد از 1.2 میلیون لوله تولید شده را تشکیل می دهد.

اما تقریباً 1.1 میلیون ماده ناشناخته وجود دارد و آنها حدود 85 all از کل لوله ها را تشکیل می دهند.

ادیم گفت نیوآرک یک موجودی قوی دارد که به شهر اجازه می دهد سریع مسدود شده و سریعتر حرکت کند. نیویورک همچنین این برنامه را به ابتکار استخدام محلی تبدیل کرد. وی گفت که حدود 250 نفر از 600 شغل ایجاد کننده مستاجران محلی و 85 نفر ساکنان سابق بیکار بودند.

وی گفت: “مادران و مشاغل پاپ کشور ما توانستند انواع مادی را که به اقتصاد محلی کمک می کند تامین کنند.”

نتایج آزمایشات دولتی نشان می دهد که سطح سرب نواک از اوایل سال 2020 از استانداردهای فدرال فراتر رفته است. این شهر میلیون ها سرمایه گذاری برای بهبود زیرساخت های تصفیه خانه Pekanok ، که آب را به نیمی از شهر پمپ می کند ، به همراه بلالاویل ، بلومفیلد و شهرهای مجاور انجام می دهد. ناتلی

مارگاریتا ریز ، ساکن نیویورک ، خدمه ساختمانی را در خیابان خود و در سراسر شهر دیده است تا بتواند اطمینان داشته باشد که آب او برای نوشیدن دوباره سالم است.

او در حالی که کارگران ساختمانی منتظر بودند تا شیوه کار خود را آزمایش کنند ، گفت: “امیدوارم خدا بتواند دوباره به ما نوشیدنی بدهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *