سرمایه گذاری جانسون، سهام خود را در Americold Realty Trust، Inc کاهش داد. (NYSE: سرد)


مشاور سرمایه گذاری جانسون اند جانسون موقعیت خود را در Americold Realty Trust، Inc کاهش داد. (NYSE:COLD – رتبه بندی را دریافت کرد) بر اساس آخرین گزارش این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۲۳.۶ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از فروش ۱۰ هزار و ۳۲۷ سهم در این مدت، صاحب ۳۳ هزار و ۴۵۵ سهم از سهام این شرکت شد. املاک شرکت مشاور سرمایه گذاری جانسون دارایی‌های موجود در املاک و مستغلات آمریکولد در پایان دوره گزارش گذشته ۹۴۰۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در COLD اضافه یا کاهش داده اند. ویلیام بلر سرمایه گذاری مدیریت LLC سهام خود را در Americold Realty Trust طی سه ماهه اول ۱۴.۵ درصد افزایش داد. ویلیام بلر سرمایه گذاری مدیریت LLC اکنون پس از خرید ۶۹۷۲۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۵۴۹۷۳۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۵۳۲۰۰۰ دلار است. Raymond James Financial Services Advisors Inc. این شرکت در سه ماهه اول سهام خود را در Americold Realty Trust 12.6 درصد افزایش داد. Raymond James Financial Services Advisors Inc. او اکنون پس از خرید ۱۳۷۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۱۲۲۱۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۴۱۰۰۰ دلار است. LDR Capital Management LLC سهام خود را در Americold Realty Trust طی سه ماهه اول ۳.۵ درصد افزایش داد. LDR Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۹۸۵۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۸۷,۸۹۸ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۸,۰۲۷,۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. هیئت سرمایه گذاری داکوتای جنوبی در سه ماهه اول سهام جدیدی را در Americold Realty Trust به ارزش ۱,۳۸۱,۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Van ECK Associates Corp سهام خود در Americold Realty Trust را در طول سه ماهه اول ۱۵.۱ درصد افزایش داد. Van ECK Associates اکنون ۲۴۰۴۳ سهم از سهام این شرکت را در اختیار دارد که پس از خرید ۳۱۴۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۶۷۰۰۰۰ دلار می رسد.

تغییر رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران تحقیقات سهام بر سهام تأثیر گذاشتند. Evercore ISI در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۵ آگوست، هدف قیمت سهام Americold Realty Trust را به ۳۳.۰۰ دلار افزایش داد. رویال بانک کانادا رتبه Americold Realty Trust را از «عالی» به «عملکرد بخش» کاهش داد و قیمت هدف ۳۴ دلاری را برای شرکت تعیین کرد. در یادداشتی پژوهشی در روز دوشنبه ۱۷ مرداد. بانک آمریکا در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، دوم ژوئن، رتبه Americold Realty Trust را از “کم عملکرد” ​​به “خنثی” ارتقا داد و هدف قیمت سهام خود را از ۲۸.۰۰ دلار به ۳۰.۰۰ دلار افزایش داد. Trust Financial هدف قیمت خود را در Americold Realty Trust از ۳۴.۰۰ دلار به ۳۲.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۳۱ می، رتبه «خرید» را به این شرکت اختصاص داد. در نهایت، TheStreet در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۵ آگوست، رتبه Americold Realty Trust را از “d +” به “c” ارتقا داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، چهار نفر رتبه نگهداری و چهار نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat در حال حاضر Americold Realty Trust دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۳۲.۶۷ دلار است.

معاملات املاک و مستغلات آمریکولد ۰.۶ درصد افزایش یافت

سهام آمریکولد ریکلتی تراست روز جمعه با قیمت ۳۰.۷۳ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۳۱.۰۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۸.۷۰ دلار است. Americold Real Estate Trust Inc. با ۲۳.۹۶ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۳۷.۷۸ دلار به بالاترین سطح در ۵۲ هفته گذشته رسیده است. این شرکت دارای ارزش بازار ۸.۲۸ میلیارد دلار، نسبت P/E 512.17-، نسبت P/E 5.10 و بتای ۰.۳۰ است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۱۷، نسبت سریع ۰.۱۹ و نسبت فعلی ۰.۱۹ است.

American Realty Trust (NYSE: COLD – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر کرد. این شرکت ۰.۰۱ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۲۲ دلار (۰.۲۱ دلار) بود. American Realty Trust دارای حاشیه منفی خالص ۰.۵۶٪ و بازده منفی سهام ۰.۴۱٪ است. درآمد این شرکت در سه ماهه ۷۲۹.۷۶ میلیون دلار در مقایسه با برآورد اجماع ۷۱۵.۴۰ میلیون دلاری بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۲۸ دلار EPS درآمد داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۱۱.۵ درصد افزایش داشته است. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که Americold Realty Trust, Inc. 0.94 سود هر سهم برای سال مالی جاری.

درباره تراست املاک و مستغلات آمریکولد

(رتبه گرفتن)

آمریکولد بزرگترین ETF جهان است که بر مالکیت، بهره برداری، خرید و توسعه انبارهای کنترل دما متمرکز شده است. آمریکولد که مقر آن در آتلانتا، جورجیا است، دارای ۱۸۵ انبار با دمای کنترل شده، با بیش از ۱ میلیارد فوت مکعب سردخانه، در ایالات متحده، استرالیا، نیوزیلند، کانادا و آرژانتین است.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری خونسردی خود را حفظ می کنند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Americold Realty Trust, Inc. بازدید کنید. (NYSE: COLD – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای املاک و مستغلات آمریکولد (NYSE: COLD)اخبار و نظرات روزانه Americold Realty Trust را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com، خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی‌های تحلیلگران را برای Americold Realty Trust و شرکت‌های مرتبط دریافت کنید.