ستاره بلک آدام واقعاً چند فیلم انفرادی Hawkman می خواهد – اخبار


مرد سیاه پوست استار آلدیس هاج امیدوار است که نقش یک هاوکمن قدیمی را در دنیای توسعه یافته دی سی بازی کند.

در مصاحبه/فیلمی در San Diego Comic-Con 2022، از هاج پرسیده شد که آیا مایل است شخصیت DC خود را به صورت انفرادی بیشتر بررسی کند. هکمن نکته ای که در مورد هاوکمن وجود دارد این است که اگر به زمان بندی مجموعه کتاب های مصور نگاه کنید، لیگ عدالت را دارید، حتی می خواهید که او کمی خود را در لیگ عدالت و سپس کمیک های مستقل هاوکمن غرق کند. شما یک تاریخ بسیار غنی خواهید داشت.» این بازیگر توضیح داد: «لعنت به تاریخش، قرارش با دختر شاهین. خیلی چیزها برای پر کردن یک فیلم مستقل وجود دارد – این همه فیلم مستقل! فقط امیدوارم بتوانیم بفهمیم.»

مطالب مرتبط: پیش درآمد بلک آدام از دی سی تایید کرد که هاکمن مرد آهنی DCEU است

هاج ملحق شد مرد سیاه پوست در سپتامبر ۲۰۲۰ در نقش کارتر هال / هکمن، یک باستان شناس در تناسخ یک شاهزاده مصری است. او رهبر انجمن عدالت آمریکا است مرد سیاه پوست. از دیگر اعضای JSA می توان به نوح سنتنو در نقش اتم شریدر، کوئینتسا سویندل در نقش سیکلون و پیرس برازنان در نقش دکتر فیت اشاره کرد. در ابتدا قرار بود Hawkgirl در تیم ظاهر شود، اما دواین جانسون توضیح داد که فیلم قادر به استفاده از شخصیت و نقش او در مرد سیاه پوست پر از طوفان بود. در ژوئیه ۲۰۲۲، لوکا نمولاتو از Rui مرد سیاه پوست او به عنوان یک هنرمند، “مفهوم قدیمی دختر شاهین را که هرگز اتفاق نیفتاد” به اشتراک گذاشت. در حالی که Nemolato فاش نکرده است که این هنر استفاده نشده برای چه فیلمی ساخته شده است، بسیاری از طرفداران حدس می زنند که این قطعات برای او ساخته شده است. مرد سیاه پوست.

Black Adam خلاصه داستان و شخصیت ها

مرد سیاه پوست ۵۰۰۰ سال پس از اینکه خدایان باستان به او قدرت های قدرتمندی دادند (و به همان سرعت زندانی شد)، او از قبر زمینی خود رها می شود و آماده است تا شکل منحصر به فرد خود از عدالت را در دنیای مدرن رها کند. سارا شاهی علاوه بر جانسون، هاج، سنتینئو، سویندل و برازنان، آدریانا توماز، مروان کانزاری در نقش ساباک، بودی سابونگوه در نقش آمون و جیمز کوزاتی مویر، محمد عامر و اوله لاتوکفو در نقش های منتشر نشده ایفای نقش می کنند.

مطالب مرتبط: منتقدان نمی توانند در مورد اینکه آیا سوپر لیگ حیوانات خانگی D.C قلب دارد یا سنگی کسل کننده به توافق برسند.

مرد سیاه پوست این اولین فیلم DCEU است که از آن زمان به سینماها می رسد جوخه انتحاری آگوست ۲۰۲۱. دیگر فیلم‌های آینده گنجانده شده است شازم! خشم خدایان و دختر خفاشی در سال ۲۰۲۲ و آکوامن و پادشاهی گمشده، فلش ها و سوسک آبی در سال ۲۰۲۳. یک سوم زن شگفت انگیز یک فیلم و یک فیلم در مورد آن زاتانا همچنین در حال توسعه، جورنی اسمولت در فیلم سینمایی با همین نام برای HBO Max به Black Canary بازخواهد گشت.

مرد سیاه پوست ۲۱ اکتبر در سینماها اکران می شود.

منبع: /فیلم