سبز شدن به جریان اصلی برندها تبدیل می شود – باب خبر


مصرف کننده سبز می شود
(اعتبار تصویر: اعتبار تصویر: Unsplash)

سبز شدن دیگر یک فعالیت حاشیه ای برای برندها نیست. آمریکایی ها به طور فزاینده ای علاقه مند به خرید محصولاتی هستند که به طور پایدار تولید و منبع آن برای به حداقل رساندن تأثیر آنها بر محیط زیست باشد. بر اساس گزارش Numerator’s Winning the Eco-Driven Consumer، بیش از ۳۴ درصد از خانوارهای ایالات متحده خود را در زمره محیط‌بانان طبقه‌بندی می‌کنند و این ۴۴ میلیون خانه بیش از ۱ تریلیون دلار قدرت مصرف دارند.

این تمایل به سبک زندگی سبزتر به ناچار برندها را تحت تأثیر قرار می دهد و گزارش Numerator بینش های کلیدی را برای کمک به بازاریابان ارائه می دهد تا به طور مؤثرتری با مصرف کننده مبتنی بر محیط زیست تعامل داشته باشند.

بینش های کلیدی در مورد مصرف کنندگان سبز

حدود ۲۱ درصد از مصرف کنندگان سازگار با محیط زیست سنین ۶۵ سال و بالاتر هستند، در حالی که ۱۹ درصد از ۱۸ تا ۳۴ سال سن دارند، که نشان می دهد تمایل به زندگی پایدارتر برای نسل های مسن و جوان به همان اندازه مهم است.

حدود ۶۹ درصد از مصرف کنندگان مبتنی بر محیط زیست در مقایسه با ۴۷ درصد خریداران اصلی، بیشتر از برندهایی که پیشرفت دوستدار محیط زیست دارند، خرید می کنند.

کاهش ضایعات محصولات به عنوان مهم ترین راه برای سازگاری با محیط زیست در نظر گرفته می شود که توسط ۳۹٪ از خریداران سازگار با محیط زیست و ۳۷٪ از خریداران اصلی ذکر شده است.

چگونه بازاریاب ها می توانند با خریداران سبز تعامل کنند

شان سیگر، تحلیلگر Numerator، به SmartBrief گفت: «مارک‌ها فرصتی واقعی دارند تا بسته‌بندی خلاقانه خود را در مورد ادعاها و مواد سازگار با محیط زیست جمع‌آوری کنند.

سیگر گفت: «و غیر از قیمت‌های پایین‌تر، این مصرف‌کنندگان می‌گویند که بزرگترین محرک‌های خریدشان بسته‌بندی زیست تخریب‌پذیر یا سازگار با محیط‌زیست، پیام‌های صریح تأثیرات زیست‌محیطی یک محصول و جزئیات مربوط به نحوه تهیه محصول است».

بازاریابی هدفمند اینجاست

یافته‌های Numerator در مورد رفتارهای مبتنی بر محیط‌زیست که به جریان اصلی تبدیل می‌شوند، توسط یک مطالعه جهانی IBM منعکس شده است، که نشان می‌دهد بزرگ‌ترین بخش از مصرف‌کنندگان، با ۴۴ درصد، اکنون هدف‌محور هستند و برندها و محصولات را بر اساس همسویی ارزش‌ها انتخاب می‌کنند.

همانطور که هدف برای مصرف کنندگان اهمیت فزاینده ای پیدا می کند، برندها باید هم با پیام رسانی و هم با اقدامات مرتبط با پایداری و تنوع، برابری و شمول پاسخ دهند.

این می‌تواند شامل تنوع بخشیدن به زنجیره‌های تامین، در عین حصول اطمینان از پایداری آنها و ایجاد درک عمیق‌تر از تفاوت‌های ظریف مخاطبان مختلف باشد.

مشترک ما شوید خبرنامه رایگان برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات بازاریابی مستقیماً به صندوق ورودی خود.